Esileht Tööelu, raha ja seadused. kuidas käituksite töökaaslasega, kes teid ignoreerib?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: kuidas käituksite töökaaslasega, kes teid ignoreerib?

Postitas:

Näiteks hommikul koridoris läheb nagu tühjast kohast mööda.
Lõunal kunagi minu lauda ei tule, teiste juurde läheb istuma.
Kui tuleb minu kabinetti mingile asjale järele, ühtki sõna ei vaheta.

Mingit arusaamatust meie vahel ei mäleta ja naljakas, et vahel mõnda minu uut pilti on Facebookis likenud. Ahjaa, ükskord küsis täiesti lambist ühe mitteolulise tööasja kohta hästi sõbralikult.

Tegemist 50a naisega, ei saa nagu teismelise raskeks ajaks ka nimetada:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina käitun kõigi inimestega nii, nagu nemad minuga käituvad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina käitun kõigi inimestega nii, nagu nemad minuga käituvad

Mina käitun kõigiga tööl vaatamata nende käitumisele normaalselt 🙂 Mingit lasteaialaste käitumist küll pole töökeskkonda vaja.

Aga sinu olukorras, teemaalgataja, on variant eirata ja mitte mõelda sellele või küsida otse. Mul on toanaaber selline, kes vahel on külm, vahel ülevoolavalt sõbralik. Hetkel panen selle üleminekuea arvele (seda ta ise kurtis). Üritan eirata ja oma asja ajada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks üldse peaks kõigiga suhtlema ja läbi saama? Kui see töötegemist ja -tulemusi ei muuda, siis mis vahet kas ja kes seal koridoris teretab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

infoks (äsja vasava koolituse läbinuna), töökaaslase ilmselge tõrjumine ja eiramine on töökiusamine ja võrdväärne teise äärmusega – tema peale karjumisega. Eriti hull, kui tegemist jõupositsioonil oleva inimesega (ülemusega), kaudselt saab nii ka teisis eiratava inimese vastu häälestada, ilma et need sellest õieti arugi saaks. Mõelge, kui sellist asja ka pealt näete.
Aga sellist käitumisele ma ei reageeriks – alati ei pea lobisema, kui keegi kabinetti tuleb ja lõunat võib süüa, kellega tahes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean kahte lolli oma elus kes käitusid sama moodi, täielik lasteaed. Mina ikka arvasin et kõik kasvavad suureks ja normaalseks aga oh pettumust, see kes oli lasteaias loll on siiani. Tegelikult häiris see päris palju. Kui midagi oli vaja neile öelda pidi keegi kolmas seda ütlema. Muide üks lollidest töötab nüüdseks päris korgel kohal koolis. Huvitav kas ta seal käitub samuti ja siis on küll jama majas saab veel ära kasutada oma positsiooni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamus inimesi ei oskagi suhelda. Neile pole seda antud, nad pole ka selle peale kunagi mõelnud, kuid ise ootavad kogu maailmalt küll sellist suhtlemist, nagu nad oma peas välja on mõelnud, küll aga mitte sellist, kuidas nad ise käituvad.
Toon näite oma ühest töökollektiivist. Nemad töötasid iga päev kontoris, mina käisin kontoris pisteliselt, kuid olime omavahel kõik ikka head tuttavad. Olen selline suhtleja tüüp ehk mõned konkreetsed inimesed lausa ootasid kontorisse, sest siis läks kuidagi positiivsemaks kogu atmosfäär ning info liikus (ja ma alati tegin ikka esmajärjekorras oma töö ära). Aga siis oli terve grupp selliseid tummahambaid, vastu teretasid, kuid muidu ei suhelnud, nägu oli alati vingus ning kõnetada tohtis anult siis, kui tõesti tööd ei olnud. No olgu, ega mina ei pidanud nendega ka siis suhtlema, tõmbusin nende osas oma suhtluses tagasi, tegin heatujuliselt oma asju, kuid siis läks jälle teist pidi probleem lahti, sest siis uuriti, et miks ma ei suhtle, mis juhtund jne. No nagu lasteaed. Las aga ussitavad seal vaikselt igaüks oma nurgas edasi.
Teemaalgata, las see mossnägu aga mossitab. Sina ela oma toredat elu edasi, suhtle kellega tahad, tema tegemistest ära välja teegi. Ei ole vaja sinul tema peale oma enegrgiat kulutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. kuidas käituksite töökaaslasega, kes teid ignoreerib?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.