Esileht Pereelu ja suhted Kuidas käitute täiskasvanuna oma vanemate juures?

Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )

Teema: Kuidas käitute täiskasvanuna oma vanemate juures?

Postitas:

Et siis kutsutakse külalised tagasi koristama?

Oma valik, kas koristavad ise või kutsuvad kalli sõbra Kevini tagasi appi koristama. Kuidas nende sõpruskonnas on kombeks. Naise asi see osteselt pole, peaasi, et oleks koristatud.

Just, ma ütlen ka näiteks oma meesperele, et minu asi ei ole, kas nad pissivad püsti või istuli või kasvõi pikali – niikaua kui nende järelt vets puhtaks jääb, on kõik korras. Ise teavad, kas organiseerivad asjad nii, et mööda ei lähegi, või koristavad enda järelt ära.

Koristamise puhul mõjus mu teismelistele hästi õpetus, et kuritöö jäljed peab enda järelt alati hävitama – ehk et kommipaber viska ära, tass pese puhtaks, liiv pühi kokku jne.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 15:05; 31.08 15:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siina rääkida n.ö. kasulastest – naabril on 3 last, kõik vedasid koju elama oma kaaslase ja juba kooli ajal, elasid siis 7’ksesi, naaberi tuli õhtul töölt, külmkapp tühjaks söödud, toad segi jne. Kui minule kurtma tuli – tegin suured silmad – mis mõttes toovad kooli käivad tütred endale mingid mehed koju ja poeg pruudi (klassiõe) ja nüüd elab see kari kõik sinu kaela peal? Hakkas keerutama a’la, et on hea teada ikka kus su laps on? No mina küll ei taha teada, kus mu laps suguelu elab. Alaelalised elavado ma kodus ja kui tahavad peret mängida – siis üürivad ise elamise.
Siin kohal on üks soovitus – reeglid paika!

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii nagu igas kodus ja majapidamises, peaks ikka teil seal ka olema reeglid mida järgitakse. Ei saa nii, et isal on mingi noor naine ja las see orjab, koristab, teeb süüa,magab padjata ja olgu vait ka. Igaüks peab majapidamisse panustama. Kui ei ole raha, et süüa osta, siis käed on ikka otsas,et koristada ja süüa teha. Aga need reeglid peab kehtestama mees, kelle maja see on. Teemaalgataja saab ainult mehega rääkida milles tema mure seisneb. Kui mees ei näe probleemi ja mitte midagi ette võtta, mis ka toimima hakkaks. Siis soovitaks teemaalgatajal enda koju tagasi pöörduda ja kui mees tuleb rääkima, et talle see ei meeldi, siis vastata samuti, et ei näe probleemi
. Ja enda vanemate juures olles käitun ma nii nagu kodus. Aitan vanemaid, aitan koristada, aitan muid majapidamistöid ni nagu alati on olnud.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma vanematel külas käies olen selline pooleldi külaline/pool oma. Ema eelistab ise köögis toimetada, kuigi abi pakun alati. Süüa kottidega ei tassi minnes (lihtsalt, palju on olemas ja liiga palju läheb halvaks), aga kohapeal poodi minnes toon vajaminevaid/otsa saanud asju juurde. Nõusid pesen ise, kui jaole saan.
Magamisasemed teen ise, vajadusel küsin linu vm juurde, lasen emal otsida, kus tal pandud on.
Niidan muru, kui parasjagu vaja ja aega. Saunajooke võtame ka ise kaasa.
Vahel olen ka raha kandnud hiljem, kui pikem olemine ja vanemad on rikkalikumalt sööke ostnud (jõulude tähistamine suurema lauaga jne)
Noore täiskasvanuna, kui veel enda sissetulekut suurt polnud, siis rahaliselt eriti ei panustanud. Aga töödel ikka alati abiks.

Aga teemaalgatus on püstitatud valesti. Siin ei ole ju lapsed oma vanemaTE juures, vaid ainult isa juures. Nad on harjunud teatud reeglitega isamajas ega taju ehk, et nüüd kus uus naine ka lastega seal, on natuke teistmoodi.

Kõik on lahendatav kokkuleppimiste teel.
*süüa ei osteta – Kui tegu tõesti sissetulekut omavate täiskasvanutega, saavad ilmselt aru, kui palud pere-eelarvesse oma söögi võrra panustada. Või kui on kokkulepe, et isa katab selle, siis panustagu mees sellevõrra rohkem.
Kui probleem on selles, et füüsiliselt ei tooda toiduaineid, aga naine ei soovi rohkem tassida, lepite kokku päevad, millal kes poes käib. Kui mehele sobib, et lapsed ei käi, käigu ise.
*isa saunaõlud juuakse ära – ei tohiks olla naise probleem?
*maja on pidevalt noorte külalilisi täis – külalisi võib ikka oma koju kutsuda, aga vajadusel võib kokku leppida sobi kellaaja vahemik, millal saab pere arvestada omaette olemisega
*enda järelt ei koristata – korrata, korrata, korrata, kuni jääb külge.
*Mul võetakse isegi padi voodist ära kui neile on vaja – see juhtus ilmselt vast ehk korra ja ei ole vaja aegade lõpuni meelde tuletada.

Üldiselt, kui maja sellise seltskonna jaoks liiga väikseks jääb, ehk peaks suurema maja soetama? Mis mees sellest arvab?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vist ei viitsiks sellises segasumma suvilas elada pikalt, sa tahad ju ikka mehega koos olla, mitte kõigi nende lisainimestega igapäevaselt. samuti on ilmselt lapsed väga segaduses sellest elukorraldusest. Kui lapsed on teie elamise üle võtnud, siis koliks koju tagasi, ja kui mees soovib, võib ka tulla.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

juhtus nii et noorem naine armuski vanemasse mehesse ja jättis oma kena kodu ja kolis sinna vanasse majja armastuse tõttu.

Sina kolid armastuse nimel mehe juurde tema vanasse majja, kuid mees armastuse nimel sinu kenasse koju nõus kolima ei ole? Minu meelest oleks antud juhul parim variant see, kui mees sinu juurde kolib ja tema lapsed majja elama jäävad.

Siin on mitmes kommentaaris mainitud tigedaid eksnaisi, kes mehe uue elukaaslase suhtes kiivas on ja seetõttu teemaalgatajale takka ei kiida. Ma vaataks asja pigem mehe täiskasvanud lapse silmade läbi – kohe päris kindlasti ei oleks paljud vaimustuses, kui nende isa juurde koliks sisse uus naine koos oma järglastega. Eriti juhul, kui tegemist on lapsepõlvekoduga.

Kõlab küll lapsikult, aga pole välistatud, et mehe lapsed ongi teadlikult sisse kolinud, et oma isa ja tema uue naise tegemistel n.ö silma peal hoida või isegi plaaniga “sissetungijad” välja süüa. Eks neid juhtumeid on olnud üksjagu, kus vanem mees oma aja ja vara uuele naisele kulutab, kuid hilisem aitamis-hooldamiskohustus laste kanda jääb.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.08 12:32; 31.08 12:34; 31.08 12:44; 31.08 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

päris kindlasti ei oleks paljud vaimustuses, kui nende isa juurde koliks sisse uus naine koos oma järglastega. Eriti juhul, kui tegemist on lapsepõlvekoduga.

Kõlab küll lapsikult, aga pole välistatud, et mehe lapsed ongi teadlikult sisse kolinud, et oma isa ja tema uue naise tegemistel n.ö silma peal hoida või isegi plaaniga “sissetungijad” välja süüa.

Ma mõtlesin täpselt sama. Et meelega laiavad seal, et uuest naisest lahti saada.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis jutt, et mehele ei meeldi, kui Sina oma korteris oled! Sulle ju ei meeldi, kuidas mehe lapsed käituvad ja ikka oled seal. Miks Sina kannatama pead?
Mina koliks enda korterisse tagasi. Kui mees Sind armastab, tuleb sinna Sulle järele või lööb endal kodus korra majja. Mitte midagi ei muutu, kui Sa ise midagi ette ei võta.
Kurtmine ei aita.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, raske olukord. Loomulikult tahaksid sa normaalset pereelu mehega. Samas teil mõlemal on lapsed ehk puhtalt lehelt ei saa te nagunii alustada.
Täiskasvanud lapsed võiksid muidugi oma elu peale mõelda, aga samas sinu lapsed on ju ikkagi pildis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte keegi pole küsinud minu meelest peamist: mis asjaoludel see teemaalgataja tolle mehega kokku kolis. Kas mees oli lesk? Jättis naine ta maha? Või on teemaalgataja see noorem tibi, kes ema asemele majja võeti ja ema pidi lahkuma?
Sellest sõltub aga kogu probleemilahendus. Kui teemaalgataja on aus abikaasa, kes on võetud puhastel motiividel, mitte endise naise arvelt, siis on tal kindlasti sõnaõigus. Mehe laste suhtumise järgi võib praegu oletada, et proua ja majaperemehe asjad susisesid juba mehe abielu ajal ja tal on suur roll selles, et selles majas ei ela praegu mehe laste ema.
Kui see nii pole, kui teemaalgataja abiellus ausa lese või mahajäetud mehega, siis pangu ennast täie õigusega maksma.
Kui aga on abielu lõhki ajamises osaline, siis peabki käima mööda seinaääri. See on õiglane.

Huvitav, et see kedagi ei huvita? Kuidas käod suhtuksid, kui nende mees toob majja noorema naise, lööb sinu minema ja see uus naine otsustab veel, et majas maksab tema sõna rohkem kui teie ühiste laste oma?
Mulle küll näib, et selle trotsliku ekspluateerimisega maksavad lapsed teemaalgatajale millegi eest lihtsalt kätte.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.09 20:46; 02.09 09:10; 02.09 09:20; 02.09 17:58; 02.09 19:20; 02.09 21:16; 02.09 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte keegi pole küsinud minu meelest peamist: mis asjaoludel see teemaalgataja tolle mehega kokku kolis. Kas mees oli lesk? Jättis naine ta maha? Või on teemaalgataja see noorem tibi, kes ema asemele majja võeti ja ema pidi lahkuma?
Sellest sõltub aga kogu probleemilahendus.

Tegelikult ei sõltu.
Nende asjaolude teadmine võiks aidata lahti seletada, miks lapsed nii käituvad, aga võibolla ka mitte.
Lahendus sellest siiski ei sõltu, lahendus sõltub probleemi teistest osapooltest sama palju, kui teemaalgatajast. Teiste inimeste käitumist on väga raske mõjutada, enda käitumist lihtsam, seda täiesti olenemata sellest, kellel on õigust ja põhjust teistega vastikult käituda enda meelest ja kellel ei ole.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 31.08 12:50; 31.08 13:01; 31.08 13:13; 31.08 13:15; 31.08 13:27; 31.08 13:48; 02.09 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis äpude punt see selline on? Saan aru, kui ühel lapsel midagi majanduslikult juhtub ja tuleb ajutiselt vanematekoju. Aga 3 last? Üks veel kaaslasega? Mingi uus lumehelbekeste käitumine? Täiskasvanud inimesed, eriti kui on kaaslane-loovad endale oma kodu.
Mingi õpitud abitus?

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte keegi pole küsinud minu meelest peamist: mis asjaoludel see teemaalgataja tolle mehega kokku kolis. Kas mees oli lesk? Jättis naine ta maha? Või on teemaalgataja see noorem tibi, kes ema asemele majja võeti ja ema pidi lahkuma?

Sellest sõltub aga kogu probleemilahendus.

Tegelikult ei sõltu.

Nende asjaolude teadmine võiks aidata lahti seletada, miks lapsed nii käituvad, aga võibolla ka mitte.

Lahendus sellest siiski ei sõltu, lahendus sõltub probleemi teistest osapooltest sama palju, kui teemaalgatajast. Teiste inimeste käitumist on väga raske mõjutada, enda käitumist lihtsam, seda täiesti olenemata sellest, kellel on õigust ja põhjust teistega vastikult käituda enda meelest ja kellel ei ole.

Tegelikult sõltub küll ja selle eitamine on lihtsalt täielik silmade sulgemine probleemide PÕHJUSTE suhtes. Sarnaneb koolikiusamisega, kus süüdi on kiusatav, kui vastu lööb. Antud olukorras siis need lapsed, kelle ema on kodunt välja aetud, uus naine asemele võetud ja nüüd peavad lapsed selle uue tädiga kenad olema, sest nii on lihtsalt viisakas. Ei pea. Ja ei ole ka ja ükski vägi neid selleks sundida ei saa, sest nad on juba täiskasvanud. Uus naine jääbki nende käes kannatama või läheb see ülekohtune suhe lõhki, kannatavad täiesti süütult selle vastutustundetu uue naise lapsed – sellistes olukordades kannatavadki tegelikult kõik ja õnnelikuks ei saa õieti keegi. Vägisi armsaks ei saa ja kui keegi on su elu ära rikkunud, siis ei saa mitte keegi sundida sellisega hästi käituma ja teda oma kodus teretulnuna vastu võtma. Kas sina suudaksid respektida oma isa uut naist, kelle tõttu su ema õnnetuks sai, ja tema suhtes väga kena olla? Kui jah, siis oled robot, mitte inimene.

Selle eitamine näitab täielikku tundetust ja võimetust elu mõista. Väga õudne on, et enamik kägusid on siin sellised. Mina olen esimene, kes juhib tähelepanu probleemi põhjusele.

Ütlen veel kord, et mina ei tea, mis asjaoludel teemaalgataja selles majas elab, mu jutt ei pruugi tema kohta käia. Aga eks ta siis ise ütleb. Kui on sissetungija, siis tuleb tal leppida mehe laste vihaga elu lõpuni. Et oleks kergem, koligu välja. Kui aga on aus inimene, siis pangu ennast maksma. Ütlen seda juba teist korda.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.09 20:46; 02.09 09:10; 02.09 09:20; 02.09 17:58; 02.09 19:20; 02.09 21:16; 02.09 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on mitmes kommentaaris mainitud tigedaid eksnaisi, kes mehe uue elukaaslase suhtes kiivas on ja seetõttu teemaalgatajale takka ei kiida. Ma vaataks asja pigem mehe täiskasvanud lapse silmade läbi – kohe päris kindlasti ei oleks paljud vaimustuses, kui nende isa juurde koliks sisse uus naine koos oma järglastega. Eriti juhul, kui tegemist on lapsepõlvekoduga.
Kõlab küll lapsikult, aga pole välistatud, et mehe lapsed ongi teadlikult sisse kolinud, et oma isa ja tema uue naise tegemistel n.ö silma peal hoida või isegi plaaniga “sissetungijad” välja süüa. Eks neid juhtumeid on olnud üksjagu, kus vanem mees oma aja ja vara uuele naisele kulutab, kuid hilisem aitamis-hooldamiskohustus laste kanda jääb.

Ah ei, eksisin, siin on ikka enne mindki seda nähtud. Aitäh, kägu. Minu meelest on see peapoint.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.09 20:46; 02.09 09:10; 02.09 09:20; 02.09 17:58; 02.09 19:20; 02.09 21:16; 02.09 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kas lapsed ei mõtle, et ükskord lähevad nad oma elu peale(kui lähevad) ja isa jääb üksi, kui nad isa naise välja söövad. nojah, kui lähevad. praegu on odavam ja kasulikum elada kodus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parafratsiteerides Tootsi: Kui see nüüd liba ei ole, siis on see tõesti peris kena liba…

Ühesõnaga, nende laste meelest oledki sina nende majas tühi koht ja kui sa juba ruumi võtad, siis teeninda vähemalt majaomanikke (ma kajastan laste suhtumist, mitte enda oma), nemad on pere ja majaomaniku pärijad ja sina oled eikeegi, kes millegipärast nende majja elama on asunud, nagu nende suhtumine näitab.
Mida mees ehk maja tegelik omanik oma laste ülbusest ka arvab??
Mina arvan nüüd, et teid on seal majas liiga palju saanud ja sul on aeg oma perega oma korterisse tagasi kolida. Oma tuba, oma luba. On sul ja lastel rahulikum, kui seal majas “teenijarahvana” elada.
Kas selle vahmiiliga on läbirääkimised ja kodukorra seadmised jms üldse mõeldav? Sest tegelikult ei ole SINUL (ehk teemaalgatajal) õigus seal mingeid suuri reegleid kehtestada, see peab olema kõikide ühine soov, et kõigil oleks hea olla. Aga ma arvan nende käitumisest, et nad sinu heaolust just üleliia palju ei hooli. Pigem oleks neil hea meel, kui uus naine oma lastega nende majast läheks. See on see, kui ronitakse teise inimese pinnale! Sisuliselt oled sa seal koduori ja õigusteta isik.
Sellega, kuidas meie kui täiskasvanud lapsed oma vanematekodus käitume, pole sul palju peale hakata, oma peres on see muster ammu välja kujunenud ja muidugi on see vanemate kodu, isegi kui see oli vanematekodu, st lapsepõlvekodu, järelikult ka nende reeglid. Ainult et sina pole nende vanem ega pole sinu kodu…
Veelkord- mida mees asjast arvab ja on ta üldse huvitatud oma lapsi ümber kasvatama hakkama? Kui “mees on rahul, et lapsed on kodus”, siis pole sul kuskilt otsast kinni hakata, sest mees kaudselt aktsepteerib olukorda nagu see on- tähtsusjärjekord on esiteks lapsed, siis sina. Loogiline, pealegi on neid kolm ja sind üks.
Ja kolm suurt last kolivad korraga isa juurde majja tagasi? Kõlab tõesti kui sekkumine uue naise majjatoomisele.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 09:39; 02.09 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on sissetungija, siis tuleb tal leppida mehe laste vihaga elu lõpuni.

tegelikult ei pruugi see viha nii kaua küll kesta.
minu vanemad lahutasid, kui olin algklassides. põhjuseks see, et isa leidis uue naise ja sai tollega kohe ühe lapse ka. (aga õnneks kolis isa naise juurde, mitte et meie oleks pidanud koos emaga kodust välja kolima)
päris ausalt, kuskil teismelistena olin selle uue naise vastu (ikka veel) üsna jäleda käitumisega, nt süüdistasin teda vanemate lahkuajamises, sh ka isa sünnipäevalauas külaliste ees.
aga täiskasvanuks saades (ja arvestades, et ka ema hiljem uuesti abiellus) on kõik vaenud juba läbi.
nüüd on vanemate lahutusest juba üle 40a, isa ammu surnud, aga tema teise naisega suhtleme senini: alles eile helistas ja palus, et minu täiskasvanud laps (tema kasulapselaps) aitaks tal suvilas muru ära niita (ise ta on juba 75+).

eks see solvumine olegi kõige hullem esimestel aastatel, hiljem läheb üle. vähemalt mul läks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei saa kõrvutada algklassilapse viha isa uue naise vastu (kes oligi armuke) ja täiskasvanud inimeste käitumist oma isa kodus.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 09:39; 02.09 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausaltöelda “võõrustatakse” meid (lapsi peredega) vanematekodus küll kui väga oodatud külalisi ja ei lasta väga kohustusi kanda vaatamata meie soovile neid teha. Aga me muidugi ei ela ka vanametekodus, vaid käime külas ning koosolemist on tegelikult vähem, kui ehk soovikski.
Sellistel ühistel elamistel peaks ikka kohustused ja piirid paika panema. Kahjuks on see siiski mehe kodu ja mehe lastele lapsepõlve või vähemalt nende vanema kodu. Niikaua, kui mees ise oma lastelt kohustusi ei eelda ja piire paika panna ei taha, siis lapsed saavadki käituda ja elada nii nagu isa võimaldab ja tihti võõrama poole (kahjuks sa ilmselt oled veel võõram nende laste jaoks)nõudmised ilma oma isa kaasnõudmiseta justkui siiski oma (lapsepõlve)kodus võivad tekitada ka täiskasvanutes trotsi.
Ausaltöeda räägiks mehega ja kui mees sinuga ühist rinnet ei moodusta, et ka täiskasvanud lastel oleks kohustusi ja piirid, siis koliks oma lastega oma koju. Ehk mees saab siis aru, et peabki siis üksi teenendama oma täiskasvanud lapsi, kui neilt kohustusi nõuda ei suuda.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niikaua, kui mees ise oma lastelt kohustusi ei eelda ja piire paika panna ei taha, siis lapsed saavadki käituda ja elada nii nagu isa võimaldab

See isa tunneb ennast oma laste ees arvatavasti süüdi. Ja ega sinna ka midagi teha ei saa. Kui tegu oleks normaalse perekonnaga, paneks lihane ema need lapsed koos isaga paika. Aga nüüd on kõik väärastunud ja vale, isa ei julge ennast oma uue naise kasuks maksma panna, sest ta teab, mida ta on teinud. Elab ise klaasmajas, mis kive sa ikka loobid.
Terves perekonnas poleks probleemi lapsed rea peale kamandada ja vanemaid austama panna. Aga keda seal praegu austada? Teavad seda lapsed ja teab seda ka isa.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.09 20:46; 02.09 09:10; 02.09 09:20; 02.09 17:58; 02.09 19:20; 02.09 21:16; 02.09 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kuskil on kirjas et just selle naise pärast lahku mindi? Imelik samuti et täiskasvanud lapsed kohe kolmekesi isa koju kolisid, selleks pidi ikka kõvem orgunn olema, oma kodud maha jätta, privaatsuse puudumine, jne.
No mina küll ei viitsiks kohe sellist jama alustada. Kui suur see maja peab olema, või elatakse üksteise kukil? Igatahes veelkord, mina küll ei nõustuks seda tsirkust kaasa tegema.
Kui vanad need lapsed on? Võib olla et näpud põhjas, ema saatis isa poole et umbes minge sinna siis. Täiskasvanu võib olla ka 18, 19 või 20 aga tegelikkus suurem osa sissetulekuta ja üürikorterit isegi pole raha maksta.
Mõned mehed ongi sellised sossid. Ei taha tüli ega jama ja siis sossitavad lootes et keegi teine ära lahendab.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 12:55; 02.09 18:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kuskil on kirjas et just selle naise pärast lahku mindi?

Ei ole. Aga teemaalgataja vaikimine on kõnekas.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.09 20:46; 02.09 09:10; 02.09 09:20; 02.09 17:58; 02.09 19:20; 02.09 21:16; 02.09 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panevad papile aru pähe. Pealegi 2 naist nagunii ühte kööki ei mahu.

Muidugi võiks panna, aga seal on ju juba uued lapsed taga. Järgmised süütud kannatajad.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.09 20:46; 02.09 09:10; 02.09 09:20; 02.09 17:58; 02.09 19:20; 02.09 21:16; 02.09 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panevad papile aru pähe. Pealegi 2 naist nagunii ühte kööki ei mahu.

Muidugi võiks panna, aga seal on ju juba uued lapsed taga. Järgmised süütud kannatajad.

Ei ole uued taga. Nooriku enda lapsed, kelle ta ise kaasa tõi.

Oijummel, ongi! No taga toredamaks lugu läheb. Arvan, et nad on selle mehetölliga paras paar. Võiks kumbki oma kodus elada ja oma padja peal magada, ning oma lapsi kantseldada, ongi kõik.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.09 20:46; 02.09 09:10; 02.09 09:20; 02.09 17:58; 02.09 19:20; 02.09 21:16; 02.09 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina paneks asjad kokku ja läheks oma koju. Selline kamp on ikka üle mõistuse.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 08:54; 03.09 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja ära kolimine oleks väga hea juba kasvõi ses mõttes, et siis peavad mees ja lapsed ise vaatama, kuidas maja korras hoida ja elamine toimima saada. Ma saan aru, et ei mees ega lapsed väga osale majapidamises. Praegu on teemaalgataja nagu isenesestmõistetav ori seal majas.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 08:54; 03.09 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole. Aga teemaalgataja vaikimine on kõnekas.

Milleks rääkimisega aega raisata, kui sinusugused kõiketeadjad on juba “tõde” korduvalt kuulutanud ning teema tuksi keeranud.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 13:55; 04.09 01:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arutaks mehega asjad läbi ja kui mees ei ole piisavalt mees, et minu heaolu eest seista ja oma täiskasvanud lapsed paika panna, siis koliksin jäädavalt oma elamisse tagasi.
Mis tähendab, et mehele see ei meeldiks? Siis võtku midagi ette, et ma tahaksin temaga koos elada. See on mehe maja ja need on tema lapsed, nii et tema ainsana saab midagi muuta.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas käitute täiskasvanuna oma vanemate juures?