Esileht Kodunurk Kuidas köögiviljad sügavasse?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kuidas köögiviljad sügavasse?

Postitas:

Kas neid peab kuidagi eeltöötlema ka või lihtsalt hakin nt kuubikud ja sügavasse?

Tahaks panna nt porgandit, kapsast, kartulit jne et kui kiire siis haaran sügavast ja viskan pannile.

Igasugune nõu teretulnud. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 22:14; 04.02 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kartul läheb jube vastikuks, kui sügavkülma panna. Isegi kui on nt supi sees. Ei soovita. Või kui siiski soovid proovida, siis tee algul väike kogus.

Porgandit olen suure harvendamise ajal sügavkülmutanud, sest seda saab siis päris palju, ära süüa ei jõua, ei seisa ka. Teen supile parajad tükid, lasen vee potis keema, panen need keeva vette, keedan 3 min, kurnan-jahutan ja kilekottidega sügavkülma.

Samuti külmutan aeduba ja herneid.

Kõrvitsat olen külmutanud tooreste tükkidena ja pärast püreesuppi teinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 05:39; 04.02 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kapsas ja kartul ei sobi eriti, vähemalt mu perele ei meeldi. Kõik mu läheb toorelt sügavasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kartul ja värske kapsas tõesti külmutamiseks ei sobi.

Kõige mugavam variant minu jaoks on panna köögiviljad grip-kottidesse, siis on need õhukindlalt suletud. Minu kogemused on näidanud, et isegi spets külmutamiseks mõeldud plastikust topsides võtavad toiduained \”külmkapi maitse\” külge. Neid kotte on igas suuruses- päris pisikesi, aga ka 3-5 liitriseid. Koduextrast olen ostnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, ma just tõin hunniku kõrvitsat ja porgantit maalt koju, panen sügavasse. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 22:14; 04.02 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muuseas. Koorimata ja pesemata porgand säilib tavalises külmkapis ka väga edukalt. Peaks olema kinnises karbis või kilekotis, et ära ei kuivaks. Kuu või kauemgi seisab. Aga siis muidugi ei ole nii, et kohe sügavast pannile, peab pesema-koorima-tükeldama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 05:39; 04.02 22:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Kuidas köögiviljad sügavasse?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.