Esileht Veebikonstaabel Kuidas lahendada olukord?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Kuidas lahendada olukord?

Postitas:

Mina kui eraisik myysin internetis teisele eraisikule tehnikakauba(35¤), mis enne myyki panekut oli mul endal kasutuses ja töötas korralikult ei mingeid vigu. Ostja soovis saada pakki postiga….nii pakk sai saadetud ja inimene sai selle ka kätte.Kuna sai saadetud tähituna siis on näha millal see kätte saadud on. Nyyd nov. algul kirjutab mulle et saatsin talle rikkega kauba ja soovib et selle tagasi ostan. Kuid ma tean et saatsi terve asja ja pole nõus tagasi ostma.Ütles mulle et kui tagasi ei osta siis teeb politsisse avalduse!Et küll politsei teeb ekspertiisi ja siis saab teada millal see viga tehnikale tekitatud on ja siis pean ikka selle tagasi ostma. Seda ma tean et tarbjakaitse eraisikute ostu-myyki ei sekku. Ega vist ka politsei ka siia sekku`?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antud juhul on tegemist lepingulise suhtega ning taolisi vaidlusi lahendab kohus. Kui Teie teada Te saatsite teele töökorras asja, siis kindlasti ei tasu seda tagasi osta. Kodanik võib teha ka politseile avalduse selle kohta, et teda on petetud, kuid sel juhul on see politsei tõendada, et Teie saatsite välja töökorras oleva eseme ja et Teil puudus igasugune soov panna toime kelmust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Veebikonstaabel Kuidas lahendada olukord?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.