Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kuidas lahendate voodimure?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kuidas lahendate voodimure?

Postitas:

Uus laps sündimas ja vanem magab preagu hällis, kas ostate uue voodi? Millise? Nari,pikendatava või tavalise??? Ei suuda ära otsustada ja möelda et millise voodi peaks muretsema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 09:05; 17.01 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 1a 2k laps (uue lapse sündimise ajal saab olema 1a 9k) magab võrekas. Väikese põnni võtame kaissu, sest vähemalt hetkel pole ka kohta teise voodi jaoks. Esimene laps magas kaisus kuni ca 9k vanuseni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vanem laps on teise sündides 1a8k ja ostsime talle täispikkuses (90×200) lapsevoodi, millele käib ka turvapiire ette. See on sellepärast hea, et hiljem kui see piire ära võtta, siis saab sellest tavaline noorukivoodi ja ei pea hakkama uut ostma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sama mure, ei tea mida teha…aga ma võtan arvatavasti suurema lapse kaissu, sest ma kohutavalt kardan, et pisikesega midagi juhtub (magad üle või kukub voodist vms) seega võtan suurema lapse kaissu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

palun ärge võtke oma pisikesi enda kõrvale magama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poiss magab juba tükk aega reisivoodis, kus on kookosmadrats. Kuna ta on magamise ajal hirmus rahmeldaja, siis lõi pidevalt end võrevoodi pulkade vastu ära ja sellepeale ärkas. Panime reisivoodisse magama ning uni muutus palju paremaks. Kui uus tita sünnib, siis saab poisi võrekasse. Kuna poiss on suur rahmeldaja, siis ilmselt tema ei saa veel niipea lastevoodisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal samasugune küsimus päevakorras. Praegu magab laps võrevoodis ja beebi sündides 1,9 a on ilmselt teda vara veel päris lapse voodisse panna- ta suur rahmeldaja ka öösel.

Olemas on ka reisivoodi, aga isegi korraliku madratsiga sinna last magama ei taha panna. Võrekas on mugavam ka- saab ise voodis pikali olles läbi võrede last paitada/ rahustada, reisivoodi puhul pean voodist välja tulema ja üle voodiääre last paitama. Pealegi see ikkagi sahiseb- krabiseb. Ilmselt mingi imelik kiiks 😀

Mugav oleks see nö vooditasku beebi jaoks- ilma ühe küljeta (toitmise mõttes), aga sinna ei tihka beebit üksi magama jätta- ehk suurem laps läheb sülle võtma või nokkima, kui ma köögis süüa teen. Ilmselt tuleb ikkagi tavaline võrekas.

Jälgin teemat, ehk tuleb häid ideid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie vanem poeg oli 1a,10k, kui väike vend sündis. jätsin vanema poja oma voodisse ja laenasin sugulastelt teise võrevoodi. Seda kasutasime umbes 6k. Siis sai vanem poeg endale pikeneva voodi ja noorem sai tema võreka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poeg ,kes on pisema sünni ajaks 1a11k sai endale kuu tagasi pikendatava voodi ja väike venna kolib võrevoodisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näha et ei jända üksinda selle küsimusega 😀 paljudel selline mure.
Pisut teemavälist: Beginner 26 panin tähele et oled uue pisikese ootel. Mäletan sind siit foorumist oma esimese lapse ootuse ajal. Tundub, et meie lapsed samadel aegadel enam-vähem sündisid. Kusjuures mul plika ka öösel preagu suur rahmeldaja, ööjooksul suudab tiiru voodile peale teha ja hea läbi võreka rahustada aga reisivoodipuhul on jah jama et peab ise üles tulema.
Vaatame mis ideid veel tuleb 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 09:05; 17.01 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Roheussike kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teise sündides on esimene 1a6k ja magab võrekas. Uue tita kavatsen esialgu kaissu võtta. Oleks ruumi küll osta pikendatav voodi suuremale AGA kujutage ette lapse jaoks olukorda: tuleb uus, väiksem ja saab enamuse tähelepanust algul endale JA SIND visatakse oma turvalisest keskkonnast (voodist) välja.

[/tsitaat]

Su suhtumine ytleb juba kõik. Loomulikult on lapsel tunne, et ta VISATAKSE välja kui sa kavatsed seda teha enne teise sündi. AGa kui aegsasti harjutada siis on voodivahetus nagu iga teine uus asi. Laps harjub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil vanem laps, hetkel 1,8, magab võrevoodis. Kui tita sünnib, siis poja 2,0, jääb magama oma voodisse ja tita paneme hälli. Hiljem kui tita 4-6 kuu pärast enam hälli ei mahu plaanime pojale arvatavasti pikendatava voodi osta ja tita võrekasse panna. Usun, et see hea variant ja peaks sobima ka neile kellel vaja esialgu ühte tuppa mahtuda, sest häll mõõtudelt väiksem ja kuna rattad all, siis kerge ka vajadusel päevaks eest ära nihutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Näha et ei jända üksinda selle küsimusega 😀 paljudel selline mure.
Pisut teemavälist: Beginner 26 panin tähele et oled uue pisikese ootel. Mäletan sind siit foorumist oma esimese lapse ootuse ajal. Tundub, et meie lapsed samadel aegadel enam-vähem sündisid. Kusjuures mul plika ka öösel preagu suur rahmeldaja, ööjooksul suudab tiiru voodile peale teha ja hea läbi võreka rahustada aga reisivoodipuhul on jah jama et peab ise üles tulema.
Vaatame mis ideid veel tuleb 😀
[/tsitaat]

Oh kui vahva. Kas olid tookord ka kägu või esinesid mingi nimega? Äkki mäletan sind? Kui vana su plika on? Minul saab 27ndal 1,3 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tüdruk saab 2a 1k, kui tita sünnib. Praegu magab ta kiikuvas võrevoodis, mis plaanis titale jätta. Õnneks mul panipaigas ootel ka tavaline võrevoodi – võtan paar kuud enne sünnitust tütrele selle kasutusse.

Esmalt veel plaanis kõik ühes magamistoas hakkama saada, näis mis tulevik toob…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie esimene laps on teise sündimise ajaks 2 a 1k vana. Kui ta oli 1 a 11k, hakkasime teda tasapisi tema tuppa pikendatavasse voodisse harjutama- alguses päevaunedeks, siis mõne aja pärast ka ööseks, esimestel öödel magasin madratsiga tema juures, et saada teada, kuidas ta võõras kohas öösel ärgates reageerib. Suurema lapse tuba on küll eraldi, kuid ainult riidekapiga meie magamistoast eraldatud. Kuna laps ärkab praeguseni öösiti ja tuleb meie juurde kaissu magama mingil ajal, siis beebi hakkab esialgu magama meie juures võrevoodis. Mäletan, et esimese lapsega polnud ka alguses võrevoodis magamisega probleeme, pigem tekkis see kaisus magamine aja jooksul, kui ise ei viitsinud teda öösiti võrekasse iga kord tagasi tõsta. Loodame, et suurem laps hakkab ka öösiti pikemalt oma voodis magama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kuidas lahendate voodimure?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.