Esileht Pereelu ja suhted Kuidas leppida üksi olemisega?

Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )

Teema: Kuidas leppida üksi olemisega?

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei ole ju kõik hästi, kui on tühimik. Kui kuskil on probleem, kandub see sinuga igale poole kaasa.Ei saa olla, et kui emaga suhted sassis, siis lapsega suhted okei. Kunagi jõuad lapsega samale piirile, mis oli sinul enda emaga. Ja siis tekivad teil probleemid, sest enda emaga see asi lahendamata ja sa ei oska teisiti. Kas tahad oma lapse jaoks ka olla elav surnu?
Praegu ma näen, et tegu on basic-probleemidega: pere, turvatunne, kodusoojus.. Esimene asi teadvusta, et pole hästi ja pole ilus maailm. Sa vajad enda kõrvale peret. Hakka selle kallal vaeva nägema ja tee suhted lähedastega korda. Unusta minevik ja võta oma lähedasi nii nagu nad on. Valmista neile rõõmu ja tee üllatusi. Muutu ise ja muutuvad inimesed su ümber.[/tsitaat]

Sul on õigus, loomulikult kardan ma, et see kandub edasi, kuid ei pruugi! Ma olen suht optimistlik. Kõikidest joodikute lastest ei saa ka joodikud. See on ikka endas kinni, kui sa oled midagi õppinud vanemate vigadest siis ei korda ka neid.
Muu maailm on korras. Mul ei ole muid probleeme, miski ei torgi. Miski ei vea suunurka allapoole. Ilmselt on see pereasi nii vana juba, et …kuidas selgitada. See ongi nagu neutraalne tühimik. Teeb haiget aga ainult siis kui sinna sisse vaatad.
Vaeva näha? Suhted on kahepoolsed. Ma pole kindel, et ma nende sarnasteks tahan muutuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 30 korda. Täpsemalt 14.04 18:09; 15.04 21:51; 15.04 21:53; 15.04 21:55; 15.04 21:58; 15.04 22:01; 15.04 22:02; 15.04 22:04; 15.04 22:09; 15.04 22:11; 15.04 22:25; 16.04 08:01; 16.04 09:19; 16.04 10:30; 16.04 10:41; 16.04 10:45; 16.04 10:59; 16.04 11:00; 16.04 11:07; 16.04 11:53; 16.04 14:37; 16.04 15:56; 16.04 16:34; 16.04 20:12; 16.04 20:52; 16.04 20:53; 18.04 10:35; 18.04 10:37; 18.04 22:55; 18.04 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Mitte minust pole jutt. Ma arvan et kõik sajad miljonid paarid maailmas, kes elavad TOIMIVAS suhtes ja otsustavad koos lapse hankida, siis nad vähemalt püüavad maksimaalselt aega üheskoos veeta, teineteist igakülgselt abistada ja oma ühist järglast koos kasvatada.
Minu arvamuse kohaselt just see ja ainult see defineerib TOIMIVA suhte.
Kui üks pooltest, ükskõik millise jutuga, ei soovi oma järeltulija ja partneriga koos aega veeta, nii et teine partner tunneb ennast üksildasena ja vajab abi, siis nende vahelist suhet ei saa mitte kuidagi nimetada TOIMIVAKS.
Ei ole sellist mõjuvat põhjust, mille tõttu isa ja abikaasa jätaks oma vastsündinud lapse ja naise.
Lihtsalt ei ole. [/tsitaat]

Mu meelest kogu see jauramine toimivast paarisuhtest on täiesti teemast mööda!

Inimene ju räägib, et tunneb puudust soojadest suhetest oma päritoluperega. No kui raske on siis seda mõista? Minul pole põrmugi raske mõista, kuigi mul on harvaesinevalt kokkuhoidev pere ja mina just saan oma õdede ja ema ja isegi kaugemate sugulastega oma elu jagada. Kui see on, siis on see suur väärtus, kui aga pole, siis ilmselt on kurb muidugi.

Ühest karjumisest ei maksa kaugeleulatuvaid järeldusi teha. Oled nii hea ema, kui suudad ja oskad, ja nii saab sinust su lapsele ja lapsest sinule see pere, kellega tõesti ollakse lähedane.

Kahjuks ma muidu ei oska aidata, lihtsalt tahtsin sekkuda sellesse juttu, et kas oli toimiv suhe või ei olnud. Jutt pole ju sellest! Kõigil inimestel meie elus on kindlad rollid, abikaasal hoopis teine kui emal või õel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sul on õigus, loomulikult kardan ma, et see kandub edasi, kuid ei pruugi! Ma olen suht optimistlik. Kõikidest joodikute lastest ei saa ka joodikud. See on ikka endas kinni, kui sa oled midagi õppinud vanemate vigadest siis ei korda ka neid.
Muu maailm on korras. Mul ei ole muid probleeme, miski ei torgi. Miski ei vea suunurka allapoole. Ilmselt on see pereasi nii vana juba, et …kuidas selgitada. See ongi nagu neutraalne tühimik. Teeb haiget aga ainult siis kui sinna sisse vaatad.
Vaeva näha? Suhted on kahepoolsed. Ma pole kindel, et ma nende sarnasteks tahan muutuda. [/tsitaat]

muidugi on suhted kahepoolsed. Aga äkki vanaviisi jätkates oled hoopis nende sarnane? Tee midagi täiesti teistmoodi, vb üllatud isegi, et reageerivad hoopis positiivselt. Mis sul kaotada on? Kui sa aga oma emalt ei saa seda, mida soovid(mineviku tühimikku ta nagunii enam täita ei saa, see jääb alles), siis loodus tühja kohta ei salli. Kindlasti leiad endale sõbranna või vanema naisterahva, kes pakub sulle, mida vajad. Mina arvan küll nii 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 23:21; 18.04 23:25; 19.04 00:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen minagi puudust perekonnast. Kel sama mure, võib minule kirjutada ogakodalane@hot.ee – saaksime vastastikku südant puistata, abiks seegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 61 kuni 64 (kokku 64 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas leppida üksi olemisega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.