Esileht Pereelu ja suhted Kuidas lõpetada afäär?

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Kuidas lõpetada afäär?

Postitas:
Kägu

Ühine töökoht on.
Ja tunded on tegelikult ka.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga mis sa tast ikka lõpetad, küll ükskord saab ise otsa või keegi lõpetab selle ära.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ütled, et ma ei taha sinuga rohkem mitteametlikult suhelda ja keskendun nüüd oma abielule/püsisuhtele/lastele/karjäärile/hobile/meriseale.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Afääri saab pidada ainult siis kui selleks on aega. Afäär lõpeb kui aega enam pole. Planeeri aeg ära ja afäär lõpeb.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teed suu lahti ja ütled: see lugu on nüüd lõppenud.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Saada tema naisele/oma mehele anonüümkiri.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ütle, 1.aprillil, et oled rase ja vaata mis teeb.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis tähendab “afäär”? Kas sul on püsisuhe, st. lõpetad kõrvalsuhte? Või oled vallaline ja tahad mingil põhjusel praegust suhet lõpetada? Ja üldse, kui vana oled, lapsi on? Kõik see on oluline.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Litsid jälle möllavad igas teemas. Elu paneb nad ise paika.

+4
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis tähendab “afäär”? Kas sul on püsisuhe, st. lõpetad kõrvalsuhte? Või oled vallaline ja tahad mingil põhjusel praegust suhet lõpetada? Ja üldse, kui vana oled, lapsi on? Kõik see on oluline.

Tegelikult ei ole see oluline. Oli konkreetne küsimus, sellele vastati.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uudishimu teeb ruttu vanaks, ütles mu vanaema

OT: Uudishimu on see, mis viib inimesed kodukohvikutesse, sest tahetakse piiluda teiste eludesse. Uudishimu paneb küsima, miks sa ühingust välja astusid, põhjust on vaja teada, mitte et kahju oleks. Uudishimu paneb küsima, kes sa oled ja kellega sul afäär on… äkki minu mehega 🙂 jne

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tegelikult ei ole see oluline. Oli konkreetne küsimus, sellele vastati.

Loomulikult on see oluline. Kuna sõltuvust saab ravida hästi uue sõltuvusega, siis vabale inimesele oleks ma soovitanud uue “afääri” alustamist, vana lootusetu armastuse vastu aitab vaid uus suhe. Hõivatud perekonnainimesele aga see soovitus ei sobi, tema peab deemonid teisiti võitma.

Uudishimu paneb küsima, kes sa oled ja kellega sul afäär on… äkki minu mehega 🙂 jne

Aa, olgu, ülba siis omaette edasi. Head afäärist välja astumist.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuna sõltuvust saab ravida hästi uue sõltuvusega, siis vabale inimesele oleks ma soovitanud uue “afääri” alustamist, vana lootusetu armastuse vastu aitab vaid uus suhe.

Ära luiska.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuna sõltuvust saab ravida hästi uue sõltuvusega, siis vabale inimesele oleks ma soovitanud uue “afääri” alustamist, vana lootusetu armastuse vastu aitab vaid uus suhe.

Ära luiska.

? Täitsa soodad.
Ärge omistage teistele omi kinnismõtteid, hirme, nõrkusi. See, et sina võitled iga päev uudishimuga ning hirmus, et äkki peetakse uudishimulikuks, ei julge sa kunagi midagi küsida, ka vajalikke küsimusi, ei tähenda, et minul needsamad probleemid on. Mina seletasin oma motiive, kel mõistust antud, et aru saada, see sai – kel pole, ega sel tule ka.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

? Täitsa soodad.

Mis segaseks jäi?
“Vana armastus ravida uue suhtega” ei ole väga terve käitumine. Loodetavasti sa päriselus oma sõbrannadele sellist soovitust ei anna.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

? Täitsa soodad.

Mis segaseks jäi?

“Vana armastus ravida uue suhtega” ei ole väga terve käitumine. Loodetavasti sa päriselus oma sõbrannadele sellist soovitust ei anna.

Ikka annan. Loomulikult on see hea ja lihtne viis vinduma jäänud suhteid lõpetada. Võib olla kõigile ei sobi, aga paljudele küll.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loomulikult on see hea ja lihtne viis vinduma jäänud suhteid lõpetada. Võib olla kõigile ei sobi, aga paljudele küll.

Okei, annadki siis sellist ennasthävitavat nõu, mitte ei paku tuge suhte lõpetamiseks…
“Tahad suitsu maha jätta – siin on süstal!”
Kohe ei uskunud lihtsalt.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Okei, annadki siis sellist ennasthävitavat nõu, mitte ei paku tuge suhte lõpetamiseks…
“Tahad suitsu maha jätta – siin on süstal!”
Kohe ei uskunud lihtsalt.

Mis paralleel see on? Sinu arvates peaks ta üldse suhetest loobuma, kui sinu enda toodud näite kaudu mõelda?

Minu meelest pole see sama. Me ei tea, kas teemaalgataja on suhtesõltlane või naudib praegust hetke ja tähelepanu. Ja me ei tea, kas äkki teine pool on suhtesõltlane. Ma saan aru, et siin all mõeldi seda, et lõpetad nii afääri (ilmselt on see abielus või suhtes mehega) kui oma praeguse suhte ja otsid vaba mehe, olles ise ka vaba. Uus suhe toob tundeid ja põnevust. Eks teemaalgatajal on ju see probleem, et töökoht on sama. On ju suures ootusärevuses omamoodi põnev tööle minna, tehnilises mõttes on argipäev, aga teistmoodi tuntakse end selles töises argipäevas, teisiti, kui kodus on.

No täpselt. Loomulikult ei mõelnud ma, et ta peaks järgmise halva suhte otsima. Normaalsed suhted on ka olemas. Ja isegi kui see uus suhe ei jää igaveseks püsima, aitab uudsus ja elevus vana kinnismõtet tappa.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis paralleel see on? Sinu arvates peaks ta üldse suhetest loobuma, kui sinu enda toodud näite kaudu mõelda?

Paralleel tuleneb sinu geniaalsest soovitusest “sõltuvust saab ravida hästi uue sõltuvusega”.
Jah, ma ei arva, et suhtest suhtesse hüppav naine sisemiselt väga terve oleks. Loomulikult ei tähenda see suhetest loobumist, aga inimene peaks suutma ikka üksi olles ka elu ja ennast taluma.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paralleel tuleneb sinu geniaalsest soovitusest “sõltuvust saab ravida hästi uue sõltuvusega”.

Jah, ma ei arva, et suhtest suhtesse hüppav naine sisemiselt väga terve oleks. Loomulikult ei tähenda see suhetest loobumist, aga inimene peaks suutma ikka üksi olles ka elu ja ennast taluma.

Teema sisuks ei ole, kuidas saada sisemiselt terveks ja tasakaalukaks, vaid kuidas saada jagu armuafäärist (milles ei taheta enam olla). Mina vastasin küsimusele. Suitsetamist jäetakse maha kommi süües, alkohol asendatakse limonaadi või kaljaga, seksisõltuvust ravitakse tihti spordiga ning armusuhtest saab vabaks, kui leiad uue silmarõõmu. Lühiajaliseks plaaniks sobivad need meetodid väga hästi ning on ka laialdaselt kasutusel. Kui ebameeldivast sõltuvusest priiks saadud, siis tuleb loomulikult teha uus plaan, et mis edasi.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uudishimu teeb ruttu vanaks, ütles mu vanaema

OT: Uudishimu on see, mis viib inimesed kodukohvikutesse, sest tahetakse piiluda teiste eludesse. Uudishimu paneb küsima, miks sa ühingust välja astusid, põhjust on vaja teada, mitte et kahju oleks. Uudishimu paneb küsima, kes sa oled ja kellega sul afäär on… äkki minu mehega 🙂 jne

Ja teema tegid sa perekooli milleks? Me arvasime, et nõu saamiseks.
Aga eks sa ole siis armuke edasi rahus.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks sul afäär on?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaheta töökohta, telefoninumbrit, meiliaadressi. Blokeeri see inimene oma elust. Räägi abikaasale/elukaaslasele. Pühenda abikaasale/elukaaslasele senisest palju rohkem aega ja tähelepanu, leidke (uuesti) üles ühised hobid ja huvid, käige kohtamas, otsige üles endavaheline armastus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Räägi abikaasale/elukaaslasele.

Seda küll ei soovitaks.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mis siin keerulist on? Ise alustasid, ise ka lõpetada. Kui on lihtsalt platooniline suhe, siis enam ei suhtle, kui on füüsiline suhe, siis jätad selle füüsilise poole ära. Teisele poolele ütled, et ei viitsi enam, kui ta muidugi üldse midagi uurib. Lihtne.

0
0
Please wait...

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Esileht Pereelu ja suhted Kuidas lõpetada afäär?