Esileht Kodunurk Kuidas kandilisi pudeleid

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kuidas kandilisi pudeleid

Postitas:

Kuidas kandilisi pudeleid automaadi kaudu ära saab anda, näiteks Kadarbiku mahlapudeleid? Küll ma pöörasin neil üht ja teist külge, aga ikka sülitas tagasi(:-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 18:55; 09.03 20:43; 09.03 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mahlal polegi tagatisraha ju. Sa ei maksnud poes panti ja seega pole õigus ka tagasi saada.
Kui pakendil puudub vastav pandimärk, siis pole see panditaara ja mahl pole seda. Karastusjook aga on näiteks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 19:55; 09.03 20:57; 09.03 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane klaasikonteinerisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mahlal polegi tagatisraha ju. Sa ei maksnud poes panti ja seega pole õigus ka tagasi saada.
Kui pakendil puudub vastav pandimärk, siis pole see panditaara ja mahl pole seda. Karastusjook aga on näiteks.[/tsitaat]

Nendel Kadarbiku porgandimahla pudelitel on pudeli märk peal ja 4 senti võeti raha ka, mul t¨ekk kohe ees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 18:55; 09.03 20:43; 09.03 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pane klaasikonteinerisse.[/tsitaat]

Miks ma plastmassi klaasikonteinerisse panema peaksin?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 18:55; 09.03 20:43; 09.03 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Nendel Kadarbiku porgandimahla pudelitel on pudeli märk peal ja 4 senti võeti raha ka, mul t¨ekk kohe ees.[/tsitaat]

Sisesta pudelilt triipkood siia ja saad teada, kas on pandiga toode:
http://eestipandipakend.ee/eesti-pandipakendi-register/

Kui see on mahl, siis ei pea talolema, aga võib olla on siiski tegemist mingi muu joogiga (karastusjook)…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 19:55; 09.03 20:57; 09.03 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mahlal polegi tagatisraha ju. Sa ei maksnud poes panti ja seega pole õigus ka tagasi saada.
Kui pakendil puudub vastav pandimärk, siis pole see panditaara ja mahl pole seda. Karastusjook aga on näiteks.[/tsitaat]

Tunnistan, et sain valesti aru. See mahl ju plastikpudelis. Ma pidasin silmas seda terapakki, nii väikest kui suurt.
Minu viga.
Sellel jah pant.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 19:55; 09.03 20:57; 09.03 21:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Kuidas kandilisi pudeleid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.