Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kuidas kasutajat kustustada?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kuidas kasutajat kustustada?

Postitas:

KAs endiselt saab kasutaja konto kustutada ainult mingi tobedat e-kirja saates?

Kuna Perekoolist on saanud selline solgiauk, et füüsiliselt vastik hakkab, siis pole ma nõus olema enam selle portaali kasutajate hulgas. Kui ükskord kasutajaskond vähenema hakkab, siis vast tuleb foorumi haldajal ka pähe, et tema vastutus on hoida foorum kultuursena ja mitte lubada ilgustel roppustel ja vihakõnel takistamatult vohada. Siin käies on viimasel ajal tunne nagu oleks solgitorust läbi roomanud, mingi kasulik ajaviide pole see enam ammu, milleks siin käia.

+5
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 09:31; 28.11 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjuta kiri ja ütle, et vastavalt GDPR-le palud kõik enda andmed ära kustutada. Kuna tegemist on WordPressi platvormiga, siis see peaks olema vaid ühe-kahe nupu vajutus.

Mis puutub solgitorusse, siis see on avalik foorum ja arvamuste paljusus on demokraatia selgroog. Kas parem oleks, kui vaid ühtemoodi infot kajastataks? Me oleme sellises ühiskonnas elanud pikki aastaid, kas tahad tagasi?

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 09:43; 28.11 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On arvamuste paljusus ja on ebaviisakus, ropendamine, peksmisele õhutamine, natsipropaganda ja mis siin kõik veel kenasti üleval rippuda lasti.

Saatsin kirja.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 09:31; 28.11 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti see ropendaja, maskivastane ja vihakõneleja on otsustanud loobuda siinsest keskkonnast!
#Headussiiskivõidab!

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 09:46; 28.11 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot oot. Ma olen ka maskivastane. Mina ja minusugused on jaganud siin infot, miks maskid ei tööta, kuidas see nõue on ebaseaduslik ja kuidas praegused reaalsed andmed ei toeta seda, mida massimeedia räägib.

Küllaga on maskikandjate poolt tulnud ähvardusi pildistada maski mittekandjaid, soov neid kinni panna, kaevata terviseametisse ja politseisse ja mõnel juhul lausa ülekutse neid hävitada või soov, et nendega juhtuks halba. Roppused ja sõimamised on täiesti tavalised vastused. Maskikandjate poolt.

Tõrvatilku on mõlemate meepotis, seda ei saa eitada, kuid kiirel vaatlusel on maskivastased siiski paremini argumenteerinud, esitanud kontrollitavaid fakte ja jaganud ka linke. Mida vastasleer ei ole väga teinud. Vastasleer läheb enamasti isiklikuks, hakkab solvama ja soovib halba.

Arvamuste paljusus on elu osa, nii on. Arvamustele esitatakse vastuargumente, fakte, mitte ei solvata oponenti. Kui me sellised asjad unustame, siis me võime unustada ka demokraatia.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 09:43; 28.11 09:58;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Saatsin kirja.

Tegu on mingi vananenud pedagoogi haleda katsega foorumikülastajat “kasvatada”.
Kui sul ka REAALSELT siiber oleks, siis oleksid omaette vihane, saadaks kirja kuhu vaja, (et palun kustutage) ja ENAM KUNAGI EI PÖÖRDUKS SIIA.

Mida teed sina, lollike?
1. Teematad. (ise suurepäraslt teades, kuidas ainukese variandina kasutajat kustutada saab).
2. Kannad lugejatele ette vaheetappidest.
3. Ähvardad. (kui “natsipropgandat” (kus see üldse olnud on, sa tola?) ei lõpetatata, siis kõik lahkuvad jne blääää-blääää…)

Ehk teed kõik täiesti valesti.
Sa meenutad neid kahte suitsetavat tibi eilselt “koosolekult”, kes reklaamisid nö. vaba hingamist samal ajal ise turboga nikotiini sisse imedes.

Ja nagu juba õigesti on öeldud, siis see on avalik foorum ja arvamuste paljusus on demokraatia selgroog.
Tõmba minema, kui ei sobi, sa pettunud bolšhevik!

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 10:04; 28.11 10:21;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Oot oot. Ma olen ka maskivastane. Mina ja minusugused on jaganud siin infot, miks maskid ei tööta, kuidas see nõue on ebaseaduslik ja kuidas praegused reaalsed andmed ei toeta seda, mida massimeedia räägib.

Küllaga on maskikandjate poolt tulnud ähvardusi pildistada maski mittekandjaid, soov neid kinni panna, kaevata terviseametisse ja politseisse ja mõnel juhul lausa ülekutse neid hävitada või soov, et nendega juhtuks halba. Roppused ja sõimamised on täiesti tavalised vastused. Maskikandjate poolt.

Tõrvatilku on mõlemate meepotis, seda ei saa eitada, kuid kiirel vaatlusel on maskivastased siiski paremini argumenteerinud, esitanud kontrollitavaid fakte ja jaganud ka linke. Mida vastasleer ei ole väga teinud. Vastasleer läheb enamasti isiklikuks, hakkab solvama ja soovib halba.

Arvamuste paljusus on elu osa, nii on. Arvamustele esitatakse vastuargumente, fakte, mitte ei solvata oponenti. Kui me sellised asjad unustame, siis me võime unustada ka demokraatia.

Maskivastased ei ole siiani küll ühtegi argumenteeritud ja üldtunnustatud teadusliku põhjaga avaldust teinud. Iga teadlane ei ole üldtunnustatud ja iga argument ei ole põhjapanev.
Dialoog tekib võrdsete partneritega aga kindlasti mitte arvajate ja teadjate vahel.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 09:46; 28.11 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maskivastased ei ole siiani küll ühtegi argumenteeritud ja üldtunnustatud teadusliku põhjaga avaldust teinud.

Seevastu on nad kasvõi siin foorumis teinud hulgim avaldusi selle kohta, et neil omal puudub üldse igasugune mõtlemisvõime, keeleoskus, oskus loetust aru saada jne.

Siinsetest “vastastest” on ülesastujad enamasti hiilanud ju lauslollustega.
Kes teab, et Singapur on arengumaa, kes loeb mingi koroonaraamatu läbi ja ei saa mõhkugi selle sisust aru, enamusel pole üldse ainugi, kust see maskivastasus liikuma hakkas jne.
Kirsiks tordil on: seda kõike nad nimetavad kooris “oma peaga mõtlemiseks”.
Komöödia kuubis.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 10:04; 28.11 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka maskivastane

Tuleb välja, et on aeg arstidel palka tõsta. Töö maski taga on riskantne.  Täname!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsam oleks siis mitte yltse käia avalikes foorumites. Maskivastaste teemasid ja kommentaare vöib vötta päeva huumorina, sellest ei pea välja tegema. Negatiivseid ja pahatahtlikke kommentaare ja agitatiivseid algatusi on igas foorumis, sellest ei pääse yle ega ymber. Kui tahad teismeliste  draamat a’la “oi, mina lahkun siit”, siis sellega on su teema läbi kukkunud. Oled samal tasemel kui  need “meie tahame vabalt hingata” möttetud tegelased.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ebaviisakus, ropendamine, peksmisele õhutamine, natsipropaganda

Ma pole midagi sellist näinud. Too teemaalgataja ajab vist mingid foorumid segi. Ropendamine? Peksmisele õhutamine? Luulud vist.
Natsipropaganda – see veel, sest teatud tüübid nimetavad natsipropagandaks ka seda, kui soovid  meestele ja naistele eraldi vetsusid. Nii  et selles mõttes võib siin natse leiduda küll. Aga temal oleks tõesti targem ära minna.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kuidas kasutajat kustustada?