Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas lõpetada öine rinnaga toitmine?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kuidas lõpetada öine rinnaga toitmine?

Postitas:

No kuidagi ei õnnestu. Annan talle öösel pudelist vett, korraks jääb magama ja siis hakkab siplema kuni ärkab täitsa üles ja tahab ikka süüa. Andke nõu, kuidas olete teie hakkama saanud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 18:55; 20.01 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

7 kuune ehk ei ole veel valmis selleks, kuigi enamik lastearste räägib vastupidist jutt. Oota veel kuu-kaks, võibolla loobub ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

7-kuune ei pruugi tõesti öö otsa vastu pidada. Raamatute järgi võiks pooleaastane söömata magada öösel 6-7 h (ideaalvariandis), aga tegelikult pole suurem osa lapsi selleks ikka valmis. Minu 7-kuune sööb öösel 2-3 korda, praegu pole isegi üritanud söögikordi vähendada, pikim uni on kohe ööunne jäämise järel u 3 h järjest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 20:10; 20.01 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me harjutasime oma esimes lapse alles 1 a ja 2 kuuselt sellest lahti, siis kui rinnastki võõrutasime. Issi võttis selle enda peale. Ma isiklikult ei leidnud enne selleks piisavat põhjust, sest kaua see laps ikka väike on ja sinu lähedust öösel vajab. Teine laps on juba seal kõrval nii kiiresti 7 kuuseks kasvanud, et pole arugi saanud, kuhu see aeg nii ruttu kaob… juba hirmuga mõtlen, et varsti võõrdub teagi rinnast… Aga jah, mis ma siis öelda tahtsin, et kui võõrutada, siis mina soovitan teha seda isal (olla lapsega öösel üleval vajadusel) siis on lapsel ja sinul kergem, sest kui emme on lähedal, muutub laps ka rahutust, kuna tunneb seda ja teab, et kuskil on piim, mida ta on harjunud kisa peale saama kuid ühtäkki enam ei anta. No see minu isiklik arvamus ja kogemus. Jõudu! (ning võib olla tõesti oota sellega veel paar kuud, siis sinu närvid korras ja laps ka rahulikum)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just tulin oma 7-kuusega perearstilt. Arst küsis nagu ikka ka söömise kohta. Ütlesin, et öösel sööb 2-3 korda. Selle peale ütles arst, et \”nii väike tahabki veel ema lähedust ja rinnaga saab ta seda kõige paremini\”.

Nii et oota veel mõned kuud, pole mõtet praegu iseennast väsitada ja närve raista võõrutamisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 20:10; 20.01 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaaaa… Mul poja 9,5k ja sööb öösiti rinda 3-4 korda. Väga tüütu, aga no mis teha. Mõtlen samamoodi, et ta veel nii väike. Võõrutamise peale hakkan mõtlema esimese sünnipäeva paiku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul 11 kuune ja sööb. Tal oleks nagu kohe nälg, kuigi saab süüa ja sööb lisatoitu ilusti. Ootan kuu aega, äkki siis proovin. Mul see isa pakutud variant ei sobi, kuna sellega ei olda nõus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastajatele. Annan nppd südamerahuga öösel talle süüa edasi:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 18:55; 20.01 21:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas lõpetada öine rinnaga toitmine?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.