Esileht Ilu ja tervis kuidas kvaliteetset eeterlikku õli ära tunda?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: kuidas kvaliteetset eeterlikku õli ära tunda?

Postitas:

Tere.

kui siin on mõni asjatundja, siis paluksin infot, et mis on sisuliselt eeterlike õlide koostise vahe, et nende hinnad väga suures ulatuses varieeruvad? Ma olen nõus ka rohkem maksma, kui tõesti on tegelikult kvaliteetsem ja n-ö lendleb paremini ja lõhnaosiseid rohkem vms.

Ma tahaksin osta endale apelsini eeterlikku õli. Ühel üritusel anti proovida ja see oli nii hea lõhnaga. Tol korral oli tegemist Doterra firma tootega, ja vaatan internetist, et maksaks 14 eurot , 15 ml (https://akara.ee/pood/toode/wilde-orange/) . Samas otsinguga leidsin Nurme poolt pakendatava toote hinnaga 4 eurot, 10 ml ( https://nurme.eu/pood/aroomiteraapia/eeterlikud-olid/magus-apelsin-eeterlik-oli-10-ml/).
Mis neil küll vahet võiks olla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võrkturundajad (doterra, young living) panevad juurdehindluse ja valetavad, et nende õlid on mingisugune “pure therapeutic grade” ja teised on rämps. Kui tähele panna, on “pure therapeutic grade” taga ka “TM”-märgis. See tähendab, et tegemist ei ole mingi ametliku akrediteeringuga (ei ole mingit keskset õlisid sertifitseerivat ja kvaliteedimonitooringut tegevat asutust), vaid need võrkturundajad on selle ise välja mõelnud tühjast õhust ja see ei tähenda midagi, aga ise on jube agarad seletama, et vot nende õlisid võib isegi sisse võtta ja lastele ja loomadele sööta seetõttu (palun ärge tehke seda!).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen Difuuser.ee kodulehelt eeterlikke õlisid ostnud ning olen nendega igati rahule jäänud. Olen ka Aroma air tooteid proovinud kuid ei ole sealse toote kvaliteedi ega klienditeenindusest vaimustatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ilmselt ei saagi ära tunda. Küsi toote sertifikaati, kuigi seegi võib olla vassitud, aga vähemasti nii paljugi, et see on tehtud ja olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Doterra on hea küll, aga tõesti kallis ja kättesaadavuse osas tüütu. Olen mõnda aega tellinud Balscandi lehelt. Mu meelest head küll. Ja valik on suur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis kuidas kvaliteetset eeterlikku õli ära tunda?