Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kuidas käib külmutatud embrüote üleviimine teise kliinikusse?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kuidas käib külmutatud embrüote üleviimine teise kliinikusse?

Postitas:

Kaalun kliiniku vahetamist, aga kuna mul praeguses kliinikus 7 embrüot külmas, siis peaksin need uude kliinikusse üle viima. Kui kellelgi on kogemust, kuidas see käib, siis oleksin tänulik info eest.
Kliinikuist endist praegu veidi keeruline infot saada, lisaks pole ma ka lõplikult kindel, kas ikka vahetan kliinikut.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kliinikusse, kuhu soovid embrüod transportida, tuleb täita avaldus (nt Nova Vita saadab küsimise peale sellise avalduse vormi e-mailile). Seejärel Nova Vita võtab ühendust selle kliinikuga, milles Teie embrüod on ja korraldatakse transport koos dokumentidega ära. Transport maksab Nova Vitas 100 eurot, millele lisandub embrüote säilitamise tasu 120 eurot/6 kuud. Säilitamise eest tasutakse ettemaksuga ja kui embrüod siirdatakse nt juba paari kuu möödudes ära ja midagi enam külma ei jää, siis tehakse vastav tagasiarvestus ja makstakse ülejäänud summa tagasi. Kogu transpordi protsessiks tuleks arvestada alates avalduse esitamisest u kaks nädalat v veidi rohkem (täpset aega nad ei osanud öelda).

Eriolukorrast tingituna võivad need protsessid nüüd teisiti olla korraldatud – see info oli mul saadud märtsi alguses. Ise kaalusin ka transportida, aga praegu pole veel selle kasuks otsustanud, sest tuli eriolukord ja lõi plaanid veidi segamini. Loodetavasti on info natuke abiks.

Liblikas

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh põhjaliku ja selge info eest!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kuidas käib külmutatud embrüote üleviimine teise kliinikusse?