Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas luua huviringi?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kuidas luua huviringi?

Postitas:
Kägu

Näen oma laste pealt, kui tore neil on huviringides – teadus, kunst, robootika jne – ja kuna mu enda töö on ka selline, mida saaks lastele õpetada, siis mul tekkis mõte lisaraha teenimiseks huviring teha. Selleks aga, et seda lasteaeda ja kooli pakkuma minna, peab see kõik olema seaduslikult korraldatud ja vormistatud, aga ma ei tea, millest isegi alustada. Kas ma pean olema selleks läbinud pedagoogikakursuse?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib-olla oleks kõige lihtsam alustada, kui saaksid end mõnda huviringi pakkuvasse firmasse tööle pakkuda? Siis ajaksid ehk nemad dokumendid korda.

Ma näiteks sattusin omal ajal elama omavalitsusse, mis korraldas igal aastal huviringide projektide konkursi – põhimõtteliselt kui projekt oli normaalne ja piisavalt lapsi registreerus, oligi huviring olemas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selleks aga, et seda lasteaeda ja kooli pakkuma minna, peab see kõik olema seaduslikult korraldatud ja vormistatud, aga ma ei tea, millest isegi alustada. Kas ma pean olema selleks läbinud pedagoogikakursuse?

Alusta selle kooli või lasteaia juhtkonnast. Kui nad on huvitatud, siis nad ka selle huviringi  seaduslikult korraldavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole mingit pedagoogikatunnistust nõutav. Tee ettevõte, rendi ruum, pane reklaam üles ja hakka juhendama.

Kui mõne huviringe korraldava ettevõtte kaudu hakkaksid asju ajama, siis arvesta, et ringijuhendajate tasud on väga väikesed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris nii ikka ei ole ju. Muidugi vôid fie na huviringi juhendada ja tasu selle eest küsida vanematelt, aga vanemad seda raha oma deklaratsiooni kanda kahjuks ei saa. Sul peab olema koolitusluba. Koolitusloa saamisel peab olema sul vastav kvalifikatsioon.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris nii ikka ei ole ju. Muidugi vôid fie na huviringi juhendada ja tasu selle eest küsida vanematelt, aga vanemad seda raha oma deklaratsiooni kanda kahjuks ei saa. Sul peab olema koolitusluba. Koolitusloa saamisel peab olema sul vastav kvalifikatsioon.

See on ju hoopis teine teema. Päris palju on huviringe, mille eest vanemad maksavad ja ei eeldagi, et need kulud TMvabad on.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris nii ikka ei ole ju. Muidugi vôid fie na huviringi juhendada ja tasu selle eest küsida vanematelt, aga vanemad seda raha oma deklaratsiooni kanda kahjuks ei saa. Sul peab olema koolitusluba. Koolitusloa saamisel peab olema sul vastav kvalifikatsioon.

See on ju hoopis teine teema. Päris palju on huviringe, mille eest vanemad maksavad ja ei eeldagi, et need kulud TMvabad on.

Ma ju ka ütlesin, et teha vôib, raha küsida vôib, keegi ei keela, aga tm tagasi ei saa, seda peaks vanemale mainima, muidu järgmise aasta alguses üllatus, üllatus. Teha saab ja vôib kôike.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas luua huviringi?