Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas leida häid remondimehi?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kuidas leida häid remondimehi?

Postitas:

Küsimus pealkirjas.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Põhiliselt tutvuste kaudu.

Ise teed ära eeltöö. Kogud raha, olenevalt tööst projekt, load jms mis vajalik. Planeerid töö pikalt ette.

Headel töömeestel üldiselt järjekord pikk ja kahtlase/ebaselge kirjeldusega tööotsa jaoks aega broneerima ei hakkagi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tellin remonditeenuse ehituspoe kaudu kui vaja.

Nemad seal on juba kontrakti teinud nendega, eelvalik läbi viidud ja mul pole olnud põhjust kurta. Seal nende oma töödejuhataja-projektijuht tegelevad sellega, et keegi ära ei kaoks ja asjad liiga pikalt ei veniks, kõik sujub.

Mul ühe töö käigus käisid siin torumees, elektrik, plaatija, lammutustöid tegid veel eraldi kutid, ma ei viitsiks otsida niisuguste asjade peale eraldi spetsialisti. Ja samas ma eriti ei usaldaks mingit sellist selli, kes on torumees-elektrik-põrandavalaja ühes isikus. Väga hea, kui on mitu erinevat remondimeest, kellest igaüks oskab just seda oma ala.

Tutvuste kaudu saaks ka kindlasti, aga nendel tüüpidel võib järjekord olla ka aastapikkune.

Nii et ma soovitan sul proovida ehituspoe teenust, seal nad tulevad kohale, hindavad olukorda, vaatavad mis asjapulki objektile vaja oleks, mis töid on teha vaja, saadavad hinnapakkumise, mille osas saad veidi ka tingida ja kui sobib, siis sõlmid lepingu.

Hinnapakkumine oli vähemalt Bauhofil hästi asjalik, iga töö ja materjalikulu eraldi real täpselt kirjas. Korra proovisin ka sellist tutvuste kaudu remondimeest, see saatis mulle niisuguse hinnapakkumise, mis oli lihtsalt üks number. Mis töid ta selle numbri sissse planeeris, mis hinnaga materjale plaanis kasutada, sellest mitte silpigi. Mulle selline lähenemine ei meeldi, ma tahan must-valgel näha, mille eest ma maksan (summa ei olnud mingi väike number, ikka tuhandetes). Saja-paarisaja euro puhul jah ma ei hakka küsima, et kuidas hind kujuneb, aga suuremate summade puhul ma enam ei taha, et see number oleks lihtsalt laest võetud.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar korda tellinud 2 erineva ehituspoe kaudu. Hinnale vastavat teenust ei saanud. Lihtne jah, laisale ja mittenõudlikule inimesele.

Loogiline ka, sest mitmed vahendajad ja lõpliku töö teeb madalapalgaline viletsapoolne töötaja.

Kui ostad nagi siis selle saab seina aga ei enamat. Kui tahad, et sein puhtaks jääks, pead jälgima muudugi, et puhaste kätega tuleks.

Tuttav tellis vannitoa remondi, tulemus koolipoisi 3-, hind krõbe.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult tutvuse kaudu. Ja tööd peab pikalt ette mõtlema, sest järjekord heal mehel 2 kuud. Olen ise ka hetkel sellises seisus kus tööd oleks pakkuda, aga enda ammune ehitusmees kolis saarele elama ja tuttava soovitatud mehel juba järjekord pikalt ees, niiet ei võtnud jutulegi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kodus selline, tellijateks vana klientuur ja tellitakse ka poe kaudu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 11:58; 02.08 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka otsinud remondimeest. Mõnega, kelle leidsin facebookist ennast reklaamimast, võtsin ühendust. Algul on suured lubajad ja tegijad, siis aga kaovad ära ja enam ühendust ei võta. Lootusetu täitsa.  Olen ka kodulehtedelt otsinud ja saatnud päringuid, aga keegi ei vaevu vastama isegi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehitushanke keskkonnast. Seal peab aga väga põhjalikult kirjeldama mis tööd ma täpselt tahan teha, pildid jms. Siis tehakse pakkumised ja valin. Head kogemused

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutvuste kaudu üks mees tegi sama hinnapakkumise, mis ehitusfirma. Praegu iga töömees keevitab umbes hinnad, sest kõik ju pasundavad, et hinnad on tõusnud. Selle pealt on hea küsida. Las tuleb sügis ja tööd jääb vähemaks, vaata mis laulu nad siis laulavad.

Palkasin firma.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutvuste kaudu üks mees tegi sama hinnapakkumise, mis ehitusfirma. Praegu iga töömees keevitab umbes hinnad, sest kõik ju pasundavad, et hinnad on tõusnud. Selle pealt on hea küsida. Las tuleb sügis ja tööd jääb vähemaks, vaata mis laulu nad siis laulavad.

Palkasin firma.

ei pruugi jääda väga väheseks neid töid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 11:58; 02.08 12:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas leida häid remondimehi?