Esileht Pereelu ja suhted Kuidas käituksite teie…..

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kuidas käituksite teie…..

Postitas:

Tere!

Olukord siis selline.Mees mul soomes komandeeringus koos oma venna ja ühe sõbraga.Läksid soome kuskil 2 pool kuud tagasi.Soome jõudes avastasid ,et ülemus oli nendega ühte punti pannud ka ühe naisterahva(tema töö siis varustaja ja abimees töödel)Elavad nad ühes majas kuid mitte ühes toas.Mees mul muidugi räägib ,et ma muretsema selle asja pärast ei peaks nagu petmine kuna ta pole huvitatud ja polevat tema maitsegi. Ma ise muidugi kolme lapsega kodune ja äkki fantaseerin tõesti üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Komandeeringutel on alati oma hind!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 23:28; 04.07 23:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere!

Olukord siis selline.Mees mul soomes komandeeringus koos oma venna ja ühe sõbraga.Läksid soome kuskil 2 pool kuud tagasi.Soome jõudes avastasid ,et ülemus oli nendega ühte punti pannud ka ühe naisterahva(tema töö siis varustaja ja abimees töödel)Elavad nad ühes majas kuid mitte ühes toas.Mees mul muidugi räägib ,et ma muretsema selle asja pärast ei peaks nagu petmine kuna ta pole huvitatud ja polevat tema maitsegi. Ma ise muidugi kolme lapsega kodune ja äkki fantaseerin tõesti üle.[/tsitaat]

Ja miks sa üldse arvad, et see naine just sinu mehest huvitatud on, kui seal on teisigi valida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õigustatud mure. Aga jää ise rahulikuks. Kui hakkad draamat tegema, suureneb just oht kõrvalekaldeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab küll elada, kui kogu aeg pead mõtlema, kas äkki mees kõrvale ei pane! Kui sa kardad naissoost töökaaslast, miks sa ei karda naissoost poemüüjat, baaridaami, keda iganes kes vastu tuleb? See on uskumatu lihtsalt. Äkki su mees on nii kole koll et keegi teine ei tahagi teda, siis saad ju rahulik olla 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline kena ütlus on olemas (inglise keeles): \”Bitch, I do not want your man. Nobody wants your man – that is why he is your man!\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan antud teema kohta, et on kurb, kuidas eesti noored pered elavad visiitelu lihtsalt selleks, et rohkem raha saada ja ära elada. Nii need pered lõpuks purunevad, üks läheb Soome tööle, teine igatseb siin ja kasvatab üksi lapsi.
Kui meil Eestis oleks inimestele normaalset tööd ja palka, oleks selliseid teemaalgatusi vähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]roosad tulbid kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina arvan antud teema kohta, et on kurb, kuidas eesti noored pered elavad visiitelu lihtsalt selleks, et rohkem raha saada ja ära elada. Nii need pered lõpuks purunevad, üks läheb Soome tööle, teine igatseb siin ja kasvatab üksi lapsi.
Kui meil Eestis oleks inimestele normaalset tööd ja palka, oleks selliseid teemaalgatusi vähem.[/tsitaat]
kes petta tahab, see petab alati, elagu ta siis kodus või käigu komandeeringus. samamoodi, kes on truu ja hindab pereväärtusi, teeb seda nii siin kui võõrsil.
kui mees on selline \”juhusekasutaja\” tüüpi, sisi teemaalgataja asemel oleks ka mina mures ja valvel. kui aga usaldaksin meest, siis mitte. pealegi, oled sa kindel, et just sinu mees on neist kolmast kobedaim või selle naise maitse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su mees tegi oma valiku juba ära- põgenes kodust. Mis vahet seal on, kellega ta koos seal elamist jagab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saaks vist siis üldse normaalselt elada, kui ma kogu aeg põeks. Minu mees käib komandeeringutes vast 6 korda aastas, alati sellised kauged ja eksootilised maad nagu Korea, Hiina jne. Alati on tal kaasas töökaaslastest naisterahvad, vahel on tema ainuke mees pundis või siis lähevad kahekesi, tema ja naine. Ma isegi ei küsi, kellega ta ühes toas magab, selge, et üksi. Ma ei küsi, kas ta vasakule paneb, selge, et ei pane. Kui ma töökaaslaste peale ka armukade oleksin, siis ei tuleks meie elust küll midagi välja. Kui mina käin vahel mõne mehega komandeeringus, siis ma ei tule selle pealegi, et ma oma meest petaksin, miks siis mees peaks? Veel vähem ma kannaksin mehele ette loo, et ma kahtlustan. Lapsik!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]roosad tulbid kirjutas:[/small]

kes petta tahab, see petab alati, elagu ta siis kodus või käigu komandeeringus. samamoodi, kes on truu ja hindab pereväärtusi, teeb seda nii siin kui võõrsil.
kui mees on selline \”juhusekasutaja\” tüüpi, sisi teemaalgataja asemel oleks ka mina mures ja valvel. kui aga usaldaksin meest, siis mitte. pealegi, oled sa kindel, et just sinu mees on neist kolmast kobedaim või selle naise maitse?[/tsitaat]

Ma ei räägigi niivõrd petmisest, loomulikult saab petta ka Kapa-Kohila naabrinaisega. Ma räägin rohkem sellest, et on kurb, kui noored väikeste lastega pered peavad nii palju lahus olema ja üksteise järele igatsema ja muudkui helistama-feissima-kirjutama ja muretsema-muretsema-ootama. See kaasab ju ka lapsed.
Tore oleks ikka üksteist näha ja puudutada. Ikka tekivad pinged, kui muudkui muretsed ja vahetult ei suhtle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ei saaks vist siis üldse normaalselt elada, kui ma kogu aeg põeks. Minu mees käib komandeeringutes vast 6 korda aastas, alati sellised kauged ja eksootilised maad nagu Korea, Hiina jne. Alati on tal kaasas töökaaslastest naisterahvad, vahel on tema ainuke mees pundis või siis lähevad kahekesi, tema ja naine. Ma isegi ei küsi, kellega ta ühes toas magab, selge, et üksi. Ma ei küsi, kas ta vasakule paneb, selge, et ei pane. Kui ma töökaaslaste peale ka armukade oleksin, siis ei tuleks meie elust küll midagi välja. Kui mina käin vahel mõne mehega komandeeringus, siis ma ei tule selle pealegi, et ma oma meest petaksin, miks siis mees peaks? Veel vähem ma kannaksin mehele ette loo, et ma kahtlustan. Lapsik!!! [/tsitaat]
Veab sul. Sest kellel pole laks ära käinud, ei oska sinna tasemele end lambist mõelda.
Ma ka kunagi ei osanud. Ja kui kõik välja tuli, siis oli see nii uskumatu nii mulle kui tervele tuttavate armeele…Sest tegu oli kõige austusväärsema ja lugupeetud kodanikuga, kes naiste poole sellise pilguga ei vaadanudki. Kui tõde ja aastaid salaelu selgus, olid kõik perseli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te seda teistega seksimist nii väga kardate? Seks ja armastus ei pea alati seotud olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks te seda teistega seksimist nii väga kardate? Seks ja armastus ei pea alati seotud olema. [/tsitaat]

eks se olegi majanduslik sõltuvus,mis tegelikult armukadedust tekitab! Mehest ilma jäädes on naine käpuli!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 23:28; 04.07 23:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muretse parem nende naiste pärast kes ei ole su mehe töökaaslased. Nende pärast, kellega ta kusagil mujal ja tööväliselt kokku puututa võib. …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]roosad tulbid kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina arvan antud teema kohta, et on kurb, kuidas eesti noored pered elavad visiitelu lihtsalt selleks, et rohkem raha saada ja ära elada. Nii need pered lõpuks purunevad, üks läheb Soome tööle, teine igatseb siin ja kasvatab üksi lapsi.
Kui meil Eestis oleks inimestele normaalset tööd ja palka, oleks selliseid teemaalgatusi vähem.[/tsitaat]
On tõesti kurb. Minu mees proovis ka selle Soomes töötamise ära, aga saime ruttu aru, et selline elu pole meie jaoks. Mulle ei meeldinud vaadata, kui laps oma isa akna juures ootas, ei meeldinud ka see, et rõõmasatel hetkedel ja ka kurbadel ei olnud meest kõrval neid tundeid jagamas. Mehele ei meeldinud samuti see eemalolek. Ainus asi tõesti oli see, et raha oli rohkem käes, aga raha ei asenda meest/isa. Kahju, et Eestis tuleb tikutulega otsida taga tööd, kus palk oleks hea. Samas inimesed on ka ise ahned, ka Eesti palkadega on võimalik edukalt elada, aga tahetakse veel paremat ja kergemalt tulnud raha ja siis imestatakse seda, et laps ripub ainult ema küljes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas käituksite teie…..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.