Esileht Väikelaps Kuidas kanda meriinoriideid?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kuidas kanda meriinoriideid?

Postitas:

Ma olen alati arvanud ja ka siit perekoolist teiste sulest lugenud, et villaseid tooteid tuleb kanda vastu nahka, ainult nii annavad nad sooja. No nt et kui paned puuvillase soki ja otsa villase, siis see pole nii soe kui villane sokk palja jala otsas.
Nüüd aga lugesin üht meriinotooteid reklaamivat blogi, kus autor teatas, et meriinotooted sobivad hoopis teiseks kihiks, nii olevat kõige soojem. No mis see tähendab? Mis seal all esimeseks kihiks siis olema peab? Kas meriinovill on kohe täitsa teine ooper kui tavaline vill? Mismoodi te oma lastele meriinoriideid panete?
P.S. Palun, ärge nüüd selles teemas minuga kärkima hakake, mul on absoluutselt kõik meriinost hilbud ostetud lambasõbralikelt tootjatelt (ja maksin ausalt selle eest hambad ristis hingehinda kah). Kedagi ei nülitud ega augustatud. Kui tahate, viskan lingid ka, kust saab selliseid.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 17:13; 11.11 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulen samuti esimest korda sellist asja. Kes see blogija oli ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehh, blogisid ei tohi linkida ega reklaamida vist perekoolis, ma ei julgenud linki panna. See on see tuntud kolme lapse isa blogi, kogu aeg reklaamib igasugu asju. Igatahes, virutasin nüüd selle meriino kohta käiva tsitaadi ta tänasest postitusest, äkki tsiteerida lubatakse ikka:

Meriinost riideid on hea külmemal ajal kasutada nö teise kihina, sest selle omadused hoiavad väga hästi sooja, kuid ei aja higistama. Villal on võime niiskust imada ja kui keha kuumaks ajada, siis ta reguleerib temperatuuri.

Noh, ma küll muudmoodi seda mõista ei oska, kui et mingi muu kiht peab all olema naha vastas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 17:13; 11.11 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meriinot on mitu kihti. Võid panna kasvõi 3. Kõige õhemad lähevad vastu nahka. Siis võib peale panna veel teise kihi ja on olemas ka kombed meriinovillast. Need sobivad muidugi ainult külma ja lumega, mitte lörtsi sisse.
Millegi pärast otsustas blogija reklaamida just teist kihti. Võib kanda ka kõiki kihti ühe kaupa. Et esimene kiht on tavaline puuvillane ja teine meriino või üldsegi panna ainult metiino kombe või ainult esimene kiht meriino. Igaüks teeb oma maitse järgi.
Oma lastel olen ainult esimese kihina kasutanud. On piisanud. Meil nii külm pole, et peaks kõik kihid panema meriino.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ses suhtes, et kui valikus on, kas puuvillapluusile panna peale puuvillane dressipluus või naftast fliis või villane kampsik, siis villane hingab neist kõige paemini ning hoiab sooja ka higist niiskena. Otse naha vastas on villa efekt parem, aga minu lapsed ütlevad, et ka meriinovillane pesu sügeleb. Mina ostan seetõttu lastele sellist sooja pesu, kus meriino kiht on õhukese sünteetilise kihi peal (kangas on kahekihiline).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Kuidas kanda meriinoriideid?