Esileht Pereelu ja suhted Kuidas kasuemaga läbi saada?

Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )

Teema: Kuidas kasuemaga läbi saada?

Postitas:

Hakka poliitikuks. Ega sa enne oma hakkamasaamist tõestada ei suudagi, kuni sa Vabariigi president pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei välistaks võimalust, et ta oma tütart alandas lapsepõlves täpselt samamoodi ja nüüd toob teemaalgatajat oma tütrele eeskujuks. Jälgi – siis ka lihtsam leppida.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui su isa sinu jutu peale ainult naerab, et se enaine ongi ju selline, siis mina sinu asemel ütleksin isale: järgmisel korral, kui külla tuled, palun ära seda naist kaasa võta.

Ma ei saa sugugi aru, miks sapeaksid püüdma talle meeldida või temaga läbi saada, kui tema omalt pool selleks pingutusi ei tee. Mina viskaksin ta oma elust välja. Neile külla minnes suhtuksingi temasse kui tühja kohta, endale külla teda ei laseks. Ja kõik.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole ju kasuema vaid isa uus naine. Tal pole mingit õigust sind alandada. Mina lihtsalt väldiksin teda ja suhtleksin nii minimaalselt kui vähegi võimalik.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole ju kasuema vaid isa uus naine. Tal pole mingit õigust sind alandada. Mina lihtsalt väldiksin teda ja suhtleksin nii minimaalselt kui vähegi võimalik.

Mitte ühtegi inimesel pole õigust alandada. Jah, kasuema pole isa uus naine ühelgi juhul. Kasuema on see, kes elab koos lapseg igapäevaselt ja suureks kasvamiseni.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.11 09:52; 11.11 11:24; 11.11 21:09;
To report this post you need to login first.

Arusaamatu, miks sa, teemaalgataja, sellisele nõiale pugeda üritad. Miks on sul, täiskasvanud naisel, vaja sellise õeluskoti soosingut?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arusaamatu, miks sa, teemaalgataja, sellisele nõiale pugeda üritad. Miks on sul, täiskasvanud naisel, vaja sellise õeluskoti soosingut?

Arusaamatu on pigem see, et ta nimetab isa uut naist kasuEMAKS?
Ma saan nii aru, et oma lihane ema on tal täiesti elus ja olemas. Mis pgna kasuema? See on isa naine, mitte mingi kasuema. (oleks ma TA ema, oleks ma solvunud)

Teine arusaamatu koht on see, miks tõepoolest selle tädiga peab iga hinna eest läbi saama? Ok, ta on isale vajalik, aga thats it, teemaalgatajale ta ei tohiks mitte kuidagi vajalik olla.
Las ise pigem proovib kohaneda, et noored neid koos vanamehega kampa võtaksid.
Mitte vastupidi.

Kuidagi väga sassis on need asjad seal neil.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIKS?
Miks sul on vaja läbi saada või lähedane olla inimesega, kes sedaei ole ära teeninud, selle nimel isegi praegu ei pinguta, kes pole sinust ku-na-gi tegelikult hoolinud jne? Miks? Isal külas käies saab selle kasuemaga suhelda nii nagu viisakalt (isegi ebameeldiva) teretuttavaga ikka, miks peaks sellisest inimesest endale mingi tähtust omava märgi tegema, kellega ei ole kunagi lähedane oldud ja ei ole kapraegu. See on ju hukule määratud üritus! Miks? Sest tema ei taha seda suhet, ta ei hooli sinust ja ei hakka hoolima. Miks sina oma hoolimise peaks temast sõltuma panema. Ta on sulle faktiliselt eikeegi, et ole lähedane ei veresugulane ega hingesugulane. Selliseid inimesi ei lasta oma naha alla ja kui lapsena sinna midagi parata ei saa, siis täiskasvanu peab sellistest inimestest juba enesekaitse mõttes distantsi hoidma. MIs sind sellise inimese tunnustust püüdma paneb, seda ei tule ju, sest tema oma tegusid ega sõnasid ei kahetse ega ei saa arugi, mis ta teinud on, miks ta seda muutma peaks. Sa üritad nagu kivist vett välja pigistada, saad aru, seda hoolimist sinu vastu ei ole temas. Kanna maha see “kasuema” selles mõttes, et sa ripud tema heakskiidu küljes.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ema ja mees sul tööl ei käi, et imikud oled saanud päevadeks nende hoida jätta, kuniks käid tööl ja õppimas? Rinda lastele ei andnud, sest see oleks seganud sinu tööd ja õppimist? Ma päris tõsiselt ei kujuta ette, kuidas saab imiku kõrvalt käia tööl ja ülikoolis ka veel. Rääkimata siis 2 väikesest lapsest.

Appi, kui ebameeldiv inimene sa tundud. Ussitav ja kademeelne. Vabandust, aga tõesti! Kas nii paha on kuulda, et keegi on toimekas ja tubli? Et kellelgi on abivalmid lähedased? Hinge teeb täis, eks!

Ka mina lõpetasin imiku kõrvalt ülikooli. Kusjuures loengud toimusid kodulinnast 100 km kaugusel ja laps sai sellest hoolimata rinnapiima. Samas käisin ka keeltekoolis õpetamas. Nii et nüüd on sul öö otsa peamurdmist, kuidas see kõik küll võimalik on.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ema ja mees sul tööl ei käi, et imikud oled saanud päevadeks nende hoida jätta, kuniks käid tööl ja õppimas? Rinda lastele ei andnud, sest see oleks seganud sinu tööd ja õppimist? Ma päris tõsiselt ei kujuta ette, kuidas saab imiku kõrvalt käia tööl ja ülikoolis ka veel. Rääkimata siis 2 väikesest lapsest.

Appi, kui ebameeldiv inimene sa tundud. Ussitav ja kademeelne. Vabandust, aga tõesti! Kas nii paha on kuulda, et keegi on toimekas ja tubli? Et kellelgi on abivalmid lähedased? Hinge teeb täis, eks!

Ka mina lõpetasin imiku kõrvalt ülikooli. Kusjuures loengud toimusid kodulinnast 100 km kaugusel ja laps sai sellest hoolimata rinnapiima. Samas käisin ka keeltekoolis õpetamas. Nii et nüüd on sul öö otsa peamurdmist, kuidas see kõik küll võimalik on.

Sul oli 25aastaselt 2 last, pool töökohta, ülikool ja majalaen või käisid lihtsalt ülikoolis ja keeltekoolis, mis polegi teab mis saavutus? Kas sulle ei tundu teemaalgatus natuke ulmeline, ei meenuta libateemat?
Siin need teised sama libameistri teemad tunduvad sulle ka tõesed? See naine, kelle mees kõik raha investeerib näiteks?
Mul ei ole edukuse ja saavutuste vastu midagi, aga mulle ei meeldi valetamine.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.11 20:17; 11.11 10:26; 11.11 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul oli 25aastaselt 2 last, pool töökohta, ülikool ja majalaen või käisid lihtsalt ülikoolis ja keeltekoolis, mis polegi teab mis saavutus?

Nii et nüüd polegi see enam teab mis saavutus? Alles imestasid, kuidas rinnalapse kõrvalt koolis ja tööl saab käia! Aga jah, ma käisin imiku kõrval “lihtsalt” ülikoolis ja poole kohaga tööl; majalaenu pole muide vaja läinud, sest maja ehitame ilma laenuta. Aga olgu sul õigus, ma pole tõesti suurt midagi saavutanud.

Ja mina ei näe siin teemas mingit ulmet. Ma olen täiesti kindel, et neid, kes veel suurema koormusega toime tulevad, on küll ja küll.

Minu arust on ulmeline pigem see, et inimene teeb teema oma kurjast kasuemast, aga sina muudkui nämmutad ühe taustaks antud infokillu kallal. Mis mõttega? Nii tüütud on need käod, kes vähegi huvitavamas teemas muudkui kraaksuvad “Liba! Liba!” Ära loe ja kommenteeri siis, kui see teema sulle nii läbinähtavalt liba on! Ega sind ümber veenda niikuinii ei ole võimalik – ja kes viitsikski.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu esimene ämm oli sama tüüpi naine. Kõik said ta käest, nii oma mees, kui ka pojad. Alguses ma olin ka vaikne kui talleke ja võtsin kõike südamesse. Mingi aja pärast hakkasin vastu ütlema ja kui ta pojast lahku läksin, siis ladusin kõik välja, mida ma olin aastate jooksul tundnud. Ta ei olnud isegi aru saanud, et ta mulle haiget tegi. Ta ei osanud teisiti, ta arvas, et kui ta kogu aeg midagi ütleb, siis see ongi hoolimine ja kasvatamine. Seda on sul raske ehk mõista, aga proovi mõelda nii, et ta ei tee seda teadlikult ja proovi öelda, mida sa tunned. Mina saan oma eksämmaga nüüd hästi läbi, paremini, kui sel ajal kui olin ta seaduslik minia.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu esimene ämm oli sama tüüpi naine. Kõik said ta käest, nii oma mees, kui ka pojad. Alguses ma olin ka vaikne kui talleke ja võtsin kõike südamesse. Mingi aja pärast hakkasin vastu ütlema ja kui ta pojast lahku läksin, siis ladusin kõik välja, mida ma olin aastate jooksul tundnud. Ta ei olnud isegi aru saanud, et ta mulle haiget tegi. Ta ei osanud teisiti, ta arvas, et kui ta kogu aeg midagi ütleb, siis see ongi hoolimine ja kasvatamine. Seda on sul raske ehk mõista, aga proovi mõelda nii, et ta ei tee seda teadlikult ja proovi öelda, mida sa tunned. Mina saan oma eksämmaga nüüd hästi läbi, paremini, kui sel ajal kui olin ta seaduslik minia.

Arvan, et see isa naine siiski teeb seda teadlikult. Tema puhul vaevalt küll see hoolimisest tuleb. Pakun, et ta ei aktsepteeri, ei taha mehe last. Mehel on võib-olla testament ka veel tegemata, no kellel seda vaja on, et laps esimesest kooselust ka pärijate ringis on.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.11 09:56; 11.11 18:30; 12.11 17:26; 13.11 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Olen üks teine vastaja.

ah et miks ma ikkagi käisin isa juures… sest ta on minu isa. Minu vorm, kelle suust ma olen kukkunud. Sest ta on mu siia ilma loonud. See nõid pole. Tal pole tegelikult kriimukski õigust reguleerida minu ja isa suhteid.

Mida ta otse loomulikult tegi, ja tulemuseks oli mu isast eemaletõmbumine. Valus oli, aga leppisin sellega. Tegin endale selgeks, et isal oli sada võimalust näidata, et ta hoolib, aga ta ei teinud seda.

Ülim iseseisvus, selle ma temalt sain. Ära iial eelda ega küsi kelleltki midagi. Raha küsida – see on alandav. Ise tuleb kõik saavutada ja teenida.

Nüüd, kus mina täiskasvanu ja edukas ning nemad lahus,nutavad mõlemad mu järele, aga ma ei. Viitsi. Enam. Suhelda.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 21:59; 11.11 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust tasuks sul oma kasuema vaadata teise pilguga. Proovi mõelda temast kui inimesest, mitte kasuemast, isa uuest naisest. Kui ta viriseb siis pole need etteheited sulle vaid tema enda hirmud Ta nimelt kardab, et pole osanud, suutnud sulle kõike õpetada, mida oleks tahtnud. Tunneb, et on teinud nn tänamatut tööd, sest aitäh pole sa talle öelnud, kuigi saavutanud oled palju. Võibolla on ta nii mõnedki oma unistused pidanud loovutama, et lastel oleks hea elu. Võibolla pole ka tal kerge.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust tasuks sul oma kasuema vaadata teise pilguga. Proovi mõelda temast kui inimesest, mitte kasuemast, isa uuest naisest. Kui ta viriseb siis pole need etteheited sulle vaid tema enda hirmud Ta nimelt kardab, et pole osanud, suutnud sulle kõike õpetada, mida oleks tahtnud. Tunneb, et on teinud nn tänamatut tööd, sest aitäh pole sa talle öelnud, kuigi saavutanud oled palju. Võibolla on ta nii mõnedki oma unistused pidanud loovutama, et lastel oleks hea elu. Võibolla pole ka tal kerge.

Mida? Ta ei karda mitte midagi, ta teab täpselt, mida teeb ja mida teinud on. Igaüks oskab tagasi vaadata. Mida ta õpetanud on? Null asja. Igisenud on ta. Ta pole mingit tööd teinud, ainult õõnestanud. Millistel lastel oleks hea elu? Teemaalgatajal on oma ema olemas, kelle juures ta reaalselt elas.
Soovitan sul isa naise peale mõtlemine üldse lõpetada, ja sulle jääb oma elu jaoks rohkem aega.Aitab selle naise peale aja ja närvide kulutamisest.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.11 09:52; 11.11 11:24; 11.11 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte kuidas kasuemaga läbi saada vaid miks?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 23:12; 12.11 23:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen üks teine vastaja.

ah et miks ma ikkagi käisin isa juures… sest ta on minu isa. Minu vorm, kelle suust ma olen kukkunud. Sest ta on mu siia ilma loonud. See nõid pole. Tal pole tegelikult kriimukski õigust reguleerida minu ja isa suhteid.

Mida ta otse loomulikult tegi, ja tulemuseks oli mu isast eemaletõmbumine. Valus oli, aga leppisin sellega. Tegin endale selgeks, et isal oli sada võimalust näidata, et ta hoolib, aga ta ei teinud seda.

Ülim iseseisvus, selle ma temalt sain. Ära iial eelda ega küsi kelleltki midagi. Raha küsida – see on alandav. Ise tuleb kõik saavutada ja teenida.

Nüüd, kus mina täiskasvanu ja edukas ning nemad lahus,nutavad mõlemad mu järele, aga ma ei. Viitsi. Enam. Suhelda.

Sellele oled mõelnud, et ilmselt on nende lahkumineku põhjus vähamalt osaliselt sinus? Nemad tahtsid elada oma elu, sina tulid muudkui külla, sest sina tahtsid seda. Pakun, et iga su külaskäik tekitas nende vahel intriige ja isa naine polnud kade ütlema a´la juba jälle ta tuleb, mis tal vaja on, jne.
Isal võis olla sada võimalust oma hoolimise näitamiseks, aga ju ta pidas targemaks seda mitte teha. Oleks seda teinud, poleks kodus üldse rahu olnud.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.11 09:56; 11.11 18:30; 12.11 17:26; 13.11 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan aru et lapsena vaikisid ja ei julgenud midagi öelda, aga nüüd oled täiskasvanu. Pane see eit paika nii et ta midagi enam ei kobise. Järgmine kord kui ta sind maha teeb, ütle vastu midagi! Midagi nt mis tema puhul häirib või ütle et oled igati uhke enda üle ning palju saavutanud. Kas tal endal on kõrgharidus, kui mitte, siis too see välja. Üldse päris nõme inimene, et võtab isa perekonna juurest ära ja siis veel hakkab mehe last maha tegema. Palun pane ta paika! Või ära suhtle inimestega, kes sind ei austa!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellele oled mõelnud, et ilmselt on nende lahkumineku põhjus vähamalt osaliselt sinus? Nemad tahtsid elada oma elu, sina tulid muudkui külla, sest sina tahtsid seda.

Loll jutt. Kui suhe isegi lapse külaskäikude pärast kannatab, siis pole suurem asi suhe ka. Olidki loodud lahku minema.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 23:12; 12.11 23:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Napakate inimestega ei olegi vaja väga hästi läbi saada. Lihtsalt katsu teda eirata ja mõtle, et kahju küll, et isa elab vaimselt kerge peetusega inimesega koos, aga sellise valiku ta on teinud ja noh, kui isaga tahan suhelda, kannatan ära. Kirjeldatud persooni väiteid ja mõnitusi tulebki võtta kui haige inimese juttu, mille lased ühest kõrvast sisse, teisest välja. Sellise suud ei ole võimalik sulgeda.

Võid muidugi isale öelda, et sul on sellest pidevast mõnitusterahest küllalt ja kui ta sinu ja sinu lastega kohtuda soovib, peab see toimuma eraldi kasuemast. Aga noh, selle sammuga kaasneb oht, et isa vaikselt jälle ära kaob.

Aga milleks see isa? Isa ju sisuliselt omal ajal keeras lapsele selja. See isaga suhtlemine on kurja võõrasema heakskiidu taotlemise teine külg lihtsalt – kvaliteetsest golfimurust madalama enesehinnangu kergitamiseks. Pigem mine kuhugi psühhoteraapiasse, mitte ära pinguta naba paigast, et meeldida inimestele, kellest üks sind vihkab ja teine ei hooli.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan aru et lapsena vaikisid ja ei julgenud midagi öelda, aga nüüd oled täiskasvanu. Pane see eit paika nii et ta midagi enam ei kobise. Järgmine kord kui ta sind maha teeb, ütle vastu midagi! Midagi nt mis tema puhul häirib või ütle et oled igati uhke enda üle ning palju saavutanud. Kas tal endal on kõrgharidus, kui mitte, siis too see välja. Üldse päris nõme inimene, et võtab isa perekonna juurest ära ja siis veel hakkab mehe last maha tegema. Palun pane ta paika! Või ära suhtle inimestega, kes sind ei austa!

Võid paika panna muidugi, tulemuseks on see, et isa lõpetab sinuga suhtlemise. Arvad tõesti, et ta hakkaks nüüd täiskasvanud inimesele isa mängima ja loobuks oma perekonnast?
Jääb pigem arusaamatuks, miks see isa naise teema teemaalgatajat kriibib. Miks on temaga vaja läbi saada ja suhelda? Soovitus, et suhtle ainult isaga, on jama. Läheb isale külla ja ignoreerib isa naist või? Pole nemad sinust hoolinud, miks sinul neid vaja on?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.11 09:56; 11.11 18:30; 12.11 17:26; 13.11 13:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas kasuemaga läbi saada?