Esileht Ilu Kuidas kasvatada aastaid peeneks kitkutuid kulme?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Kuidas kasvatada aastaid peeneks kitkutuid kulme?

Postitas:

olen sellest põlvkonnast, kelle kulmud kitkus kosmeetik ülipeenikeseks kunagi ja edaspidi küll järgmised kosmeetikud veidi halastasid ja lasid vast ühe rea juurde kasvada, aga üldiselt olen kandnd peeneid kulme ikka ca 15 aastat juba. Mõni aasta tagasi hakkasin kosmeetikutele ütlema, et võtke ainult peeneid karvu, aga päris nii nad ka ei saanud teha, mistõttu loobusin pikaks ajaks nende teenustest ja kulmude värvimisest. Nüüd tahaks siiski lasta kulme aegajalt korda teha, ehk eeldasin, et saan lasta auklikud kohad nö ära lõigata, et karv veidi tugevamaks saaks. Olgu öeldud, et aastatepikkune juurega eemaldamine on karvakasvu suunda ja tihedust muutnud kitkumispiirkonnas. I.L.U poe teenindaja vaatas mind selle jutu peale nagu ufot ja ütles, et neil eemaldatakse ainult juurga.
Pikk jutt sai. Lühidalt öeldes tahaks oma kulme piirata ja lasta samal ajal tugevaks kasvada kuni on näha, kas või mis üldse võimalik on veel. Jutt Tallinnast. Võiksin ka ise proovida, aga Kaubamajast ostetud kulmužilett osutus kasutuks. Andke palun nõu, mida teie teeksite

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 03.02 09:19; 03.02 09:26; 14.02 10:35; 01.04 11:17; 10.04 08:24; 02.06 12:20; 04.08 09:12; 04.08 12:03; 29.08 23:28; 27.11 16:27; 27.11 20:15; 02.01 16:55; 26.02 10:43; 24.06 08:56; 16.08 00:03; 02.10 13:26; 18.05 22:55; 06.06 23:15; 04.07 14:49; 27.07 22:54; 07.08 22:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mis seal asja keeruliseks ajada – kitku ära ainult need karvad, mis soovitud piirist väljaspoole kasvavad.
aga võid avastada, et sinna aastaid kitkutute kohale ei kasvagi suurt midagi.
PS see 15a ei saa tõsi olla, sest peened kulmud olid viimati moes seitsmekümnendatel.

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mis seal asja keeruliseks ajada – kitku ära ainult need karvad, mis soovitud piirist väljaspoole kasvavad.

aga võid avastada, et sinna aastaid kitkutute kohale ei kasvagi suurt midagi.

PS see 15a ei saa tõsi olla, sest peened kulmud olid viimati moes seitsmekümnendatel.

Moes või mitte, aga minuvanuseid on mitmeid, kelle kulmud kitkuti just salongis aastal 2003-2007 just mega peenikeseks. Vaata tänaval ringi ja tunned need naised ära(38-45 vanus). Antud kitkuja peale olin küll väga pahane ja palusin oma sitikmustaks värvitud kriipsud heledamaks puhastada(olin siis väga blond veel) ja ma mäletan siiani, et ta ei olnud väga heledaks nõus puhastama. Kuna läksin siis kohe reisile, siis on mul mälestuseks kohutavad fotod sellest. Mainin siiski, päris Marlene Dietrichiks ta mind ei teinud, aga ikkagi olid ebaloomulikud. Kuna minu kulm ongi hõre, siis tegelikult tegid ka järgmised kosmeetikud veidi neile liiga.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.08 12:03; 04.08 12:50; 04.08 17:44; 05.08 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen just selles vanusevahemikus ja ei tule küll ette, et kunagi peened kulmud kõne all oleks olnud.

Teemasse aidata ei oska. Ise käin niiditamas – sellega jääb oma kulmu kuju alles, ära võetakse kulmu ümbruse väiksed udemed.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki sobiks mingi elektriline seade? Siin on näiteks mingi valik. Muidu ma mäletan küll, et ca 20 a tagasi olid peenikesed kulmud moes, mäletan neid hästi nii mõnegi naise näos.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dermaroller võiks aidata, peaks kulmupiirkonnas ehk karvanääpse stimuleerima küll.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee kulmude püsimeik parem. Kitsad on tõesti jubedad. Samajubedad kui angry birdsid.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 15:44; 09.08 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda videot on siin varemgi jagatud. Minu meelest üks parimaid.
Joonista või lase esialgu kosmeetikul joonistada soovitud kujuga kulmud ja jäta see piirkond kohe päris rahule mõneks ajaks. Kitku vaid väljapoole jäävaid karvu.
Kui selgub, et midagi tagasi ei kasvagi, siis ei olegi muud teha, kui joonistada. Või siis tõesti püsimeik.
Riitsinusõli soovitatakse karvakasvu turgutamiseks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 16:03; 04.08 20:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te olete näinud neid joonistatud karvutuid kulme, nagu sel naisel, päevavalguses? Ma saan aru, et kui ei ole karvu tõesti üldse, siis muud valikut pole jah, aga ma ise eelistan küll siis juba lühikesi ja peenikesi, kui joonistatud. Eemalt, hämaras valguses ja kaameras/fotol näevad ilusad välja küll tegelikult.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.08 12:03; 04.08 12:50; 04.08 17:44; 05.08 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kulmud joonistatakse karv haaval. Kui on lihtsalt kuidagi pläkerdatud, siis tõesti ei ole kaunis, aga päris ilma kulmudeta on veel halvem.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 16:03; 04.08 20:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen näinud nii jubedaid tatoveeritud täis-püsikulme, et kohutav. Kas need kes lasevad seda teha, ise ei näe, et see on supervõlts ?
Loomuliku tulemuse annab vaid see n-ö zileti moodi asjandusega triibutamine, mis tekitab loomuliku karva kuju

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kulmud joonistatakse karv haaval. Kui on lihtsalt kuidagi pläkerdatud, siis tõesti ei ole kaunis, aga päris ilma kulmudeta on veel halvem.

Ma ei pea silmas pläkersisi, aga karvade puudumine on kohe näha siiski, kui nägemine korras on.
See tuletab mulle meelde, et kord nägin inimest, kes oli oma kulmud täielikult eenaldanud ja joonista ud endale kenad kulmud sobivasse kohta. Sealjuures oli tal märkamata jäänud hommikul, et tema enda mustad kulmud ka juba turritavad cm all pool. See oli küll päris hull ????

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.08 12:03; 04.08 12:50; 04.08 17:44; 05.08 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen näinud nii jubedaid tatoveeritud täis-püsikulme, et kohutav. Kas need kes lasevad seda teha, ise ei näe, et see on supervõlts ?

Loomuliku tulemuse annab vaid see n-ö zileti moodi asjandusega triibutamine, mis tekitab loomuliku karva kuju

Minul on sellised kulmud, loomulikult näen ise ka, et on võlts! Tavaliselt teevad täis-püsikulmud ikka need kellele karvatehnikat teha ei saa ja kellel endal kulmukarvu üldse alles ei ole. Ma ei tea mitte kedagi kes oleks meelega endal kulmud maha ajanud, et siis püsimeik teha.

Ilusate/tihedate kulmudega naised muidugi ei mõista…miks keegi teeb, aga ennem käin ringi võltside kulmudega-kui üldse ilma:(

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

proovi seda
https://www.mylook.ee/maxeybrow-kulmuseerum-5ml.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kulmude nö väljakasvatamine ongi päris raske. Päris kriipsukulmud tõesti ei olnud 15-20 a tagasi teemaks, kuid siiski üpris peenikesed olid. Kindlasti mitte natural look, see tuli nõks vähem aega tagasi.

Mul endal on hästi tumedad kulmud ja 17-18aastaselt olid k, ütleme siis umbes 2 rea peale kitkutud, et päris kriips ei olnud ja jätsin neile ka nina juurest laieneva kuju. Äkki siis mingi 23-24 otsustasin paksemaks kasvatada, oli see mingi 13 aastat tagasi, ju siis hakkaski see natural look tulema. ja mõnda aega kõndisingi ringi nii, et lühikesed karvad turritasid. Mida ma seal ikka lõikan – kui tahan uut kuju, sisi ei sa aju lõigata, sellel pole pointi. Ainutl väga eeldatavast alast välja jäävad karvad kitkusin ära – ag areaalselt nö disainida sain ikka alles siis, kui arvestatav hulk karvu oli tagasi kasvanud, see võttis ehk umbes kuu, siis sain hakata konkreetset kuju andma.

Mingil põhjusel hiljem otsustasin uuetsi veidi peenemate peale minna – ei ole megapeenikesed, aga ka mitte natural look. Ei teagi, miks. Ju ikka, kuna kulmud mul musta värvi, siis üldmulje tundus liiga kuri 😀 Nüüd olen üritanud jälle naatuke paksemaks kasvatada, aga ma tahaks tõesti ainult “ühe rea” juurde ja samas ei taha vahepeal kitkumata kujul ka ringi käia, ei ole ju soliidne 😀 Ärritabki see, et need karvad ei kasva ju korraga samas tempos tagasi vaid ühekaupa, ja kuni teisi karvu pole, on ühes kohas 1-2 karva ülejäänud kulmust eraldi :d

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proovi seda

https://www.mylook.ee/maxeybrow-kulmuseerum-5ml.html

Kas keegi on seda proovinud ja jagaks kogemust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasin ka paar kuud tagasi kasvatama tagasi, kuigi mul ei olnud ülipeenikesed kulmud. Mulle ei meeldi need ülisiledad identsed barbie-kulmud niikuinii. Muud ei olegi teha, kui oodata, et karvad tagasi kasvaksid, kuid samuti on 15 aastat mõjunud nii, et ei kasva päris kõik tagasi ning kasvusuund on ka kohati “paigast ära”. Kitkun endiselt, kuid vähem, et tuleks uus soovitud kuju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pani riitsinusõli kulmud taas kasvama. Kasutan ka peanahal. Lisaks on see ka odav.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on sellised kulmud, loomulikult näen ise ka, et on võlts! Tavaliselt teevad täis-püsikulmud ikka need kellele karvatehnikat teha ei saa ja kellel endal kulmukarvu üldse alles ei ole.

Miks ei saa teha karvtehnikat?
Ilma kulmuta inimestele peaks saama teha karvtehnika+hajutuse.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 15:44; 09.08 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Justnimelt natuke enne ja peale 2000ndat aastat olid moes üpris peenikeseks kitkutud, no sellised komakoha moodi kulmud – et ümara kujuga laiem osa ninajuure pool ja üha peenenev, lõpust hästi peenike “saba” külje suunas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on sellised kulmud, loomulikult näen ise ka, et on võlts! Tavaliselt teevad täis-püsikulmud ikka need kellele karvatehnikat teha ei saa ja kellel endal kulmukarvu üldse alles ei ole.

Miks ei saa teha karvtehnikat?

Ilma kulmuta inimestele peaks saama teha karvtehnika+hajutuse.

Rasune nahk seab piirid, need karvatehnikas tehtud karvad pidavat hakkama äärtest hajuma.
Mul on samuti püsikulmud, heledamad pruunid. Muidugi võltsid, aga oi, kui palju enesekindlust ma nendega juurde sain. Ujumine, saun, sport, matk jne – ei mingit probleemi enam. Varem põdesin väga oma lagedat kulmudeta kalanägu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Ilu Kuidas kasvatada aastaid peeneks kitkutuid kulme?