Esileht Pereelu ja suhted Kuidas kasvatada pojast mees, kes suudaks perekooli käo vajadused ära rahuldada

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kuidas kasvatada pojast mees, kes suudaks perekooli käo vajadused ära rahuldada

Postitas:

Atraktiivse välimusega, suure rahakotiga, alativalmis, viisakas, töökas, armastab kodutöid, tegeleb lastega, annab naisele oma aega, toidab pere, kammib kassi, ei vaata teisi, oma maja, kaks autot… mida veel?

Ma tegin kodus ettepaneku, et äkki õpetaksime poegadele, et mehed omavahel on ka tegelikult täitsa okey.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasvanud ja elanud teadmises, et seda kõike võib inimene elus saada-.saavutada, aga enamasti mitte kohe. AJA jooksul. Pooldan seda, et kaks autot, maja ja suur rahakott ehK suur(või ka mitte nii suur) materiaalne kompott saadakse elu jooksul ja ÜHISELT. Nii et vastasin täitsa tõsiselt selle mitte nii tõsise jutu peale.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.11 09:15; 09.11 19:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 20-aastane poeg on täna kindel, et tema ei soovi ei peret ega lapsi.
Ja mina ausaltütelda ei kipu seda seisukohta maha tegema.
Sest tõepoolest – inimesi on liiga palju. Materiaalsusele keskendumine on hävitanud meie planeedi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Atraktiivse välimusega, suure rahakotiga, alativalmis, viisakas, töökas, armastab kodutöid, tegeleb lastega, annab naisele oma aega, toidab pere, kammib kassi, ei vaata teisi, oma maja, kaks autot… mida veel?

Viisakus, töökus ja naistesse austavalt suhtumine tuleb juba poisieas inimesele selgeks teha.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

koduperenaiste teemast selgub, et on täiesti okei, kui mees läheb hommikul tööle, naine jääb koju ja läheb hommikusöögiga voodisse ja pärast vanni mõnulema. ning kui väga igav hakkab, teeb tripi helsingisse, aga loomulikult ei tohi mehel huvi kaduda ja ta peab naise regulaarselt “välja viima”.
ise olen oma poja õpetanud hindama iseseisvaid ja töökaid naisi ning võrdset partnerlust.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

koduperenaiste teemast selgub, et on täiesti okei, kui mees läheb hommikul tööle, naine jääb koju ja läheb hommikusöögiga voodisse ja pärast vanni mõnulema. ning kui väga igav hakkab, teeb tripi helsingisse, aga loomulikult ei tohi mehel huvi kaduda ja ta peab naise regulaarselt “välja viima”.

ise olen oma poja õpetanud hindama iseseisvaid ja töökaid naisi ning võrdset partnerlust.

Ma lugesin seda teemat ja seda juttu ka, mille see “nautleja” naine kirjutas. Ja seda ma ei tooks tüüpilise koduperenaiste näitena küll välja, sest see kiri oli täielik erand tavaeluga võrreldes. See naine polnud mingi tüüpiline koduperenaine vaid naine, kes sai niipalju mujalt omale tulu, et võttis paariks aastaks aja maha ja lubas endale sellist olemist. Pole vahet, kas liba või mitte, näitena ikka ei ole õige.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.11 09:15; 09.11 19:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole need Käod hullemad ega paremad kui naised reaalelust, iga pott leiab oma kaane.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 20-aastane poeg on täna kindel, et tema ei soovi ei peret ega lapsi.

Ja mina ausaltütelda ei kipu seda seisukohta maha tegema.

Sest tõepoolest – inimesi on liiga palju. Materiaalsusele keskendumine on hävitanud meie planeedi.

Siis on talle praegu paras suhelda just 40+ naistega. Nemad ei taha enam lapsi. Aga sinu pojal on veel hulk aastaid ümber mõelda.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas kasvatada pojast mees, kes suudaks perekooli käo vajadused ära rahuldada

Sa lähtusid perekoolikate UNISTUSTEST, aga vaata pigem reaalset elu.
Sest populaarsed on teemad:

– miks ma joon õhtuti (kasvata poeg samuti alkohoolikuks!)
– blogijad enne ja nüüd (poissi pole mõtet kõrgelt koolitada; rumalate blogide lugeja naine ei paku haritud mehele midagi)
– säh sulle miinumumelatist (poeg võib lapse küll teha, aga elatise maksmine pole soovitatav)
– sooja talveparkat (vene naisele ostab mees kasuka, eesti naisele parka)
– aliekspressi leiud (naist võib/peab mingi odava hiina saastaga meeles pidama!)
– Vaprad ja ilusad hopp liamm (naisel peab lubama seepe vahtida)
– Load käes? (vaata teine ja eelmine punkt)
– Teie oletegi need 3€-se kohvi ostjad (poega tuleb õpetada kohalike moeoludega arvestama; olgu kui vaene tahes, 3€-ne kohv peab peos olema.)
– Mehed ei tee enam remonti (poja käeliste oskuste arendamine pole oluline)
– jne.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 07:40; 11.11 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tütred ja ma olen näinud juba tänapäevaseid noormehi küll kavaleridena. Ma võiks küll poegade kasvatajaid kiita. Noormehed on toredad, viisakad, osalevad ka meie pool kodutöödes kui vaja, oskavad süüa teha. ei tarvita alkoholi ülemäära. Tõesti palju kodukesksemad ja toredamad kui minu mees samas vanuses oli.Neil on plaanid, kuhu jõuda ja mida teha, kui ülikool läbi saab.
Nende poiste pealt vaadates võiks küll head kodust kasvatust kiita. samas kes neid nii hästi kasvatanud on, ega ei saagi aru, sest nad on lagunenud peredest või kärgperedest.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Atraktiivse välimusega, suure rahakotiga, alativalmis, viisakas, töökas, armastab kodutöid, tegeleb lastega, annab naisele oma aega, toidab pere, kammib kassi, ei vaata teisi, oma maja, kaks autot… mida veel?

Ma tegin kodus ettepaneku, et äkki õpetaksime poegadele, et mehed omavahel on ka tegelikult täitsa okey.

no, pole ju probleemi: kingid pojale kassi või suunad ta maaülikooli loomaarstiks õppima, lisaks kingid suurema osa oma maisest varast pojale, ise ostad aga oma viimase miljonitest järgi jäänud 2000€ eest kuhugi maakohta pisikese korteri end kolhoosi/sovhoosi tööliste kortermajja.

mu oma pojast sellist teemaalgataja soovitud ideaalmeest ei tule: tal nimelt kassiallergia ja seetõttu on tal hoopis koer.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nende poiste pealt vaadates võiks küll head kodust kasvatust kiita. samas kes neid nii hästi kasvatanud on, ega ei saagi aru, sest nad on lagunenud peredest või kärgperedest.

Siis ole ettevaatlik kõigist headest omadustest hoolimata. Võib juhtuda, ja on väga tõenäoline, et nad samuti ei oska peret hoida. Räägin seda kui üksikema, kelle lastel on kärgperest pärit elukaaslastega ebaõnnestunud, täielikult. Hästi läks neil siis, kui leidsid tervest perest pärit elukaaslase. Möönan siinkohal, et ka minu, üksikema kasvatatud lastel on puudu korralik peremudel, mida elus järgida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mul polegi nii suurt ambitsiooni oma pojast kasvatada meest, kes kõiki perekooli kägusid rahuldaks. Mulle sobib, kui ta kord omale valitud naisega vastastikku ära rahuldavad ja toime tulevad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägin seda kui üksikema, kelle lastel on kärgperest pärit elukaaslastega ebaõnnestunud, täielikult.

See ebaõnnestus hoopis sellepärast, et sinu laps on üksikema laps ja selline polegi harjunud mõtlema, et perekonna moodustavad kaks vastassoost inimest + lapsed.
Nemad mõtlevad ikka nii, et ema + lapsed on norm. perekond.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 07:40; 11.11 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna sa ise oled perekooli kägu siis on ju eriti lihtne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtne ju: õpeta maast madalast, et Perekooli Käo taolisest naisest tuleb eemale hoida kui katkust.
Kultiveeri oma lastes omaenese perekondlikke väärtusi ja räägi, kuidas maailmas asjad käivad. Õpeta võtma vastutust ja planeerima. Siis Käod löögile ei pääse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Atraktiivse välimusega, suure rahakotiga, alativalmis, viisakas, töökas, armastab kodutöid, tegeleb lastega, annab naisele oma aega, toidab pere, kammib kassi, ei vaata teisi, oma maja, kaks autot… mida veel?

Ma tegin kodus ettepaneku, et äkki õpetaksime poegadele, et mehed omavahel on ka tegelikult täitsa okey.

Milline osa sellest loetelust täpsemalt nii raskesti saavutatav on?
Minu meelest see on normaalse mehe kirjeldus ja ega mehed naistelt vähem oota: modelli välimusega(ka peale mitut last), super perenaine kodus, hea ema, prof. kokk, ambitsioonikas tööasjades, voodis super armuke, laia silmaringiga/hea haridusega jne jne.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas kasvatada pojast mees, kes suudaks perekooli käo vajadused ära rahuldada

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.