Esileht Ilu ja tervis kuidas kvaliteetset eeterlikku õli ära tunda?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: kuidas kvaliteetset eeterlikku õli ära tunda?

Postitas:
Kägu

Tere.

kui siin on mõni asjatundja, siis paluksin infot, et mis on sisuliselt eeterlike õlide koostise vahe, et nende hinnad väga suures ulatuses varieeruvad? Ma olen nõus ka rohkem maksma, kui tõesti on tegelikult kvaliteetsem ja n-ö lendleb paremini ja lõhnaosiseid rohkem vms.

Ma tahaksin osta endale apelsini eeterlikku õli. Ühel üritusel anti proovida ja see oli nii hea lõhnaga. Tol korral oli tegemist Doterra firma tootega, ja vaatan internetist, et maksaks 14 eurot , 15 ml (https://akara.ee/pood/toode/wilde-orange/) . Samas otsinguga leidsin Nurme poolt pakendatava toote hinnaga 4 eurot, 10 ml ( https://nurme.eu/pood/aroomiteraapia/eeterlikud-olid/magus-apelsin-eeterlik-oli-10-ml/).
Mis neil küll vahet võiks olla?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võrkturundajad (doterra, young living) panevad juurdehindluse ja valetavad, et nende õlid on mingisugune “pure therapeutic grade” ja teised on rämps. Kui tähele panna, on “pure therapeutic grade” taga ka “TM”-märgis. See tähendab, et tegemist ei ole mingi ametliku akrediteeringuga (ei ole mingit keskset õlisid sertifitseerivat ja kvaliteedimonitooringut tegevat asutust), vaid need võrkturundajad on selle ise välja mõelnud tühjast õhust ja see ei tähenda midagi, aga ise on jube agarad seletama, et vot nende õlisid võib isegi sisse võtta ja lastele ja loomadele sööta seetõttu (palun ärge tehke seda!).

Please wait...
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis kuidas kvaliteetset eeterlikku õli ära tunda?