Esileht Ilu ja tervis Kuidas karvu eemaldate ?

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Kuidas karvu eemaldate ?

Postitas:

Ei saa aru kuidas mul pole kunagi õnnestunud žiletiga raseerides nahka normaalseks jätta-ükspuha kas vahtu vms ja tutikaid žilette kasutades, ikka tulevad ärritused ja punnid nahale, eriti rõve bikiiniäär.
Viimased aastad olen depilatsioonis käinud, sellega tulemus ilus, saan 1 nädal sile olla aga jah sellele järgbeb 2 nädalat karva kasvatamist kuni taas depilatsioonikõlbulik olen 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga jah sellele järgbeb 2 nädalat karva kasvatamist

Aga miks karv kasvada ei võiks? Miks on vaja kõik karvad eemaldada? Osta omale masin, sellega saad ühtlaselt piirata karvade pikkust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.05 16:26; 15.05 16:35; 15.05 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks ja miks? On ikka ilus küll kui pükste servast kaugemal karvad kasvavad, sa piirad neid või? Ma samuti raseerin ja kas punnid või kasvavad karvad sisse, pole ilus jah.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.05 16:29; 15.05 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ikka ilus küll kui pükste servast kaugemal karvad kasvavad, sa piirad neid või?

Jah, loomulikult jääb osa karvast alles. Lolliks peab mind või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.05 16:26; 15.05 16:35; 15.05 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no tundub küll, kui soovitad karvu kasvatada seal kuhu need kohe mitte ei sobi, sulle selgitati rõvedast bikiiniservast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.05 16:29; 15.05 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb enne ja peale raseerimist korralikult nahka koorida, siis ei kasva karvad sisse ja ei teki punne. Mina seebitan tavalise kareda poolega nuustiku korralikult sisse ja nühin sellega. Sellest piisab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veet on ju hea vahend. Lased kauem peal olla – mul on tavaliselt 7-10 min ja ongi korras. Suvel kasutan üle nädala või üle 10 päeva – niikuinii on seda rannahooaega meil nii vähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no tundub küll, kui soovitad karvu kasvatada seal kuhu need kohe mitte ei sobi, sulle selgitati rõvedast bikiiniservast.

Sinna jäävad karvad, mille pikkus on piiratud. Nii pikad, et poleks “siil”. Ca 5 mm või pisut lühemad. Keeruline on taibata või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.05 16:26; 15.05 16:35; 15.05 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no tundub küll, kui soovitad karvu kasvatada seal kuhu need kohe mitte ei sobi, sulle selgitati rõvedast bikiiniservast.

Kui karvad on naise ihule loodud, siis nad sinna ka sobivad. Ei ole vaja ennast paljaks kraapida ja tahta lapseealisena esineda. Karvad kätel, jalgadel, kaenla all ja bikiinipiirkonnas on täiesti loomulikud ja normaalsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Epilaator on parimaid leiutisi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.05 18:17; 15.05 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Epilaator on parimaid leiutisi.

Milliseid parameetreid hea epilaatori ostmisel silmas pidada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas teema ei peaks olema ilunurgas? ei soovi siin ajaviites mingeid karvaeemaldusteemasid näha 🙁 iuu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal on Braun silk epil 5 kasutuses juba mitu aastat. Oma töö teeb ilusti ära. Kasutan ühte otsa. Kui aus olla, siis ma ei mäleta, kas sellel oli kitsam ots ka kaasas või ei.
Aastatega on karv muutunud tunduvalt õhemaks ja heledamaks ning seetõttu võtab nüüd epileerimine kauem aega, sest neid udukarvu annab taga ajada. Igatahes on lihtsam pühendada tunnike nädalas epileerimisele kui iga päev ennast žiletiga kraapida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.05 18:17; 15.05 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan epilaatorit. Minul on selline, kus saan otsikuid vahetada, ehk bikiinipiirkonnas ülevalt poolt kasutan karvu väljatõmbavat otsikut ja alt poolt lihtsalt karvu mahalõigatavat otsikut. Kuna mu karvakasv on suhteliselt väike, siis kaenlaaluseid ja jalgu raseerin shiletiga. Mäletan, kui kunagi hakkasin epilaatorit kasutama, siis kasutasin enne külmakotti, sest hullult valus oli, aga kui nahk ära harjub ja alguses sagedasti teed, siis hiljem on karvakasv väike, vähemalt minul on nii…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma raseerin. Peale raseerimist tupsutan mitsellaarveega kõik üle. Väga ilus, ühtlane, ilma mingite ebatasasusteta nahk on seal 😀
Ma ei usu, et keegi veel nii teeb ja kindlasti on sel mingi 10101 vãhki ja muud hullu tekitavat toimet, aga aastaid toimin nii ja ausalt on ilus kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal on Braun silk epil 5 kasutuses juba mitu aastat. Oma töö teeb ilusti ära. Kasutan ühte otsa. Kui aus olla, siis ma ei mäleta, kas sellel oli kitsam ots ka kaasas või ei.
Aastatega on karv muutunud tunduvalt õhemaks ja heledamaks ning seetõttu võtab nüüd epileerimine kauem aega, sest neid udukarvu annab taga ajada. Igatahes on lihtsam pühendada tunnike nädalas epileerimisele kui iga päev ennast žiletiga kraapida.

Mu meelest on jälle palju lihtsam žiletiga kraapida, sest epilaatoriga on ikka hull piin. Enne kui mälestus sellest valust tuhmub, on juba ammu uued karvad platsis. Mõni kasvab veel sissepoole ka. Oh seda häda ja viletsust. Nii et kuni nad midagi valuvaba ei suuda leiutada, kasutan ziletti, see vähemalt on valuvaba, kui just kuidagi eriti hullusti sisse ei lõika (ja isegi siis pole see valu epilaaatori pika piinaga võrreldavgi).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelistan samuti epilaatorit jalgade karvaeemaldiseks. Mul on kõige odavam Philips Satinelle ja ausalt öeldes ajab asja ära, aga uuesti sama masinat ei osta. Järgmise ostmisel kavatsen vaadata pintsettide arvu, “pea” laiust ja lisaotsikute olemasolu. Pole olnud võimalust kasutada pirniga epilaatorit, aga järgmisel võiks valgustus olemas olla. Jube niru on vastu valgust otsida heledaid karvu. Kindlasti ei taha akuga, aga kui on võimalus kasutada nii akut kui ka juhet, siis valiksin selle variandi.

Bikiinipiirkonda ei suuda epileerida, aitäh soovitusele külmakotti kasutada, proovin järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veet on ju hea vahend. Lased kauem peal olla – mul on tavaliselt 7-10 min ja ongi korras. Suvel kasutan üle nädala või üle 10 päeva – niikuinii on seda rannahooaega meil nii vähe.

Minu karvadega ei tee veet mitte midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka juba aastaid epilaatoriga bikiinipiirkonda korras hoidnud, aga ei lähe need karvad mitte teps hõredamaks ega epileerimine kergemaks. Jube valu on, alati higistn hullult tegemise ajal. Lisaks tundub epileerimine minu puhul mõjuvat karvakasvu soodustavalt…
Sääri vahatan. Valus on, aga mitte väljakannatamatu. Žiletiga teen kaenla alt, sinna ei hakka muuga üldse ligi minema. Aga žiletiga bikiinipiirkonnas toimetamine tekitab mulle ka punnid ja lisaks jubeda torkiva siili juba järgmisel või hiljemalt ülejärgmisel päeval.
Üldiselt nean maapõhja tänapäeva arusaamu sellest, et täiskasvanud inimene peab olema sile nagu beebi pepu. Lihtsalt jube piin, kui on kehal hea karvakasv (ei tea, miks see hea karvakasv ei võiks juustes avalduda?), aga õnneks on mul heledad karvad, ei paista eriti välja. Ja mingi päevitaja ma pole, pärast lapse sündi pole tegelikult bikiine selgagi saanud, seega karvutustan end pigem trenni ja ujumise jms ajaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no tundub küll, kui soovitad karvu kasvatada seal kuhu need kohe mitte ei sobi, sulle selgitati rõvedast bikiiniservast.

Sinna jäävad karvad, mille pikkus on piiratud. Nii pikad, et poleks “siil”. Ca 5 mm või pisut lühemad. Keeruline on taibata või?

Pool cm karvad bikiinide vahelt välja vahtimas? See on küll kaunis, jah.

Tumedakarvalistele soovitan laserit proovida, kui vähegi võimalik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 16:17; 27.06 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Philips laser epilaator. Mul võttis aega, s.t. ega kohe karvutuks ei saa aga järk jägult ikka. Mul polnud ka kiiret 🙂 Zhilettiga puhtaks ja Philips peale ja nii koguaeg. Peale 6 korda epilaatori kaustust, näen tulemust. Kasutuskorra vahe on 2 nädalat. 1-2 korda jätsin vaid 10 päeva vaheks. Vahepeal teen zhilettiga. Kõige paremini toimis mul kaenlaalustel, siis jalgadel ja siis bikiini piirkonnas.
Karv muutub nõrgemaks, hõredamaks, kasvab aeglasemalt ja on pehmem. Siili enam pole peale zhiletti kasutust üldse. Usun,et kui veel 6-8 x teen, siis olen sile 🙂 Siis pean ilmselt vahest harva tegemema profilaktika eesmärgil.
Viimati tegin zhiletiga 3 päeva tagasi ja hetkel ei ole mingit siili ega muud karedust.
Enne Philipsit oli kerge siilike juba teisel päeval kindlasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Epilaator on parimaid leiutisi.

Olen täiesti nõus. Ostsin ja proovisin esimest korda elus, jalgadel. Muidugi, ma ei kujutanud ette, et see nii valus on. Mul on küll kõrge valulävi, aga ajab ikka higistama küll samamoodi nagu ühel eelmisel kirjutajal. Mul kasvavad karvad ikka väga tihedalt ja tumedad on ka, nii et kui žiletiga tehes peaks juba ülejärgmisel päeval uuesti ajama, siis praegu on pärast epileerimist viies päev ja ikka ei midagi. Uskumatu 😀 Oleks pidanud juba ammu proovima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 10:16; 26.06 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Epilaator on parimaid leiutisi.

Olen täiesti nõus. Ostsin ja proovisin esimest korda elus, jalgadel. Muidugi, ma ei kujutanud ette, et see nii valus on. Mul on küll kõrge valulävi, aga ajab ikka higistama küll samamoodi nagu ühel eelmisel kirjutajal. Mul kasvavad karvad ikka väga tihedalt ja tumedad on ka, nii et kui žiletiga tehes peaks juba ülejärgmisel päeval uuesti ajama, siis praegu on pärast epileerimist viies päev ja ikka ei midagi. Uskumatu ???? Oleks pidanud juba ammu proovima.

siis sulikka ei ole piisavalt tihe/tugev karvakasv, kui 5 päeva saad ilma olla. Kui ise epilaatoriga mässasin,s iis pidin 2 korda nädalas tegema, et viisakas oleks. žiletiga teen ülepäeviti ehk siis tuleb ka 3-4 x nädalas, ainult et ajakulu on väiksem 😀

Epilaator on jumala kingitus neile, kellel on karvakasv aegalne, vahet pole, kas tihe või tume vmt. Kasvu kiirus on see, mis teeb epilaatori mugavaks või kasutuks. Ja kui karvad hakkavad sisse ksavama, sisi on epileerimisega tulemus isegi koledam, selletõttu lõpuks loobusingi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Epilaator on parimaid leiutisi.

Olen täiesti nõus. Ostsin ja proovisin esimest korda elus, jalgadel. Muidugi, ma ei kujutanud ette, et see nii valus on. Mul on küll kõrge valulävi, aga ajab ikka higistama küll samamoodi nagu ühel eelmisel kirjutajal. Mul kasvavad karvad ikka väga tihedalt ja tumedad on ka, nii et kui žiletiga tehes peaks juba ülejärgmisel päeval uuesti ajama, siis praegu on pärast epileerimist viies päev ja ikka ei midagi. Uskumatu ???? Oleks pidanud juba ammu proovima.

siis sulikka ei ole piisavalt tihe/tugev karvakasv, kui 5 päeva saad ilma olla. Kui ise epilaatoriga mässasin,s iis pidin 2 korda nädalas tegema, et viisakas oleks. žiletiga teen ülepäeviti ehk siis tuleb ka 3-4 x nädalas, ainult et ajakulu on väiksem ????

Epilaator on jumala kingitus neile, kellel on karvakasv aegalne, vahet pole, kas tihe või tume vmt. Kasvu kiirus on see, mis teeb epilaatori mugavaks või kasutuks. Ja kui karvad hakkavad sisse ksavama, sisi on epileerimisega tulemus isegi koledam, selletõttu lõpuks loobusingi

Võib-olla siis on jah tihe aga aeglane, eks näis, kaua välja veab niimoodi (välja reklaamitud nelja nädalat siiski ei usu 😀 ) Raseerida ma eriti ei viitsinud, siis oligi tüütu see, et ei saa suvalt otsustada, et täna lähen läbipasitvate sukkadega välja või peale tööd kohe ujuma vms, vaid pidi ette mõtlema. Mõnda ehk ei häiriks see, aga mulle ei meeldi.
Kasutan muidu seda Brauni masinat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 10:16; 26.06 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

siis sulikka ei ole piisavalt tihe/tugev karvakasv, kui 5 päeva saad ilma olla. Kui ise epilaatoriga mässasin,s iis pidin 2 korda nädalas tegema, et viisakas oleks.

Epilaatoriga on see eelis, et karvad kasvavad tagasi eri aegadel (mitte kõik korraga nagu raseerides). Seega on pilt ikka tunduvalt kauem puhtam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 16:17; 27.06 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul raseerides on karv KOHE tagasi. Epilaatoriga kasvab sisse.
Käin vahatamas. Sääred + brasiilia bikiinipiirkonnas. Ise rahul ja mees rõõmus ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Ilu ja tervis Kuidas karvu eemaldate ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.