Esileht Pereelu ja suhted Kuidas leiate jõudu et uuesti alustada kohtingutega, avamisega ja suhtega?

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Kuidas leiate jõudu et uuesti alustada kohtingutega, avamisega ja suhtega?

Postitas:

Voodisse peaks ikka esimese kohtumise järel jõudma. Sealtmaalt saab juba aru kas klapid. Kui ikka naise käima saad siis saad juba ise valida kas ja mitu deiti tuleb veel.

Kui tahad käest kinni hoida ja lihtsalt lobiseda siis see peletab juba pooled eemale. Naised tahavad keppi samapalju kui mehed.

Kindlasti mitte! Väga loll väide. Kui naised tahaks keppi samapalju kui mehed, siis poleks olemas ei seksuaalkuritegusid, ega ka sellist nähtust nagu prostitutsioon. Siis poleks vaja lihtsalt kedagi vägistada, ega poleks vaja meestel ka naistele seksi eest maksta, sest naised tahaks sama palju kui mehed.

Vägistamisel ei ole seksiga mingit seost. See on puhas vägivallast kannustatud tegu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll mõne aasta pärast see naine TA ise üles otsib, kui titekari taga.

Loodetavasti on TA-l siis selleks ajaks aasiast või ukrainast pärit naine ära kodustatud.

See kommentaar ütleb nii mõndagi sinu enda ja su tuttavate kohta. Sina oled ju tuntud kui titekarjaga mees.

Ma ei tunne ühtegi titekarjaga naist, aga samas pole mu tuttavate hulgas ka vaimupuudega maanaisi.

Titekari on piltlikult öeldes. Otsesõnu öeldes: küll see naine beetaisase üles leiab, kui alfaisane on talle tite külge teinud.

Loodetavasti on nüüd arusaadavam.

Pole vaja rohkem seletada, me elame erinevates maailmades. Minu maailmas ei tee naised suvaliste jorssidega lapsi ja ei otsi lastele hiljem elu eest asendusisa. Kõik naised, keda mina tean, ei vaja kepivennast alfaisast või klammerduvat beetaisast, vaid võrdset partnerit.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 00:01; 29.06 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb teema. Ma arvan ka, et mees ei väljendanud piisavalt selgelt, et paar tema meelest ollakse. Teemaalgatusest nagu loeb välja, et “justkui oli midagi tekkimas ja armuminegi jne, aga 100% ikka ei tea ka”. Oma soovid tuleb alati väljendada ja saadud vastust KUULATA, sest vastus ütleb nii mõndagi. Kui sa avaldad tunded ja teine pool midagi umbmäärast vastu pomiseb, no siis on teada, et sinu olemasolu tõttu ükski võhivõõras kabistamata ei jää. Aga äkki isegi mees ise jättis endale ukse irvakile, sest et .. no äkki satub ise kuhugi klubisse 😛 Päris tihti on ju asjalood nii, et mida teisele ei luba, see endale vägagi lubatud. Elu on selline. Mis ma arvan – no kui preili tuleb su ukse taha kaapima, kuna see võhivõõras eluvend talle peale paari seksi kinga andis, siis tagasi ära küll võta. Sest sa oled teine valik ja teine valik on kurb olla. Peamiselt just endal, see kahtlus, et sa pole piisav, jääbki sisse sellesse suhtesse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll mõne aasta pärast see naine TA ise üles otsib, kui titekari taga.

Loodetavasti on TA-l siis selleks ajaks aasiast või ukrainast pärit naine ära kodustatud.

See kommentaar ütleb nii mõndagi sinu enda ja su tuttavate kohta. Sina oled ju tuntud kui titekarjaga mees.

Ma ei tunne ühtegi titekarjaga naist, aga samas pole mu tuttavate hulgas ka vaimupuudega maanaisi.

Titekari on piltlikult öeldes. Otsesõnu öeldes: küll see naine beetaisase üles leiab, kui alfaisane on talle tite külge teinud.

Loodetavasti on nüüd arusaadavam.

Pole vaja rohkem seletada, me elame erinevates maailmades. Minu maailmas ei tee naised suvaliste jorssidega lapsi ja ei otsi lastele hiljem elu eest asendusisa. Kõik naised, keda mina tean, ei vaja kepivennast alfaisast või klammerduvat beetaisast, vaid võrdset partnerit.

Seega pole sa selles teemas pädev ka kommenteerima, kuna sinu maailmas ei esine teema-algataja probleemi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhted on ülehinnatud, lihtsalt kepi naisi ja ongi ok.

 

Ma lihtsalt kepin ja kui keegi kiindub siis blokk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodetavasti on TA-l siis selleks ajaks aasiast või ukrainast pärit naine ära kodustatud.

Vaatamata siin töllmeeste seas levinud enselohutusele, et no kui siit naist ei saa, võtan Aasiast või Ukrainast naise, kes lakub taldu elu lõpuni, on see arvamus päris vale. Ei taha nemadki igasugust ja kui siia parema elu lootuses tulevadki, siis töllmees jääb ka varsti nendest ilma, kui neil siin vähegi paremat partiid on oodata. Vaatavad vähe ringi ja ongi läinud. Truudust ja armastust on sellise raha eest toodud pruudi käest küll palju oodata. Sinu käest soovitakse raha enda ülevalpidamiseks ja ka koju saata.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 14:35; 29.06 23:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas leiate jõudu et uuesti alustada kohtingutega, avamisega ja suhtega?