Esileht Hobinurk Kuidas leida kunagi kasutatud äppi?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kuidas leida kunagi kasutatud äppi?

Postitas:
Kägu

Ma laadisin mõnda aega tagasi Android telefonis ühe äpi alla, hiljem aga kustutasin selle. Ja nüüd ei suuda selle nime meenutada ega seda kuidagi enam leida. See oli üks äpp, millega sai loodusfotodele ilufiltreid lisada, näiteks tavalise taeva maagilisemaga asendada või lisada sügispildile kaunis sügisvärvide filtri. Äpis oli palju erinevaid filtreid ja väga suur valik oli täiesti tasuta. Osa filtreid lisandus siis tasu eest. Seal äpis oli nt terve rida erinevaid taevafiltreid, muuhulgas selliste nimedega nagu Magical sky, Holiday sky, Night sky. Kas kellelgi tuleb ehk tuttav ette?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Play Store’is on olemas täielik nimekiri kunagi installitud (sh hiljem kustutatud) äppidest. Klikid oma nimetähele, siis manage apps & device, manage,  valikust installed/not installed võtad viimase. Siis saadki terve nimekirja äppidest, mille kunagi alla oled laadinud ja hiljem kustutanud, sealt peaksid selle äpi üles leidma.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Play Store’is on olemas täielik nimekiri kunagi installitud (sh hiljem kustutatud) äppidest. Klikid oma nimetähele, siis manage apps & device, manage, valikust installed/not installed võtad viimase. Siis saadki terve nimekirja äppidest, mille kunagi alla oled laadinud ja hiljem kustutanud, sealt peaksid selle äpi üles leidma.

Aitäh sulle!

0
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Hobinurk Kuidas leida kunagi kasutatud äppi?