Esileht Ilu Kuidas kannate pluusi või t-särki

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kuidas kannate pluusi või t-särki

Postitas:

Kas pükste ja seeliku sees või peal? Minu arvates sobib pluus sisse panna vaid juhul, kui inimene on pikk ja väga peenike. Kõikidel muudel (enamusel) juhtudel oleks parem, kui pluus oleks pükste või seeliku peal, kuid samas mulle tundub, et see ei ole enam ammu moes. Kuidas teie teete?

Näiteks:

https://www.merricksart.com/wp-content/uploads/2020/02/merricksart-the-best-white-tee.jpg

või

https://www.thedarlingdetail.com/wp-content/uploads/2015/08/TDD-Tuesday-7479.jpg

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 02.03 18:37; 10.03 12:45; 04.04 09:40; 22.05 10:09; 17.07 14:13; 17.08 06:42; 24.08 20:28; 06.09 15:51; 08.06 20:01; 25.07 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei hooli moest, õigemini on mul lausa ükskõik.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen hakanud pluus pükstes või ots/külg/eest püksis kandma. Pigem pikk ja sale ja 20ndates, et särk püksist väljas kaotab vöö, puusa ja muudab kandiliseks (ja lühemaks). Oleneb palju särgist, kunagi ei kujutanudki nooremana ette, et eales särki püksi paneks, nii kole tundus, nüüd olenevat särgist muudab visuaalselt (ja koahti stiililt) päris palju.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas minu jaoks on see küsimus. Olen juba 50-aastane. Kunagi 1980ndatel kanti pluuse raudselt pükste või seeliku sees. Teine võimalus ei tulnud pähegi. Ei mäleta täpselt, millal hakati peale panema? Aga nüüd on olnud see pealkandmise mood juba nii kaua, et pükste-seeliku sees kandmine tundub imelik. Mulle tundub, et see teeb paksuks. Niigi on vöökohal paar liigset kilo, ja siis peaks veel pluusi lisaks toppima? Pluus peal aga varjab selle liigse kenasti ära.
Ma arvan, et see oleneb pükste ja seeliku tegumoest. Kui on liibuvad püksid, või pliiatsseelik, siis peal (kui oled hästi sale, siis võib sees ka). Aga kui seelik on laienev, siis oleks pealkantava pluusiga ju nagu kuuseke. Oleneb ka pluusi tegumoest. Kui pluusi tagaserv on pikem, siis on pealkantav. Kui pluus on taljesse töödeldud, siis sees. Kuigi u 15 a tagasi kanti ka taljes pluuse peal.
Päris keeruline küsimus ja ilmselt tasub proovida. Pane komplekt selga, vaata suure peegli ees, kumba pidi on parem. Kui endal silma pole, siis küsi hea maitsega sõbrannalt.
Mulle enamus variante meeldivad pluus peal rohkem.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on ju kõrge vööga püksid-seelikud moes. Need kõrged vööd kaotaks oma mõtte, kui sinna mingi hõlst peale laotada.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.08 10:45; 18.08 08:58; 23.08 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub sellest, kuidas asi peeglis välja näeb. Aga reeglina kanna peal just seetõttu, et pluusi sees kandmine muudab mu talje paksemaks…või lihtalt toob välja, et see on paks 😀 Aga on ka erandeid – nii et lõpuks määrab, kuidas asi peeglist vaadates tundub.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 11:46; 17.08 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on ju kõrge vööga püksid-seelikud moes. Need kõrged vööd kaotaks oma mõtte, kui sinna mingi hõlst peale laotada.

minuarust pole need üldse enam väga moes. Jah, eelmisel aastal üritasid tulla need kroogitud taljega asjad, aga kuna enamus inimesi tegid need lihtsalt paksemaks, siis väga suurt trendi ei tekkinud. Nüüd olen näinud trendis kõrge vööga asja kombineeritud nabapluusiga üksnes, mitte aga a-la pliiatsseelikud (viimased on nagunii pigem ajatud, kui trendivärk)

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 11:46; 17.08 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas pükste ja seeliku sees või peal? Minu arvates sobib pluus sisse panna vaid juhul, kui inimene on pikk ja väga peenike. Kõikidel muudel (enamusel) juhtudel oleks parem, kui pluus oleks pükste või seeliku peal, kuid samas mulle tundub, et see ei ole enam ammu moes. Kuidas teie teete?

Näiteks:

https://www.merricksart.com/wp-content/uploads/2020/02/merricksart-the-best-white-tee.jpg

või

https://www.thedarlingdetail.com/wp-content/uploads/2015/08/TDD-Tuesday-7479.jpg

mõlemad kenad, kandjad saledad, ise kannan peal. Teeb mu meelest saledamaks, kui keskelt enam piits pole, moodi ma ei järgi pluusi kandmisel. Kannan nii kuidas endale meeldib, sobib ja mugav on.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust kantakse praegu nii, et üks hõlm sees, ülejäänu väljas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on ju kõrge vööga püksid-seelikud moes. Need kõrged vööd kaotaks oma mõtte, kui sinna mingi hõlst peale laotada.

minuarust pole need üldse enam väga moes. Jah, eelmisel aastal üritasid tulla need kroogitud taljega asjad, aga kuna enamus inimesi tegid need lihtsalt paksemaks, siis väga suurt trendi ei tekkinud. Nüüd olen näinud trendis kõrge vööga asja kombineeritud nabapluusiga üksnes, mitte aga a-la pliiatsseelikud (viimased on nagunii pigem ajatud, kui trendivärk)

Enamus inimesi lihtsalt on paksud, mitte ei tee mingid riided neid paksemaks. Saleda naise seljas see kroogitud vöö pigem rõhutab saledust ja haprust. Samuti rõhutavad kõrge vööga teksad saledat keskkohta.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.08 10:45; 18.08 08:58; 23.08 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pükste peal ja seeliku sees. Kuigi see oleneb veel pluusi ja seeliku tegumoest. Ma eelistaks kanda peal, sest seeliku seest ronivad need pluusid mul sageli välja, kuna ma ei ole mingi liikumatu nukuke, aga kui ei ole just mingi vööga pluus või hipipluus või muidu nt mingi väga viimistletud alläärega ja mitte eriti pikk pluus, siis see pluus lihtsalt sobib sageli seeliku sisse paremini. Nt a-lõikega seelikuga mu meelest ei sobi pluus seeliku peale, v.a mingid vööga pluusid, mis on mõeldudki peal kandmiseks. Paks olen ma küll, aga ma kannan ikka erinevaid riideid, mitte nt pontšosid ainult. Muidugi see paistab siis välja, et ma olen paks, mis parata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub ka kehakujust. Ma olen liivakell. Enamikel juhtudel kannan pluusi püksis või seelikus, sest muidu varjaksin oma kõige saledama koha ja oleksin kuubikukujuline.
Avaraid pluuse kannan ainult kitsaste pükste ja pliiatsseeliku peal. Kui on alt laienev seelik või avaramad püksid, siis läheb pluus püksi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kannaks sees, aga vot minu pükstesse ei mahu ükski pluus nii, et allpool vood teda märgata ei oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on ju kõrge vööga püksid-seelikud moes. Need kõrged vööd kaotaks oma mõtte, kui sinna mingi hõlst peale laotada.

Nendel kõrgetel vöödel pole niigi mingit mõtet, sest väga vähestel on perfektne figuur ja ülejäänud näevad nende kroogitud kõhtude ja rindade alla kistud vöökohtadega välja nagu ülekaalulised mammid, isegi kui nad seda tegelikult ei ole.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on ju kõrge vööga püksid-seelikud moes. Need kõrged vööd kaotaks oma mõtte, kui sinna mingi hõlst peale laotada.

Nendel kõrgetel vöödel pole niigi mingit mõtet, sest väga vähestel on perfektne figuur ja ülejäänud näevad nende kroogitud kõhtude ja rindade alla kistud vöökohtadega välja nagu ülekaalulised mammid, isegi kui nad seda tegelikult ei ole.

Kõrge vööga püksid-seelikud on väga naiselikud ja ilusad. Tööta siis perfektse figuuri nimel, mitte ära kritiseeri moodi.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.08 10:45; 18.08 08:58; 23.08 12:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu Kuidas kannate pluusi või t-särki