Esileht Pereelu ja suhted Kuidas lahendada olukord

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Kuidas lahendada olukord

Postitas:
Kägu

Minul on pragu raske aeg, mis on tingitud minu ebakindlusest ja mehe käitumisest. Ta on minu probleemist teadlik aga ta ei saa aru ja ei mõista mind (tema enda sõnad).
Leppisime ühes asjas kokku, ta ütles, et talle sobib see kokkulepe ja ta arvestab sellega.
Kuna tema jutt ja teod ei lähe päris kokku, siis selle kokkuleppe pidamisega näitab ta mulle, et saan teda usaldada.
Kuna minu karikas on piiri peal, siis südames tunnen, et kui ta seda kokkulepet rikub, siis on kõik, ja ma pean sellest suhtest välja astuma.
Mõistus ütleb, et olen lolliks läinud aga asi on põhimõttes ja ei jaksa seda õudsat ängi enam tunda. Olen olnud aastaid mõistev ja toetav aga kaua võib üks inimene mõistev olla?

Kuidas teie olukorra lahendate kui kaasa veab teid alt väga tähtsas asjas (mis puudutab teie suhet), mis on teile väga tähtis ja teie suhtele?

 

+4
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui teil lapsi ei ole, siis lõpeta see jura ära ja täna õnne, et lahti said.

Ma olen kaks korda teinud selle vea, et andnud uusi võimalusi meestele, kelle teod ja sõnad kokku ei lähe ja mõlemal korral on saanud lõpuks ikkagi selgeks, et inimesed ei muutu.

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui teil lapsi ei ole, siis lõpeta see jura ära ja täna õnne, et lahti said.

Ma olen kaks korda teinud selle vea, et andnud uusi võimalusi meestele, kelle teod ja sõnad kokku ei lähe ja mõlemal korral on saanud lõpuks ikkagi selgeks, et inimesed ei muutu.

Ise oled siis valesti valinud kui mehed sinu ootuseid ei täitnud. Mees ei ole süüdi selles kui ta sind õnnelikuks ei suuda teha. Sama ei saa ka sinult nõuda.

+6
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui teil lapsi ei ole, siis lõpeta see jura ära ja täna õnne, et lahti said.

Ma olen kaks korda teinud selle vea, et andnud uusi võimalusi meestele, kelle teod ja sõnad kokku ei lähe ja mõlemal korral on saanud lõpuks ikkagi selgeks, et inimesed ei muutu.

Ise oled siis valesti valinud kui mehed sinu ootuseid ei täitnud. Mees ei ole süüdi selles kui ta sind õnnelikuks ei suuda teha. Sama ei saa ka sinult nõuda.

Valisingi valesti. Pole vastupidist väitnudki. Aga kui on valesti valitud, siis tulebki seda mõistes asi ära lõpetada ja edasi liikuda, mitte sellesse valesse asja kinni jääda.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna ei tea, mida mees lubas ja ei täitnud, ei saa ka nõu anda. Teemast ei selgu mitte midagi.

+33
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ei olegi seda kokkulepet rikkunud, alles ennustatakse seda rikkumist.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ei olegi seda kokkulepet rikkunud, alles ennustatakse seda rikkumist.

Jah veel ole aga see selgub täna õhtul. Kas ta suudab sellest kinni pidada või mitte ja ta teab, mis on tagajärg.

+2
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline segane jutt…mitte midagi ei saa aru ja seetõttu ei saa ka nõu anda, räägi teema lahti

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas probleemiks on alkohol või teised naised? Kas mees võtab (sinu arvates) liiga palju napsi ja lubas, et nüüd edaspidi joob ainult kaks õlut, kui pidu on? Või su mees flirdib teiste naistega (sinu arvates), ja lubas, et edaspidi ei tee teistest naistest välja ka? Selle variandi kasuks räägib ka TA väljend “minu ebakindlus”. Alkoholiga seoses seda väljendit tavaliselt ei kasutata.

Täna õhtul siis on ilmselt pidu, kus mees peab kas olema täitsa kaine või piirduma teatud väiksema koguse alkoholiga. Või siis eirama teisi naisi. Mis võib olla keeruline, kui mõni neist temaga ise rääkima tuleb.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahuta!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et selle “kui veel ükskord, siis…!” ähvardusega näeb suhe välja nii, et üks elab kogu aeg, nuga kõri peal ja teine ei saa ikkagi hingerahu, sest äkki täna on see murdumise hetk.

Ei kõla mingitmoodi ihaldatav elu, kummalegi. Otsusta ära, kas sa lepid või mitte- mõlemal juhul on sellest tuleneb edasine. Sa kas lepid või jätad mehe. Kui lapsi pole, soovitan viimast, kui see asi on sulle nii eluliselt tähtis. Pakun, et probleemiks on sõltuvus (millestki või kellestki) ja see on raske lahing.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja oled sa siis TEGELIKULT valmis lahku minema, kui täna selgub, et…? Ei tasu ähvardada niisama, kui seda ähvardust täide ei vii, sellega ei võida sa midagi.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui on joodik, siis joodiku lubadusi ei ole mõtet kuulama hakatagi

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on pragu raske aeg, mis on tingitud minu ebakindlusest ja mehe käitumisest. Ta on minu probleemist teadlik aga ta ei saa aru ja ei mõista mind (tema enda sõnad).

Leppisime ühes asjas kokku, ta ütles, et talle sobib see kokkulepe ja ta arvestab sellega.

Kuna tema jutt ja teod ei lähe päris kokku, siis selle kokkuleppe pidamisega näitab ta mulle, et saan teda usaldada.

Kuna minu karikas on piiri peal, siis südames tunnen, et kui ta seda kokkulepet rikub, siis on kõik, ja ma pean sellest suhtest välja astuma.

Mõistus ütleb, et olen lolliks läinud aga asi on põhimõttes ja ei jaksa seda õudsat ängi enam tunda. Olen olnud aastaid mõistev ja toetav aga kaua võib üks inimene mõistev olla?

Kuidas teie olukorra lahendate kui kaasa veab teid alt väga tähtsas asjas (mis puudutab teie suhet), mis on teile väga tähtis ja teie suhtele?

Mul on valida kaks võimalust. Kas elan edasi sellise inimesega, kellega ei saa midagi kokkuleppida või ei ela. Oletame, et üksi ka ei taha, sest siis on kõik need asjad, mida mees teeb ja mida ta on, ka tegemata. Alles siis tuleb mehe väärtus tõeliselt välja, kui elad kogu oma edasise elu üksi. Seda, mida mees sinu heaks teeb, sa ei näe enne kui oledki üksi. Tahad järgiproovida, mine ela hotellis 1 nädal ja on kohe selge, kas on üksi parem või mitte. Niisiis mehega ei saa arvestada. Aga sa saad ISEENDAGA arvestada ehk siis edaspidi võtad ette ainult neid asju, mis sõltuvad sinust ja veelkord sinust. Ei mingit lootust, et mees osaleb ja kui osaled oled rõõmus, et mõnigi asi läheb paremini ja kiiremini tema osaluse tõttu. Näiteks mees omab autot, sina ei oma. Aga taksod on olemas. Kõik saab ajada korda ka taksosid kasutades. Sõltud ainult iseendast. On olemas remondimehed, kes tulevad ja teevad tööd ära. Raha saad ise teenida. Oma raha teenimine sõltub ju ainult iseendast.  Äng on sinu valik, et teine ei tee seda, mida tahad. Ära vali ängi, vali tegutsemine nendes oludes, kus oled. Mõtle välja kuidas sa ise saad asja korda ajada, ilma teisele lootmata ja kui ikkagi teine osaleb, ole tänulik ja rõõmus. Olgu teine kui lähedane tahes, on ta ikkagi täiesti võõras inimene, kes miskipärast panustab minu ellu. Ta teeb seda, sest saab ja tahab. Nagu ka mina panustan teise ellu seetõttu, et saan ja tahan. Aga ma ei pea teise heaks midagi tegema, mida ma ei taha. Kas üksi on parem kui koos mehega ? Sellest alustagi.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äng on sinu valik, et teine ei tee seda, mida tahad. Ära vali ängi, vali tegutsemine nendes oludes, kus oled. Mõtle välja kuidas sa ise saad asja korda ajada, ilma teisele lootmata ja kui ikkagi teine osaleb, ole tänulik ja rõõmus

Just. Kui lööb, siis jookse kiiresti eest ära ja kui ta ei löö, ole tänulik ja rõõmus. Kui petab, las petab, kui mõni päev ei peta, ole tänulik ja rõõmus. Kui lähete koos peole, aga siis ta kaob mingi Manniga natukeseks sauna, las kaob, pärast tuleb sinuga koju, saad olla tänulik ja rõõmus. Kui joob end maani täis ja oksendab kraanikaussi, korista ära ja ole tänulik ja rõõmus, sest ta vähemalt seekord jõudis kausini.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtle välja kuidas sa ise saad asja korda ajada, ilma teisele lootmata

Kui olukord on selline, et sa elad koos kellegagi, kellele loota ei ole võimalik, siis sellisel juhul on alati parem siis juba pigem üksi elada kui sellise tolvaniga, kellele loota ei saa. Ja niisuguse asja eest peaks veel tänulik olema? Selline elukaaslane, kellele loota ei saa või keda peab iga asja puhul eraldi paluma ja siis veel eriliselt tänulik olema, et ta nõus oli appi tulema, see on ju ainult koormaks kaelas.

Mul on kogemus niisuguse mehega, iial enam ei soovi kellegi sellisega koos elada, kes otsustavatel hetkedel õhku haihtub ja vaata ise, kuidas hakkama saad. Üksi elades sõbrad-lähedased vähemalt teavad, et sa oled üksi ja pakuvad mõnikord ise enda abi, kui aga sul on elukaaslane, kellest mingit tuge ei ole, siis see on kordades hullem üksi elamisest. Koos olemise mõte ongi ju selles, et sa ei pea kõike üksi tegema.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äng on sinu valik, et teine ei tee seda, mida tahad. Ära vali ängi, vali tegutsemine nendes oludes, kus oled. Mõtle välja kuidas sa ise saad asja korda ajada, ilma teisele lootmata ja kui ikkagi teine osaleb, ole tänulik ja rõõmus

Just. Kui lööb, siis jookse kiiresti eest ära ja kui ta ei löö, ole tänulik ja rõõmus. Kui petab, las petab, kui mõni päev ei peta, ole tänulik ja rõõmus. Kui lähete koos peole, aga siis ta kaob mingi Manniga natukeseks sauna, las kaob, pärast tuleb sinuga koju, saad olla tänulik ja rõõmus. Kui joob end maani täis ja oksendab kraanikaussi, korista ära ja ole tänulik ja rõõmus, sest ta vähemalt seekord jõudis kausini.

See oli hea… :))

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äng on sinu valik, et teine ei tee seda, mida tahad. Ära vali ängi, vali tegutsemine nendes oludes, kus oled. Mõtle välja kuidas sa ise saad asja korda ajada, ilma teisele lootmata ja kui ikkagi teine osaleb, ole tänulik ja rõõmus. Olgu teine kui lähedane tahes, on ta ikkagi täiesti võõras inimene, kes miskipärast panustab minu ellu. Ta teeb seda, sest saab ja tahab.

Mingi pereteraapia pläma?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ei olegi seda kokkulepet rikkunud, alles ennustatakse seda rikkumist.

Jah veel ole aga see selgub täna õhtul. Kas ta suudab sellest kinni pidada või mitte ja ta teab, mis on tagajärg.

jooma kukub v?

ah  muidugi mine lahku. parem õudne lõpp kui lõputu õudus

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leppisime ühes asjas kokku, ta ütles, et talle sobib see kokkulepe ja ta arvestab sellega.
Kuna tema jutt ja teod ei lähe päris kokku, siis selle kokkuleppe pidamisega näitab ta mulle, et saan teda usaldada.

Tõenäoliselt ei ole tegu mitte mõlemale osapoolele kasuliku kokkuleppega, vaid lihtsalt sinupoolse nõudmisega.
Ehk: räägi asjadest nagu on ja ära häma perekoolis.

Teine inimene võib su nõudmistega arvestada või, samas, vabalt võib ka mitte.
See on tema otsus. Kuna sa juba ette kahtled ja ka su “tähetargad ennustavad”, siis on vast teada, mis saab – ta ei ole nõus.
Mis tähendab, et sinul tuleb nüüd otsus teha, et kas sa oled nõus sellega koos olema, et kõiki sinu nõudmisi ei täida või mitte.

Kui mina oleks see mees, siis ma oleks juba esimesel korral, pärast mingeid sinupoolseid väljapressimisi, tuletanud sulle meelde, mispidi välisuks töötab.
See, antud nahake seda vist teha ei julgenud, aga eks tulemus on lõppkokkuvõttes ja pärast lohepikka kummivenitamist sama.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma lasin samuti jalga kui naine lubas ainult ühe tüki torti süüa aga sõi jälle kaks.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah veel ole aga see selgub täna õhtul. Kas ta suudab sellest kinni pidada või mitte ja ta teab, mis on tagajärg.

Täna siis saad selle aastapäevakingituse kätte sealt tellimusest jah

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<span id=”s143223_5_d” class=”d”>Äng- hingeline rõhutud olek. </span>
<span id=”s143223_5_d” class=”d”>- aga kaua võib üks inimene mõistev olla? – nii kaua kui ta on elus ja ei maga.
</span>

-mis on teile väga tähtis ja teie suhtele? – usaldus+ ausus;  hoolivus+ inimlikus.

 

Minu suhe on 25a.  Kokkuleped muutuvad, soovid ja ka inimesed muutuvad nii vaimselt kui füüsiliselt ja nende vajadused koos võimalustega. Soovitan väga selgelt välja tuua mis on suhtes teile mõlemale oluline. Kui see kaob siis ühiselt vaadata mis see ka toob. Kui kokkuleppeid ei austa siis see on illusioon ja tõeline äng.

Minu lemmik lause: – Ma pole loll, ma saan aru, et vaid loll ei saa aru. – Nii ka sinu mehele, kui ta sinust ei saa aru las ise valib mis tal sellega tehatuleb! Sinul on vaja valida kas loll või mitte.

Truudutust ja valelikust ei säili ma üldse kuna sellest vaid suur jäma ja ohjeldamatu ilma piiredeta kaua kestav äng täis loogilise tagajärjedega mida sa ise võid algselt ennetada ja vältida .

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas lahendada olukord