Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas lauaarvuti pilti saada sülearvuti ekraanile?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kuidas lauaarvuti pilti saada sülearvuti ekraanile?

Postitas:
Kägu

Lauaarvuti ekraan kati, kuidas oleks võimalik sealt arvutist pilti saada sülearvuti ekraanile. Vajalik ühenduskaabel süle- ja lauaarvuti vahel on olemas.
Ilmselt tuleb kusagil mingeid seadeid muuta. Aidake, kes oskab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Kuidas lauaarvuti pilti saada sülearvuti ekraanile?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lauaarvuti ekraan kati, kuidas oleks võimalik sealt arvutist pilti saada sülearvuti ekraanile. Vajalik ühenduskaabel süle- ja lauaarvuti vahel on olemas.
Ilmselt tuleb kusagil mingeid seadeid muuta. Aidake, kes oskab.[/tsitaat]Oleneb sellest mis pilt sul seal on. Kui on lihtne pilt, siis võid proovida joonistada ümber. Aga kui on keeruline, siis pead fotokaga pildistama laua arvutit ja siis paned juhtme teise arvuti auku ja saad fotokast tõmmata teise arvuti pildi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]
Oleneb sellest mis pilt sul seal on. Kui on lihtne pilt, siis võid proovida joonistada ümber. Aga kui on keeruline, siis pead fotokaga pildistama laua arvutit ja siis paned juhtme teise arvuti auku ja saad fotokast tõmmata teise arvuti pildi![/tsitaat]

Uskumatu!

Please wait...
Postitas:
Käggu

ekraani settingutest panna 2 ekraani.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Käggu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ekraani settingutest panna 2 ekraani.
[/tsitaat]

Ikkagi inimene! Ole sa tänatud!

Aga palun kirjuta täpselt need sammud kuidas liikuma pean. Ma olen üsna arvutitume ja ei suuda leida ekraani seadeid ise.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]
Ikkagi inimene! Ole sa tänatud!

Aga palun kirjuta täpselt need sammud kuidas liikuma pean. Ma olen üsna arvutitume ja ei suuda leida ekraani seadeid ise.[/tsitaat]
Ekraanil parem hiireklikk ja sealt screen resulution. Edasine sõltub natuke opsüsteemist.

Aga ma arvan, et see ei aita.

Please wait...
Postitas:
industrialist

Ma ei usu, et see võimalik on. Läpakal see ekraani pistik (vga või muu) on selleks, et saaks läpaka külge panna teise monitori, mitte et läpakat kasutada monitorina.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üle võrgu põhimõtteliselt vastava tarkvaraga saab, aga selleks peab katkist lauaarvutit enne seadistama. Läpparisse videosignaali reeglina otse sisse lasta ei saa. Või vähemalt pole ma sellist läpparit veel näinud.

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas lauaarvuti pilti saada sülearvuti ekraanile?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.