Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas kõht ilusaks?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kuidas kõht ilusaks?

Postitas:

Tere!
Sünnitusest möödas 6 kuud. Kaal tagasi endine (50 ja natuke), aga kõht ikka suur (saan sisse tõmmata, aga ei jaksa hoida). Bandaaž läheb seljas krousi, pesupoest ostetud kaunis korsett teeb töö ära, aga istuda on sellega valus (pole vist ette nähtudki – need vitsad lähevad ebaloomulikku asendisse), korrigeerivad püksid ei paku piisavalt tuge. Mul on kolmas laps ja vanust pea 38. Eelmiste lastega (üle 10 a tagasi) läks ka kõht vist korda alles pärast imetamise lõppu – siis kadus rasv kõhult. Mida olete teinud, et figuuri korda saada? Või pole selles vanuses ja pärast kolmantat last lootustki? Eks trenni peaks ka muidugi tegema, pean tunnistama, et peale üksitute ürituste kõhulihaseid teha ning vaid üheainsa jooksutiiru pean selles osas küll silmad maha lööma. Oleks inspireeriv lugeda, kui kellelgi on ka trenn (milline?) tulemusi andnud. Olen tänulik teie kogemuste eest 🙂
Kõike ilusat teile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.11 19:46; 18.11 20:01; 18.11 23:00; 19.11 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsin siis kohe huvi pärast neilt, kes trenni teevad. Millist ja kust te selle aja võtate? Mees hoiab õhtuti last ja teie lähete trenni? Või kuidas?
Pean trenni osas ütlema ka seda, et ma olen alati saanud süüa, mida tahan ning pole trenni pidanud tegema, kaalu mulle juurde ei tule. Välja arvatud rasedustega, nii, et see on mulle üsna võõras maailm. Võib-olla nüüd peaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.11 19:46; 18.11 20:01; 18.11 23:00; 19.11 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mees hoiab last. Või treenid kodus ise, vajadusel video järgi. Paljude harjutuste ajal saab last süles hoida raskuseks.

Ja pikad tempokad jalutuskäigud 2)3x päevas.

Lisaks ka oluline, mida sa sööd? Osad ained ladustuvadki kõhus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud. Millised ained kõhus ladestuvad? Ja trennivideod – olete need kuskilt ostnud või on veebis midagi, mida oskate soovitada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.11 19:46; 18.11 20:01; 18.11 23:00; 19.11 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära jumalapärast neid tavapäraseid kõhulihaste harjutusi tee, see teeb diastaasi (e kõhulihaste lahknemise) puhul asja ainult hullemaks. Sinu kirjelduse järgi – et muidu sale, aga kõht ees – tundub just diastaasiga tegu olevat. See on see, kui nö sixpacki lihas on kahele poole laiali veninud ja sealt vahelt siseorganid vajuvad veits ettepoole. Nii võib olla, et hommikul on kõht enam-vähem sale, aga nii kui kasvõi klaasi vett jood, on kohe kõhuke jälle ees. Mul on ka kolmas laps ja eelmised kaks rasedust olid samuti 10 aastat tagasi, siis ei teadnud ma diastaasist midagi, aga õnneks olin toona piisavalt noor ja ilmselt seda ei tekkinud ka. Seekord aga küll, algul ca 4 sõrme laiune vahe, nüüd 2,5 kuuga on kahanenud nii umbes 2-3 sõrme laiuseks. Aga olen ainult õigeid harjutusi teinud ja ka nt pikali asendist püsti tõustes peab jälgima, et seda otse ei teeks, ikka enne külili ja siis püsti. Guugelda “diastasis recti” ja leiad erinevate harjutuste videosid, kuidas just neid sisemisi kõhulihaseid treenida, mis aitab välimistel tagasi kokku tõmbuda. Ainult et leidub ka palju ebaprofessionaalseid ja ka suisa valesid soovitusi. Nii kaua kui on lihased lahknenud ei tohi teha nt selliseid harjutusi, kus selili olles kaks jalga korraga tõstad maast lahti või istesse tõuse. Mina tegin algul erinevaid ainult kõhule mõeldud kergeid harjutusi, nüüd hakkasin sellise 30 päeva kava järgi “post natal slim down” trenni tegema: https://s3.amazonaws.com/main_web_images/2015+Calendars/30DayChallenge-Calendar-2.pdf?inf_contact_key=0178986c6caacb2d90c5f5cd639dd5c0e527d9e0c15c30d3c8f9f527478ad4c6

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur aitäh 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.11 19:46; 18.11 20:01; 18.11 23:00; 19.11 10:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas kõht ilusaks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.