Esileht Pereelu ja suhted Kuidas lõksust põgeneda, ilma suuremate vigastusteta?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kuidas lõksust põgeneda, ilma suuremate vigastusteta?

Postitas:

Kuidas lahku minna nii, et lapsel oleks võimalikult vähe valus? Kuidas lahku minna sõbralikult, kui teine pool on väga kiuslik ja kättemaksuhimuline?
Tunnen, et olen täiesti lõksus. Elan juba aastaid (6) koos mehega, kellega oleme täiesti erinevad, igas mõttes. Armastus ja seks on juba kaks aastat sellest nn suhtest kadunud. Oleme koos vaid lapse (4 a) pärast ja majanduslikel põhjustel. Koos on kergem üüri maksta. Üksi ei suudaks maksta. Vanemaid kummalgi pole. Temal on vend (3 lapsega). Mul pole kedagi. Üksi ei suudaks oma palgast üüri, lasteaiatasu, toitu jms kinni maksta. Tema niisammuti. Omavahel aga ei klapi enam kohe kuidagi. Välja kolima ta ei nõustu. Kõik erimeelsused maksab lapse kaudu mulle kätte (täpsemalt ei kirjelda, kuna elame väikelinnas, kus kõik tunnevad kõiki ning need kättemaksmised on ka teistele juba teatavaks saanud). Mida teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püüa leida teine kodu ja teine korterikaaslane. Kas sul sõpru on? Kui ei siis miks? Kas pole kunagi olnud?
Mina sinu asemel koliksin oma lapse uue kooli lähedusse. Kasvõi teise linna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ju olemas kohti (googelda) kuhu võetakse noored emad koos oma lastega elama. Helista ja küsi abi, et kas saaksid oma lapsega seal eluaset ja toetust. Kui jah, siis võimalik edasi Sul ka juba nii tööd kui lapsele uut kohta lasteaeda hankida.
Koli ära sealt väikelinnast!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

yrita mehega veelkord möistlikult rääkida ja röhuga asjaolule, et tema kättemaksmised ja kanguseajamised möjuvad eeskätt halvasti lastele. kas tal neist kahhju ei ole enda ego taga ajades? ka mitteklappiv kooselu möjub tegelikult laste närvidele. yrita talle selgeks teha

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan sinust täiesti aru. Ma olin ise täpselt samasuguses situatsioonis. Mees lubas igatepidi kätte maksta, küll lapsi ära võtta ja maatasa mind teha, hävitada jne . Tal oli täiesti ükskõik lastest, see kui rääksin talle, et mida ta sellega lastele põhjustab, siis raevunud inimene sellest aru ei saa. Ainuke vahe selles et mul oli kaks väikest last. Lastele mõjub see väga raskelt, see kui te ei karju/riidle laste ees , ei tähenda seda et lapsed ei saaks aru mis toimub. Saavad aru ja väga hästi.
Mina lihtsalt las´in jalga, ta tuli mulle kallale. Midagi muud üle ei jäänud, põgenesin surmahirmul minema…
Panin elatise peale, käisime kohtus, mõisteti talle summa aga ta ikka ei jätnud meid rahule.
Mu perekonna on ässitanud minu vastu, kogu valla on üles keeranud ja helistanud ja uurinud, lasteaeda helistab ja uurib jne…
Olgugi et kolisin temast väga kaugele.
Kui harva lapsi vaatamas käib, on see mulle ja ka lastele paras katsumus.
Ma olen kaks päeva haige ja ma ei tea….nii halvasti tunnen ennast, see mõjub mulle nii laastavalt,sest ma ei kannata teda silmaotsaski. Muidugi olen vanemate kodus ja neile see meeldib kui ta siin käib.
Mul ei ole selle vastu midagi , las käib lapsi vaatamas nii palju kui tahab aga miks ta peab mulle selle võimalikult vastikuks tegema??

Kui väikelinnas sa elad? Saaks sind kuidagi aidata ,aga elan ise täitsa maal.

Seda ma ütlen ,et mida kiiremini sa sealt ära tuled seda parem sulle ja lapsele, jäävad närvid rohkem terveks. Mina kannatasin mitu aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas lõksust põgeneda, ilma suuremate vigastusteta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.