Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas kajastada CVl pikka lapsehoolduspuhkust?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kuidas kajastada CVl pikka lapsehoolduspuhkust?

Postitas:

2004 asusin tööle. Jõudsin ametis olla aasta, kui sündis esimene laps ja jäin koju. Kui juba, siis juba ja saime kolm last jutti nii, et vahepeal tööle ei läinudki. Praegu on kolmas põnn 1,5-aastane ja olen lapsehoolduspuhkusel.
Nüüd tahan kandideerida uuele töökohale, kuigi teoreetiliselt on vana koht veel alles.

Kuidas ma seda lapseootamist ja lastega kodus oldud aega nüüd CVs kajastan? Ei saa ju panna tööajaks 2004-2012, sest reaalselt käisin ma kohal ju ainult 2004-2005. Kas märgin, et
2004 august-2005 september See-ja-see töökoht
2005 oktoober-käesolev aasta Lapsehoolduspuhkus

Ja kas CV-sse märgitakse ka lapsed ja nende vanused näiteks? Või piisab, kui seda mainin vestlusel?

Aitäh, kes vastab 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 16:17; 14.06 21:24; 15.06 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lapsi ei pea cv-sse kirja panema. kui paned kirja, et sul on 3 last, kellest noorim on 1,5ne, siis võid kindel olla, et vestlusele pääsemise lootus on nullilähedane 🙁
mina paneks töökohana kirja justnimelt alates 2004 firma xyx, sest tegelikkuses oled sa selle firma palgal ju alates 2004. eraelu (st lapsepuhkus jms) ei pea olema cv-s kirjas. kui vestlusele pääsed ja siis otse küsitakse, siis ei tasu lapsi jms varjata, sest see tuleb niikuinii välja hiljem, kuid cv-sse ma neid ei kirjutaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ei kirjutata eraldi lhp aega.
Sinu tööleping eelmises kohas ju kehtib=on olemas, ainult peatatud lhp ajaks st sa oled seal töötajate nimekirjas.

Kirjutadki:

alates august 2004.a See-ja-see töökoht

st
alates august 2004 kuni tänaseni, lepingut pole lõpetatud.

Laste arv, vanused jms on info mis ei pea CV-s kirjas olema. Kui küsitakse, siis vestlusel mainid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ei kirjutata eraldi lhp aega.
Sinu tööleping eelmises kohas ju kehtib=on olemas, ainult peatatud lhp ajaks st sa oled seal töötajate nimekirjas.

Kirjutadki:

alates august 2004.a See-ja-see töökoht

st
alates august 2004 kuni tänaseni, lepingut pole lõpetatud.

Laste arv, vanused jms on info mis ei pea CV-s kirjas olema. Kui küsitakse, siis vestlusel mainid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

alustuseks võiks selle tühja koha peale, isegi kui sa seda oma viimase töökohana mainid, panna kirja koolitused/täiendused/õppereisid/praktikad/kogemused/vabatahtlik töö/ühiskondlik aktiivsus vms, mida oled vahepeal teinud. sest laste arvu ja vanuse võivad enamus tööandjad kiirelt välja peilida.

kui aga oled tõesti ainult 7 aastat laste päralt olnud ja mingitki enesearendust koduvälises valdkonnas ei suuda välja mõelda, siis selle peale ütlen küll, et varja lapsi CV-s nii kuidas jaksad. sest muidu ei kutsuta sind isegi mitte vestlusele. sest 7 aastat eesti vabariigis olla kodune, on tõeline julgustükk (või siis süüdimatus ja ükskõiksus tuleviku suhtes).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ma need seitse aastat ka ainult lapsi teinud ja tühja passinud. Tööalased enesetäiendused jms. on mul olemas, aga tulevad eraldi reale, mitte töö alla.
Ma ei arva, et ma seepärast süüdimatu, vastutustundetu või tuleviku suhtes ükskõikne oleks. Töökoht on mul ju olemas ja ootab mind tagasi. Kui ma olen eluaeg kolme last tahtnud (kes praegu on koos kolm parimat sõpra), siis miks hakata tööandjat kolmel korral panema olukorda, kus jälle on asendajat vaja? Abikaasa on mul ka ja majanduslikult oleme ju hakkama saanud. Ja lõppudelõpuks ei olnudki selles ju küsimus…

Aga aitäh vastuste eest, võtan arvesse! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 16:17; 14.06 21:24; 15.06 13:39;
To report this post you need to login first.

samas, kui tööandja vajab pika töökogemusega inimest, sinu CV seda talle ka näitab – ja lõpuks tuleb ikkagi välja, et on vaid aastake kogemust ja see ka ammusest ajast…
Mulle tööandjana paistab see vassimisena ja jätab kehva maigu.
Ausus on ikkagi esmane baas töösuhtes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne praegust töökohta töötasin teises linnas samal ametikohal päris pikka aega, nii et kogemustest puudus mul pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 16:17; 14.06 21:24; 15.06 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]lapsi ei pea cv-sse kirja panema. kui paned kirja, et sul on 3 last, kellest noorim on 1,5ne, siis võid kindel olla, et vestlusele pääsemise lootus on nullilähedane 🙁
[/tsitaat]

sõltub asutusest ja tööst.
kui on tegu nt maapiirkonnas asuva haridusasutusega, kuhu otsitakse lapsi tikutulega taga, siis on IGA laps (tavaliselt paneb ju töötaja oma lapse ka samasse lasteasutusse) oluline et suuremat pearaha saada, võib paljulapselisus hoopis kandideerimisel kasuks tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas kajastada CVl pikka lapsehoolduspuhkust?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.