Esileht Pereelu ja suhted Kuidas korraldate oma lapse sünnipäevi

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Kuidas korraldate oma lapse sünnipäevi

Postitas:
Kägu

Tere!

Kuidas olete laste sünnipäevi korraldanud? Mida huvitavat ja põnevat olete sel päeval ette võtnud? Millised mängud ja tegevused toimuvad lastele? Kas keegi on tellinud nt mingi tegelase laste meelt lahutama või mõne etenduse? Mul saab laps kevadel 5-aastaseks ja soovin korraldada vahva ja meeldejääva sünnipäeva. Suured tänud vastajatele.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
oravatirts

RE: Kuidas korraldate oma lapse sünnipäevi

Mina pidasin siiani kodus. Aga sügisel, kui poeg sai 5a otsustasin, et pean kuskil mujal. Valisime välja koha Skypark Tallinnas. Kodus ei tahtnud enam pidada. Mugavam oli minna sinna ja pidada pidu maha ja lastel oli tegevust küllaga. Teine poeg saab nüüd aprillis 7a ja kavatsen ka seal pidada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

olen skyparkis sünnipäeval käinud lastega ja kõikvõimalikes mängutubades, enda laste sünnipäevad siiani kodus peetud sest eramaja aiaga ja kõik 3 last suvel sündinud, tütar on ponide-hobuste fänn, tal ühel korral 2 poni koju tellitud 3 tunniks, aasta varem viisime ta mehega ratsutama lihtsalt, pidu oli süldikas, mänge ega muud pole kunagi olnud. suvel poisile plaanis korraldada pidu mini-loomaaias ja teise poisiga plaan tuletõrjedepoosse minna, kui kokku leppida siis nad väga hea meelega näitavad autosid ja värke.

meil pere sissetulekud kasinad, ei jaksa kolme lapse sünnat küll skyparkis või mängutoas pidada ja ei näe ka mõtet, seda enam et elame väikelinnas(kuigi siinsed pered peavad sünnipäevi sageli tallinnas).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie peres kaks lasteaialast ja siiani olnud sünnipäevad ülitoredad. Oleme kodus, suure aiaga maja. Külla tulevad lähemad sugulased, ülitoredad ja lõbusad inimesed, eriti minu ämm!, kellega hea koos möllata ja grillida. Vanemale lapsele oleme korraldanud ühe sünnipäevapeo veel, kuhu kutsume naabrilapsed koos vanematega, kes on meie sõbrad. Veelgi toredam ja lõbusam olemine, lapsed möllavad omaette ja vanemad-sõbrad suhtlevad omavahel. Tänan jumalat, et meie lasteaias pole kommet, et kogu rühma lapsed peab sünnipäevale kutsuma. On selline uute eramurajoonide vahel asuv lasteaed, kus käivad valdavalt naabrid, kes nagunii omavahel suhtlevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Raputasid soola haavale. Ei taha nende sünnipäevade peale mõeldagi.
Mul kohe 2 sünnipäeva korraga tulemas 29. jaanuar ja 2. veebruar.
Selle esimesega olen lootusetult hiljaks jäänud. Laps tahtis nui neljaks aõue lasermänguga üritust. Mina ei pea hetkel seda mõistlikuks – metsa all palju lund ja külmavõitu ka. Toit jäätub ära selle 3 tunni jooksul. Nüüd ei jõuagi midagi muud organiseerida.
Teise lapse sünnipäeva plaanin pidada piljardisaalis. Pole seda kunagi teinud. Eks vaatame, mis välja tuleb.

Aga eelmisel aastal nt tegime tuubitamise sünnipäeva. Ja hoolimata sellest, et just selleks ajaks oli õues külmakraade 20, tulid kõik lapsed kohale (ka need, kes külmapüha tõttu kooli ei läinud) ja jäid ka rahule.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viimane kägu: miks sa kahe lapse sünnipäeva ei ühilda?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Viimane kägu: miks sa kahe lapse sünnipäeva ei ühilda? [/tsitaat]

Nad ei ole nõus. Seda juba seetõttu, et peaksid siis poole vähem sõpru kutsuma. Lisaks on ka huvid erinevad. Nt vanem poiss keeldus piljardist, noorem oli aga vaimustusega nõus.
Ja nt selle õue lasermängul on vanuse alampiir, kuhu nooremal lapsel on veel mõned aastad aega.
Ses suhtes on minu jaoks see jaanuari lõpp-veebruari algus väga väsitav aeg. Mul on ka ema sünnipäev 02. veebruaril. Peale noorema lapse sündi ma enam õigel ajal tema sünnipäeval ei käi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu laste sünnipäevad ka kõik kodus peetud. Korteris. Teeme toidud, kaunistame toad ja mõtleme mängud välja. Mina teen näomaalingud ja olen ise õhtujuht. Eelmine aasta pidasime, talve sünnipäeva oopiski suvel. Väga lõbus on olnud ja lapsed on alati rahule jäänud.

Please wait...
Postitas:
kizzka

minu laps saab nüüd aastaseks .
ja Broneerisin mängutoa,
söögid tellin Selveriköögist, ainult kartulisalati teen ise, Tordi lasen muidugi ka väga uhke teha, (tordimeister teeb) .
ja seal koha peal juba Karaoke võimalus ja Wii mäng jne ..
usun, et tuleb kihvt ja ilus päev 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

milleks elu keeruliseks elada? meil tuleb lapsele kari sõpru külla, mängivad mida tahavad, mina ei korralda seal midagi. söövad, lähevad koju. siiani väidavad kõik, et on lõbus olnud.

aastasele wii ja mängutuba? no..inimesed on erinevad ilmselt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
kizzka

ma ei saa aru, miks keegi mu postitust miinustanud on ?

Please wait...
Postitas:
Repi

[small]kizzka kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma ei saa aru, miks keegi mu postitust miinustanud on ?[/tsitaat]
Arvan teadvat. Laps saab 1-aastaseks?! See on ju beebi alles. Milleks nii väikese lapse sünnipäeva kuskil mängutoas pidada? Et viirusi paremini kätte saaks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

mingi aeg pidasime ka mängutoas, aga see ammendas ennast ruttu. Kutsume külalised koju, kaunistame toad, teeme ise koos söögid ja mõtleme mängud. Jah, on rohkem vaeva, aga saab ka päris sünnipäeva, mitte paar tundi võõras kohas laamendamist, kus lapsed õieti suheldagi ei saa.

Please wait...
Postitas:
erty

[small]Repi kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]kizzka kirjutas:[/small]

Arvan teadvat. Laps saab 1-aastaseks?! See on ju beebi alles. Milleks nii väikese lapse sünnipäeva kuskil mängutoas pidada? Et viirusi paremini kätte saaks?[/tsitaat]
Vôib-olla elavad nad väikeses korteris ja neil on hulgaliselt lähizugulasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina hoopis küsin, kuidaspeate sugulaste ja sõpradega laste sünnipäevi? meil on alati kaks eraldi sünnipäeva. Tavaliselt nädala sees õigel päeval on sõpradega sünnipäev mängutoas vms kohas. Nädalavahetusel on sugulastega sünnipäev kodus: vanaemad-vanaisad, tädid-onud oma lastega.
Juba sellepärast teen sõpradega sünnipäeva mängutoas, et kahte kodupidu ei viitsi organiseerida. Ühe korra küll olid sõbrad ka kodus, laps ise tahtis nii. Siis oli üks ndvahetus sõpradega sünnipäev ja teine sugulastega.
Laps saab nüüd 12 ja arvan, et eks varsti kaob see vanemate korraldatud sünnipäevatamine ära. Viimased aastad veel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Laps saab nüüd 12 ja arvan, et eks varsti kaob see vanemate korraldatud sünnipäevatamine ära. Viimased aastad veel.[/tsitaat] Kuidas kaob ära? Muutub vaid see, et sa ise ei tohi enam peo ajal kohal olla, organiseerida tuleb ikka 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õnnega koos on need inimesed kelle laste sünnipäev on suvel ja kellel on oma aed, kus saab pidu pidada. Naabrilastel oli suvel tore sünnipäev. Meie mõlemal lapsel on aga talvel sünnipäev ja nii peamegi mängutoas pidama.

Tallinnas võiks olla rohkem selliseid hubaseid ja kodeseid mängutubasid, enamus mis on sellise tehasehoone või kontorihoone hõnguga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]minu laps saab nüüd aastaseks .
ja Broneerisin mängutoa,
söögid tellin Selveriköögist, ainult kartulisalati teen ise, Tordi lasen muidugi ka väga uhke teha, (tordimeister teeb) .
usun, et tuleb kihvt ja ilus päev :)[/tsitaat]karaoke ja wii ja uhke tort ja mängutuba on kindlasti ühe aastaseks saamisel väga vajalikud 😀 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

karaoke ja wii ja uhke tort ja mängutuba on kindlasti ühe aastaseks saamisel väga vajalikud 😀 😀 [/tsitaat]

jama on muidugi selles, et edasi peab aina uhkemaks minema. et teiseks sünnipäevaks rendid tsirkuse ja elevandi, kolmandaks Gloria restorani ja neljandaks Saku Suurhalli, aga edasi?

Please wait...
Postitas:
kizzka

issand ?!
minu lapse esimene sünnipäev .. loomulikult ma tahab et kõik oleks super 🙂 .
pildid jäävad ju talle mälestuseks 🙂

-103.75 % pätis hea tulemus v ?

Please wait...
Postitas:
Kägu

ja Broneerisin mängutoa,
usun, et tuleb kihvt ja ilus päev :)[/tsitaat] ma ei saa aru, miks seda postitust nii palju miinustatud on? mina pidasin ka oma lapse aastase sünnipäeva mängutoas, toidud tellisin Selverist ja tordi Pihlakast. me katsikulisi ei kutsunud ja sellepärast tegime sellise suurema sünnipäeva kui laps sai aastaseks. mängutoas pidasime sellepärast, lapsel oma sõpru veel ju ei ole ja sõprade ja sõbrannade lapsed on vanuses 2-8, lapsi oli kümmekond. meie kodus oleks lastel igav olnud, aga mängutoas jätkus lustimist ja eakohast tegevust kõigile. isad olid kõige agaramad Wii mängijad. kui laps saab suuremaks ja hakkab eakaaslasi sünnipäevadele kutsuma, siis hakkame kodus pidama, sest siis on tal mänguasju ja tegevusi oma sõpradele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ja Broneerisin mängutoa,
usun, et tuleb kihvt ja ilus päev :)[/tsitaat] ma ei saa aru, miks seda postitust nii palju miinustatud on? mina pidasin ka oma lapse aastase sünnipäeva mängutoas, toidud tellisin Selverist ja tordi Pihlakast. me katsikulisi ei kutsunud ja sellepärast tegime sellise suurema sünnipäeva kui laps sai aastaseks. mängutoas pidasime sellepärast, lapsel oma sõpru veel ju ei ole ja sõprade ja sõbrannade lapsed on vanuses 2-8, lapsi oli kümmekond. meie kodus oleks lastel igav olnud, aga mängutoas jätkus lustimist ja eakohast tegevust kõigile. isad olid kõige agaramad Wii mängijad. kui laps saab suuremaks ja hakkab eakaaslasi sünnipäevadele kutsuma, siis hakkame kodus pidama, sest siis on tal mänguasju ja tegevusi oma sõpradele.

Please wait...
Postitas:
kizzka

issand ?!
minu lapse esimene sünnipäev .. loomulikult ma tahab et kõik oleks super 🙂 .
pildid jäävad ju talle mälestuseks 🙂

-103.75 % päris hea tulemus v ?

Please wait...
Postitas:
kizzka

ma ei saa aru, miks seda postitust nii palju miinustatud on? mina pidasin ka oma lapse aastase sünnipäeva mängutoas, toidud tellisin Selverist ja tordi Pihlakast. me katsikulisi ei kutsunud ja sellepärast tegime sellise suurema sünnipäeva kui laps sai aastaseks. mängutoas pidasime sellepärast, lapsel oma sõpru veel ju ei ole ja sõprade ja sõbrannade lapsed on vanuses 2-8, lapsi oli kümmekond. meie kodus oleks lastel igav olnud, aga mängutoas jätkus lustimist ja eakohast tegevust kõigile. isad olid kõige agaramad Wii mängijad. kui laps saab suuremaks ja hakkab eakaaslasi sünnipäevadele kutsuma, siis hakkame kodus pidama, sest siis on tal mänguasju ja tegevusi oma sõpradele.[/tsitaat]

ma mõtlen sama .
isegi mängiks seal Wii’d 😀 ja lapsed saavad pallimeres mängida jne ..

ei tea jah, Tüüpilised eestlased kes on miinustanud ..
kurb ju kui keegi endale midagi sellist lubada saab 🙂 .

mul aastaid aega kodus sünnipäevi pidada .
ja kahe toalisse korterisse 22külalist oleks natukene ebareaalne .. ?!

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu noorim laps sai aastaseks, pidasime kodus, oli paar noort külalist oma emadega, pisike tort, tuppa panin mängutelgi mänguasjadega, koristasin ära kõik, mis võiks olla ohtlik, puhusime seebimulle ja kogu lugu. suuremate lastega pidasime samuti kodus, kuni nad sellistest sünnipäevadest hoolisid. mina katsin laua, selle eest et neil lõbus oleks, hoolitsesid lapsed ja külalised enamasti ise. tõsi, kuni nad olid lasteaiaealised andsin neile kätte mullitajad, paberi, rasvakriidid, mõõtsime ja kaalusime kõik lapsed üle ja tegime tabeleid, aitasin teha viktoriini jne. hiljem andsin neile võimaluse omaette olla lihtsalt.
mängutoad ja väliüritused on minu jaoks kõik liiga ühesugused ja pisut väsitavad, et ise pidada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ja kahe toalisse korterisse 22külalist oleks natukene ebareaalne .. ?![/tsitaat]

veidike vastukäivad avaldused ei ole need sul? või sellepärast ei saagi perele suuremat kui kahetoalist elamist lubada, et muudkui \”lubad\” imikule megapidusid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ja kahe toalisse korterisse 22külalist oleks natukene ebareaalne .. ?![/tsitaat]

veidi vastukäivad avaldused ei ole?

Please wait...
Postitas:
Kalli ema

karaoke ja wii ja uhke tort ja mängutuba on kindlasti ühe aastaseks saamisel väga vajalikud 😀 😀 [/tsitaat]

Mina näiteks ei saa aru, mis see sinu asi on kuidas see inimene oma lapse sünnipäeva peab, kade oled? Võibolla on tal palju sugulasi, kel suuremad lapsed, ega beebi sünnipäeval ainult beebid käi? Ela oma elu mis see sinu asi on.

Please wait...
Postitas:
Sygisuss

Ka meie tähistasime oma viimase lapse esimest sünnipäeva mängutoas koos suurema hulga sõprade ja nende lastega. Isegi mõned teismelised olid kohale tulnud, mis oli. Minu meelest veel eriti armas.

Loomulikult ei taipa aastane laps veel oma sünnipäevast suurt muud kui et saab palju rõõmsat tähelepanu. Siiski oli see sündmus meie jaoks tähistamistväärt just vanematele. Uus pereliige sai aastaseks! Esimene aasta on tavaliselt töömahukas kohanemisaeg, see sai tehtud! Jagasime oma õnne, rõõmu ja uhkust järeltulija üle kõige lähedasemate inimestega, mis oli tore! 🙂

Please wait...
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Esileht Pereelu ja suhted Kuidas korraldate oma lapse sünnipäevi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.