Esileht Väikelaps Kuidas lahti saada lapse öisest siplemisest?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kuidas lahti saada lapse öisest siplemisest?

Postitas:
Kägu

Laps on 1,2 aastane,ja kogu öö lihtsalt niheleb ja sipleb.Ööunne jääb rahulikult,kuid kui meie ka mehega magama lähme,hakkab pihta.Mõtlesin siis et äkki tal on liiga palav,kuna toad on meil väga soojad ja ööpäevaringselt köetakse.Lasen tal siis body ja pampers all magada,aga ei ole kasu.Siis mõtlesin et äkki kõht teeb veel liiga,kuna viis kuud kannatasime gaasivalude käes,peale õhtust sööki siis teeme võimlemisharjutusi koos,aga see ka ei aita.Küsisin siis perearstilt ka nõu,tema ütles et laps elab päevasündmusiläbi,aga no kas nii hullult kohe?Sipleb nii kaua,kui lõpuks ülesse ärkb ja jonnimine pihta hakkab.Viimases hädas mõtlesin siis,et äkki hammaste pärast,määrin peale magamajäämist tal geeliga kokku hambad,aga see ka ei lase tal öösel magada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kuidas lahti saada lapse öisest siplemisest?

Kas ta magab teie voodis?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Seo kinni:)

tegelikult ise ei saa sa ju midagi teha. sama hea küsimus, et mida teha, laps on liiga lühike. pikemaks ju ei venita.
ta kasvab sellest ehk lihtsalt välja. võid proovida, et ei pane tekki üldse peale, võid proovida voodi mujale liigutada, nt. teise tuppa, võid proovida kaissu võtta (kui tahad seda ka edaspidi teha)…

Please wait...
Postitas:
andur

Kas te olete kontrollinud, ega lapsel usse pole? Minu noorhärra õppis rahulikult magama alles 3 aastaselt. Elav ja emotsinaalne laps, öösiti jalad liikusid ja rääkis unes. Kõike proovisime, mida raamatud ja tuttavad soovitasid (mul neid raamatud nüüdseks terve riiulitäis) aga olime siiski öösiti üleval. Lõpuks võtsime ta lihtsalt enda voodisse magama ja nii justkui õpetasime talle rahulikku une nautimist. Nüüd magab enda toas. See oli meie nn \”unekool\” oma lapsele, nagu ma siiani naeran.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu küsimusele pole vastust tulnud, aga juhul, kui ta magab teiega ühes voodis, siis hakake vaikselt eraldi voodisse harjutama, sest siis saavad kõik paremini magada (endal just selline juhus läbi tehtud :)).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Väikelaps Kuidas lahti saada lapse öisest siplemisest?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.