Esileht Pereelu ja suhted Kuidas läheneda meeldivale mehele?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kuidas läheneda meeldivale mehele?

Postitas:

Eelmise aasta lõpus hakkas mind tervitama üks mees, kui allika juurde teel kohtusime. Olin vaimustuses ta naeratusest ja tervitustest.
Talv läbi ma teda ei näinud.
Kevadel, kui taas kohtusime, tuli ta jutustama.
Aga mis minu jaoks väga kummaline, ta ei saa nagu mulle otsa vaadata, pilk on eemal kaugustes. Korra vilksamisi vaatab otsa vaid.
Räägib oma tegemistest, uurib minu kohta. Imestas, et miks varem kohtunud pole..
Ma ei saagi aru, miks ta mu ellu tahtis tulla? Meeldin talle?

Kuidas huvist märku anda?
Kena mees on muidu

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.05 19:19; 02.05 22:02; 02.05 22:20; 03.05 11:52; 03.05 13:47; 03.05 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et palu temalt abi ämbrite kandmisel, siis ütle, et need puust kaelkoogud on su õlalihased nii kangeks teinud, äkki ta saaks natuke masseerida. seejärel, kui ta masseerib, ohka võrgutavalt, edasi peaks ise arenema.

+24
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ütle talle siis, et kena mees oled muidu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kus see allikas asub, mille ligiduses kenasid inimesi kohtab?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oma tegemistest pajatab, siis peaks ju loll olema, kui suu kinni alandlikult aint kuulad. See on see koht, kust saab kõvasti suhet arendada. Küsid midagi, tunned huvi, et mis ja kas ja kus. No ja sealt muudkui areneb. Küll ta, kurat, areneb. Nutab ja. Areneb. : )
Mis see allikas on muidu mingi vana auväärse hiiekoha juures või? Seal võiks ju siis ohata, kui sinu tegemiste kohta aru pärib, et oh ma näe siin käin jah….allikal…pillun oma pisikesi ohvriande selgesse vette, et Taara mulle mõne imelise kaaslase läkitaks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kus see allikas asub, mille ligiduses kenasid inimesi kohtab?

Tuhala nõiakaev äkki?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna lähistel asub, kui see oluline on ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.05 19:19; 02.05 22:02; 02.05 22:20; 03.05 11:52; 03.05 13:47; 03.05 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oma tegemistest pajatab, siis peaks ju loll olema, kui suu kinni alandlikult aint kuulad. See on see koht, kust saab kõvasti suhet arendada. Küsid midagi, tunned huvi, et mis ja kas ja kus. No ja sealt muudkui areneb. Küll ta, kurat, areneb. Nutab ja. Areneb. : )

Mis see allikas on muidu mingi vana auväärse hiiekoha juures või? Seal võiks ju siis ohata, kui sinu tegemiste kohta aru pärib, et oh ma näe siin käin jah….allikal…pillun oma pisikesi ohvriande selgesse vette, et Taara mulle mõne imelise kaaslase läkitaks.

Tänan mõistliku vastuse eest.
Ohvriandidesse ei usu. Kraanivesi kahjuks ei kõlba juua ja seepärast käin seal. See koht ei puutu tegelikult üldse asjasse, poleks saanud muidu teemat püstitada..
Pigem huvi inimese vastu, kes oma tähelepanuga paneb eriliselt tundma ja äratab tähelepanu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.05 19:19; 02.05 22:02; 02.05 22:20; 03.05 11:52; 03.05 13:47; 03.05 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki vaataks ikka normaalseid mehi, kes silma ka suudavad vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meditatiivses seisundis inimene ei talu teise inimese pilku, kes ei ole meditatiivses seisundis. Lihtsalt hakkab paha. Seetõttu ei vaatagi otsa. See on sama kui oled mõtlik ja tahad omaette olla ja siis keegi lärmakas inimene tuleb ja hakkab küsima seda ja teist ja kolmandat. Allikas ei ole kohe kindlasti see koht kuhu seksuaalselt meeldivale mehele lähenema hakata.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meditatiivses seisundis inimene ei talu teise inimese pilku, kes ei ole meditatiivses seisundis. Lihtsalt hakkab paha. Seetõttu ei vaatagi otsa. See on sama kui oled mõtlik ja tahad omaette olla ja siis keegi lärmakas inimene tuleb ja hakkab küsima seda ja teist ja kolmandat. Allikas ei ole kohe kindlasti see koht kuhu seksuaalselt meeldivale mehele lähenema hakata.

Ei ole ta meditatiivses seisundis, kui jutustama tuleb. Mitte mina ei päri üht , teist ja kolmandat, vaid tema.
Seksuaalset meeldivust minu poolt pole. Lihtsalt huvi on ja sümpaatia. Kui ta vaba on, mida ta ilmselt ongi, muidu ta ei tuleks tutvuma, siis sobivusel mine tea..

Ainult ma ei saa tõesti aru, miks ei vaata otsa suheldes? Meeldin ehk talle?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.05 19:19; 02.05 22:02; 02.05 22:20; 03.05 11:52; 03.05 13:47; 03.05 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult ma ei saa tõesti aru, miks ei vaata otsa suheldes?

Su nägu pole kõige ilusam?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.05 13:37; 03.05 14:26; 03.05 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult ma ei saa tõesti aru, miks ei vaata otsa suheldes?

Su nägu pole kõige ilusam?

Olen kena ja hoolitsetud naine. Komplimente ikka tehakse päris palju. Inetu ma küll pole ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.05 19:19; 02.05 22:02; 02.05 22:20; 03.05 11:52; 03.05 13:47; 03.05 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kena ja hoolitsetud naine. Komplimente ikka tehakse päris palju. Inetu ma küll pole ????

Siis on mehe probleem. Mingi vähk või veevalaja tähtkujust mees?
Need ei julgegi otsa vaadata. Mis muidugi ei tähenda, et nad paarisuhtes halvad mehed või kaaslased oleksid.

Kutsu ta sööma kuhugi, nüüd on “sinu kord”.
Tema end juba korra ju ületas ja võttis oma julguseraasukese kokku, et rääkima tulla.
Sinu asi on nüüd kurta, et su “postkasti kaan kriuksub” või et F-hoones pidi kift söögikoht olema, et kas lämme vaatame.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.05 13:37; 03.05 14:26; 03.05 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

igaüks ei taha silmsidet, liiga intensiivne.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kena ja hoolitsetud naine. Komplimente ikka tehakse päris palju. Inetu ma küll pole ????

Siis on mehe probleem. Mingi vähk või veevalaja tähtkujust mees?

Need ei julgegi otsa vaadata. Mis muidugi ei tähenda, et nad paarisuhtes halvad mehed või kaaslased oleksid.

Kutsu ta sööma kuhugi, nüüd on “sinu kord”.

Tema end juba korra ju ületas ja võttis oma julguseraasukese kokku, et rääkima tulla.

Sinu asi on nüüd kurta, et su “postkasti kaan kriuksub” või et F-hoones pidi kift söögikoht olema, et kas lämme vaatame.

Peaks kalade tähtkujust olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.05 19:19; 02.05 22:02; 02.05 22:20; 03.05 11:52; 03.05 13:47; 03.05 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaks kalade tähtkujust olema.

Nomissa ootad siis?
Kalade mees on südamega ja truu. (mul on lausa kaks kalade mehest sõpra)
Ega nad mingid murdjad lõvid ei ole, aga inimestena, kui juba kohanenud, on väga super.

Oma naine ootab ja koju tahaks ka, see on see, mis nad meeste seltskonnas räägivad.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.05 13:37; 03.05 14:26; 03.05 16:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas läheneda meeldivale mehele?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.