Esileht Pereelu ja suhted Kuidas käituda, kui iga pisema tüli jooksul rahateema üles kistakse?

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Kuidas käituda, kui iga pisema tüli jooksul rahateema üles kistakse?

Postitas:

Ma arvan, et tegid hästi, et mehele ütlesid, milles probleem. Pole üldse võimatu, et ta ei mõelnud üldse, kui palju haiget tema sõnad teevad. Võimalik ka, et mees tunneb end veidi alaväärsena, et te elate sinu pinnal. Püüa rahulikuks jääda ja vaata, kuhu see viib.

Aga ma arvan, et sul võiks natuke aega olla igaks juhuks tagavaraplaan. Kas saaksid oma korterist osa välja üürida (juhul kui mees lahkuks ja enam kommunaale ei maksaks)? Kui saaksid, siis ilmselt üür+1/2 osa kommunaale, oleks suurem summa, kui kommunaalid ja elaksid isegi paremini kui koos mehega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mrs M kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgatajale – ma väidan, et sellisesse setupi on tülid algusest peale sisse kodeeritud. Kui suhe on rangelt jagatud, asjad, ruumid, rahad, kõige kohta on mõlemal selgelt teada ja muu hulgas hoolitsetakse selle eest, et teine ikka jätkuvalt teaks, et mis on sinu, mis on minu, siis sellest head nahka ei tule. Kuna suhtest puudub \”meie\”, pole ühist elamist, ühist raha. ühist pingutust.

Kui suhe on algusest peale olnud selline ja see on teie ühine soov olnud, et rahad on eraldi, siis see on just täpselt see, mis te olete algusest peale soovinud – eraldi elu! Milleks siis üldse koos elada…[/tsitaat]
Parim kommentaar siin teemas! täpselt nii ongi.

0
0
Please wait...
Postitas:

Kas töövõimetuspension on psühhiaatriast?

Hoia meest ja kehtesta ennast! Sinu korter, viska seda talle nina peale kui midagi ütleb!

0
0
Please wait...
Postitas:

Kui te omavahel kuidagi räägitud ei saa, siis on olemas perenõustajad, kes aitavad teil probleemid sirgeks rääkida. Mõnikord piisab ka ühest-paarist korrast, saate lihtsalt kõik hinge tagant ära rääkida. Ma soovitan. Enamus kooselusid lähebki lõhki selliste pisiasjade pärast, mis jäävad ja jäävad ja keegi konkreetselt nendest ei räägi ja nii lahku minnaksegi. Jabur eksole? Ega neid muidu toredaid ja sobivaid mehi ka järjekorras just ei seisa et sinuga pere luua…

0
0
Please wait...
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja mõningaid vastuseid lugedes jääb silma jälle see, et need naised, kelle mehed palju teenivad, peavad mehe sissetulekut pere ahaks ja ühiseks. Need pered, kus ka naised on võimelised teenima, suudavad enamasti nii hakkama saada, et mõlemad panustavad mingi osa majapidamisse ja ülejäänu kulutavad oma äranägemise järgi.
[/tsitaat]

Mitte ainult mina ei pea mehe raha pere ühiseks rahaks, vaid mees niisamuti. Sellele eeldusele me pere lõimegi, muidu oleks see tegemata jäänud.
Ja mis mõttes pole ise võimeline teenima? Mina olen õpetaja, mees on programmeerija. Ei ole mitte kuidagi minu süü, et minu tööd peetakse 5 korda kergemaks ja vähem vastutust nõudvaks. Loomulikult panustan ma oma teenistuse pere jaoks, nii ka mees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 19:35; 18.04 15:38;
Postitas:

Kuidas läheb teemaalgatajal? Kas olete väljas käinud ja kuidas elu-olu ja enesetunne on?

0
0
Please wait...
Postitas:

Ma ka mõtlesin et pika peale ei tule sellisest suhtest asja.
On tunne et mees pole veel meheks saanud.
palju jõudu teile.

0
0
Please wait...
Postitas:

[small]Lune kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui te omavahel kuidagi räägitud ei saa, siis on olemas perenõustajad, kes aitavad teil probleemid sirgeks rääkida. [/tsitaat]

Hmm, ja siis saab mees ühe eriti suure tüli puhul öelda, et tema maksis isegi perenõustaja eest… 😉

0
0
Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Esileht Pereelu ja suhted Kuidas käituda, kui iga pisema tüli jooksul rahateema üles kistakse?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.