Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kuidas kiirendada beebi tulekut? Kas üldse võimalik?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kuidas kiirendada beebi tulekut? Kas üldse võimalik?

Postitas:

Olen juba väsinud ootamast ja nii väga tahaks beebit näha. Ütlen kohe, et jooma ma ei hakka, seega shampust pole mõtet soovitada. Õue jalutama ka minna ei taha praeguse ilmaga, kükke teha eriti ei jaksa (häda-häda, tean :)) Kas on mõningaid häid nippe veel? Ei taha, et ta väga suureks ka kasvab, niigi pidavat juba üsna suur olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 11:14; 30.01 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

natuke miilustamist mehega? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juua ei taha, jalutada ei taha, kükke teha ei taha. Veel miskit äkki meenub mida sa ei taha…?
Lesi voodis ja vingu edasi, küll ta tuleb. Muud sulle ju raske soovitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 11:22; 30.01 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alkovaba Törley ei aita, esilekutsumiseks on vaja kraadi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 11:22; 30.01 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kannatust, küll kõik tuleb siis kui tulema peab. Ära kiirusta oma beebit. Naudi veel viimaseid päevi rasedana. Sul on alles 3 päeva üle läinud. Võid veel vabalt nädalake oodata. Ja võin omast kogemusest öelda, et ei aita siin mingid nipid, teed ega imerohud, beebi sünnib siis kui selleks on õige aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pese neljakäpukil põrand ära!Mul aitas!Läks neli tundu mööda.KUI OLIN JUBA HAIGLAS!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omast kogemusest tean et ei aidanud seks, pikad jalutuskäigud(lumes sumpamisega ja hoogsad), teede joomine vms….Ikka läksin esilekutsumisele. Kõik on kokkulangevuse asi:) Kui inimene väidab et tema sai sünnitusele tänu seksile, siis mina usun et see oli asjade kokkulangevus..saab ta 100% väita et ta ilma seksita just samal õhtul sünnitama ei oleks läinud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 12:36; 30.01 16:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul aitas vürtsikas hiina toit 🙂 Umbes kl 16-17 sõin hiina toitu ja u 00.00 hakkasid valud. Aga nohh, ajamasinat mul ei ole, nii et tõestada muidugi ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine osta apteegist riitsiniuseõli, võta 1 lusikas ja peagi ta teil käes on:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul alles 40+3 ja juba hädaldad. Oleks 41+3. Ja kuna ükski asi sulle ei sobi, siis passi arvutis edasi ja küll ta tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitähh asjalikele inimestele nõuannete eest 😉 Päikest teile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 11:14; 30.01 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

mine sauna:-)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jõin eelmisel päeval pokaali shampust, aga no see ei pruukinud üldse olla põhjus:)

Mul oli nagunii koguaeg oht, et tuleb varem, olin nädal varem ka rohud ära jätnud ja siis ta tuligi:P Nädal enne tähtaega.

Seega mina ei usu neid nö nippe, laps tuleb ikka siis kui ta valmis on. Muidu ei oleks meil ju nii palju esilekutsutud sünnitusi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul aitas vürtsikas hiina toit 🙂 Umbes kl 16-17 sõin hiina toitu ja u 00.00 hakkasid valud. Aga nohh, ajamasinat mul ei ole, nii et tõestada muidugi ei saa.[/tsitaat]

Siin ei olegi midagi tõestada ju:D Sa arvad et seetõttu läksid sünnitama, aga äkki läksid hoopis sellepärast et lapsel oli aeg välja tulla endaarust 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 12:36; 30.01 16:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arts ütles, et sünnitegevust saab kiirendada nende asjadega kui protsess on juba alanud, aga need asjad iseenesest protsessi ei käivita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 41+4 ja olen kõike va. ¨ampus ja viin aaloe mahlaga proovinud – pikad jalutuskäigud, treppidest käimine, põrandapesud, seks, vürstikas india toit ja ei midagi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

\”Tegelesin\” endaga, käsitsi, õhtul voodis… Tunni pärast sõitsime haiglasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei tea kas just sellest, aga mina triikisin mehe triiksärke ja iga särgi viisin eraldi teisele korrusele – üles, alla, üles, alla jne. Triikimise vahepeal tulid veed ja 2 tundi hiljem oli preili kõhupeal 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kuidas kiirendada beebi tulekut? Kas üldse võimalik?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.