Esileht Kodunurk Kuidas-kuhu anda asjad, mida enam ei vaja?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kuidas-kuhu anda asjad, mida enam ei vaja?

Postitas:

Perekool.ee Foorumis on keelatud:
4.8. omavoliline kooskõlastamata reklaam.
Perekooli Moderaator

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spunki kasutan põhiliselt, mõnikord ka FB tasuta asjade gruppe. Meeldib spunki anonüümsus, samuti tagasiseda võimalus. Kui inimesel on negatiivset tagasisidet, siis talle ikka pakki saatma ei hakka (paar korda olen postikulu ette küsinud), ei tahaks ise enda saadetud pakki tagasi ostma hakata. FB-s sellist võimalust kahjuks pole, seal annan asju ainult käest-kätte.
Mingid punktisüsteemid nagu raamatuvahetuses näiteks, tunduvad minu jaoks liiga keerulised, see on pigem vahetajate teema, mina tahan ära anda asju, mida ma ise ei vaja, saaja jaoks minimaalsete kuludega. Uuskasutuskeskus pole saaja jaoks minimaalne kulu, samuti sõbralt-sõbrale poed. Kunagi kui perekooli laat veel toimiv oli, siis sai siin annan ära rubriigis ka asju ära antud.
Aega võtab asjade ära andmine küll, pildistad, mõõdad, kirjeldad, paned kuulutuse, suhtled soovijaga, pakid, postitad. Ära visata oleks tunduvalt lihtsam, samas käsi ei tõuse väga kasutuskõlbulikku asja prügikasti viskama.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

juba teist päeva järjest reklaamid oma veebilehte, äkki aitab juba.
reklaami jaoks on eraldi hinnakiri

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen viimasel ajal FB Marketplace’i pannud – 1 korralik pilt ja hinnaks 0 eurot (siis kuvab automaatselt, et tasuta). See näitab huvilisele ka piirkonna ära (jäävad ära küsimused, et kus asub ja kas postiga ka saadate).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on FB-s oma kodukandi laadagrupp. Olen seal ära andnud lasteriideid, mänguasju, jalgrattaid, maakive jne. Kõigest olen kenasti lahti saanud. Ja mis kõige mugavam – soovijad tulevad ise järgi ja postitamise jant jääb ära.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Kuidas-kuhu anda asjad, mida enam ei vaja?