Esileht Ilu ja tervis Kuidas ma ise endale aborti tegin…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: Kuidas ma ise endale aborti tegin…

Postitas:

No just nimelt nii läks. Ma ei ela Eestis – olen Norras. Eeldasin aasta eest et tegemist on tsiviliseeritud maaga aga järjest enam ja enam tundub mulle et elan kiviajas.

Rasedustest oli positiivne ning kuna tegemist ei olnud normaalse rasedusega, pidin arsti ettekirjutuse järgi selle katkestama. Olen 16 aastase lapse ema, peale seda on mul olnud 2 emakavälist rasedust ja 1 peetunud rasedus mis katkes ise. Seega üht-teist olen ikka varem kogenud ja arvasin teadvat kuidas asjad käivad.

Ilmselgelt eksisin – nimelt Norras teeb iga naine ise endale kodus aborti. Ei mingit arstlikku järelvalvet ega hilisemaid analüüse või kontrolle! Peale läbivaatust (raseduse 6 nädal) anti mulle tabletid paberkotiga näppu, lehel instruktsioonid ja nii ma sealt koju läksin.

Neljapäeval võtsin esimese tableti – Mifegyne. Reedel natuke määris aga konkreetselt verejooksu veel ei olnud. Laupäeva hommikul kell 7 panin 4 tabletti Cytotec-i tuppe ja Paralgin küünla pärakusse ja võtsin igaks juhuks ka diclofenaci ja paracetamoli sisse. Mäletasin eelmist korda kui süstiga emakavälist raviti kui hulluks võib asi minna – tookord olid valud nii hirmsad et istusin 2 päeva haiglas enne kui välja lasti.

Nii ma siin terve päeva siis veetsin, tunnikese pärast peale rohu võtmist tõusis palavik ja higistasin mis hirmus. Valusid eriti ei olnudki. Verejooksu ka mitte. Terve päeva higi jooksis, tundus olevat päris korralik palavik aga kraadiklaasini ma ei jõudnudki. Nii kui proovisin tõusta voodis püsti lõi silme eest mustaks ja ärkasin taas tunni pärast. Iga liigutus lõi \”pildi taskusse\”.

Kuna siin kontrolli ega mingisugust järelravi ei ole (isegi kui tahad ei ole, sest haiglasse niisama sisse jalutada ka ei saa – keegi lihtsalt sedasi inimest tänavalt vastu ei võta. Siin on arstide jaoks teema lõpetatud kui rohud kätte antud. Punkt.), siis olen mures. Nimelt foorumitest lugedes, peaks rohtudega esile kutsutud abort olema tavalisest menstruatsioonist suurema verejooksuga. Mul seda ei ole. Kui nüüd õhtul lõpuks niipalju selgeks sain et vannituppa jõudsin, nägin et sidemel on minimaalselt verd ja klombikesi. Aga kaugeltki mitte isegi nii palju kui päevade ajal normaalne oleks (nüüd on möödas peaaegu 24h tablettide võtmisest ja mulle tundub et enam eriliselt midagi ei tule). Kas võibki nii olla et kõigil palju verd ei tule? Või ei toiminud rohud nii nagu oleksid pidanud? Enne kuu aja möödumist positiivse rasedustesti tulemust näidates ei taha keegi minust midagi kuulda ega näha.

Soovitus arsti poole pöörduda pole see mida ma ootan sest arsti juurde lihtsalt sellise probleemiga nagu mul, Norras ei saa. Eeldatakse et kõik saavad ise endale kodus edukalt abordi tehtud. Aga äkki on kellegil ka olnud selline vähene vereeritus kuid kõik siiski normaalselt läinud?

Nii nõutu ja abitu olukord kus ei tea kohe mida teha või mis normaalne on. Või mis normaalne ei ole…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt oleks selles olukorras privaatkliinik abiks (neid seal Norras vast ikka tohib olla?). Erameditsiinis saad kõike, mille eest jaksad maksta.
Muidu võiksid ju ka kähku Eestisse tulla, aga sinu seisus ei ole see ilmselt kõige kergem ega mõistlikum?
Muide, Perearsti Nõuandetelefonile saab välismaalt helistada +3726304107. Seal mingeid piiranguid ei ole, et peaksid olema Eesti haigekassa liige.
P.S. Teema pealkiri kõlab väga õudsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kohutav. kohutav.
see teema peaks olema kohustuslikuks lugemiseks kõigile, kes meie arstiabisüsteemi kiruvad ja iga pisikese pinnu pärast emo uksetaha tormavad.
kahjuks midagi tarka ei oska sulle öelda. mulle tundub ka, et verejooks peaks ikka pisut suurem olema kui lihtsalt määrimine. aga äkki algab täna, et ravimid alles mõjuvad? kas infolehel selle kohta midagi kirjas ei ole? anna siis teada, kuidas on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 10:09; 05.08 09:32; 05.08 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eestis on ju põhimõtteliselt sama, esimese tableti võtad ise sisse, järgmine päev pannakse neli arsti poolt sulle sisse ja saadetakse midagi seletamata koju koos infolehega, siis otsid netist, kas ja kui palju valu on normaalne, millal mõjuma peab hakkama, kui palju verd on normaalne jne, kahe nädala pärast alles oodatakse kontrolli, et ehk ei katkenudki, siis puhastatakse mehaaniliselt

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 11:45; 04.08 13:13; 05.08 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele käole: mind küll koju ei saadetud, pidin haiglas istuma seni, kuni verejooks hakkas ja klombid ära tulid ja siis tehti läbivaatus ka ning alles siis sain koju. Võibolla piirkonniti seee erineb ka.
Aga uskumatu, et seal sellised lood.
Samas mina olen kogu aeg mõelnud, et eestis, eriti tartus väga hea meditsiiline abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Viimasele käole: mind küll koju ei saadetud, pidin haiglas istuma seni, kuni verejooks hakkas ja klombid ära tulid ja siis tehti läbivaatus ka ning alles siis sain koju. Võibolla piirkonniti seee erineb ka.
Aga uskumatu, et seal sellised lood.
Samas mina olen kogu aeg mõelnud, et eestis, eriti tartus väga hea meditsiiline abi.[/tsitaat]

tallinna keskhaiglas saadetakse kõik koju veritsema ja paanitsema

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 11:45; 04.08 13:13; 05.08 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need paberid, mis mulle siin Norras näppu anti, ütlevad et verejooks peaks algama 1-4h jooksul peale tablettide sisse panemist ja kõige tugevamat verejooksu on oodata 4-6 tunni pärast ning tugev verejooks peaks olema esimestel päevadel. Mingisugusied väikesed klombid on siiani tulnud aga verd poleks kokku, alates algusest, isegi nii palju et ühe tavalise sideme jagu seda oleks. Pooleteise nädala pärast saan tulla Eestisse – tuleb vist loota, et selleks ajaks asi hapuks ei lähe, kui midagi sisse pidama on jäänud. Või kui kiiresti see hapuks minemine käib?

Tänud – proovin ka perearsti nõuandetelefoni! Eesti haigekassa siiani täiesti olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armas Troll,

ma ütlen sulle lihtsalt, mis minu tuttavaga oli, tundub tuttav.
Kõik kirjeldus sama. Arvas, et asjaga ühel pool. Siis tegi vahepeal mitu päeva kõvasti trenni jne. Siis mitme päeva pärast (ma ei tea täpselt, aga mitte järgmisel, vaid ikka oli mitmeid päevi seal vahel) hakkas kõht väga valutama ja kokkutõmbed ja sündis lõpuks…, palju verd ja ikka korralik väljutus, mitte mingi klomp, nii et polnud kahtlustki… Et see eelnev oli lihtsalt algus:( Ole igaks juhuks valmis…Head!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võehhh… nii et tuleb veel süte peal edasi istuda…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii nõutu ja abitu olukord kus ei tea kohe mida teha või mis normaalne on. Või mis normaalne ei ole… [/tsitaat]
Ma kahjuks ei oska vastata, mis on või ei ole normaalne sinu praeguses olukorras. Kindlasti aga ei ole selline olukord iseenesest normaalne, et naine peab sel moel tapma oma sündimata last ja piinama ennast. Kas ei oleks tunduvalt tõhusam sellistest olukordadest hoidumiseks kasutada rasestumisvastaseid vahendeid? Eriti kui on ennegi olnud probleeme rasedustega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma saan õigesti aru et kui varem on olnud probleeme, siis enam ma lapsi saada ei tohiks???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asja?? Mul on ka 4 rasedust katkenud, kas ma ei tohikski enam lapsi saada??? Kahel korral on puhastus tehtud, kuna ise ei puhastunud. Olen halb ema??? Tule taevas appi…
Ilmselgelt ei ole ta ise õnnelik selle olukorra üle, milleks inimest mõnitada?

Trollile kiiret taastumist ja loodan südamest et asi korda saab…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas üldse nii väikese raseduse juures saab kindlalt väita, et loode on peetunud? Minul leiti alles 7+2 rasedusega südametöö. 6+ ei pruugi veel midagi näha olla…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No just nimelt nii läks. Ma ei ela Eestis – olen Norras. Eeldasin aasta eest et tegemist on tsiviliseeritud maaga aga järjest enam ja enam tundub mulle et elan kiviajas.

Rasedustest oli positiivne ning kuna tegemist ei olnud normaalse rasedusega, pidin arsti ettekirjutuse järgi selle katkestama. Olen 16 aastase lapse ema, peale seda on mul olnud 2 emakavälist rasedust ja 1 peetunud rasedus mis katkes ise. Seega üht-teist olen ikka varem kogenud ja arvasin teadvat kuidas asjad käivad.
[/tsitaat]

Ma ei loe sellest postitusest mitte kuidagi välja, et teemaalgataja soovis meeleheitlikult veel ühte last saada. Pigem seda, et tal on suured kogemused raseduste katkemistega. Sellest tulenevalt ka minu arvamus selle olukorra kohta.
Ma ei taha mitte kuidagi solvata teemaalgataja ega ka teiste naiste tundeid, kellel on probleeme lapse saamisega. Palun siiralt vabandust, kui minu postitusest on selline eksitav mulje jäänud.
Tahtsin vaid öelda, et selline raseduse katkestamine on ebainimlik nii lapse, kui ema suhtes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]naineolen kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma ei loe sellest postitusest mitte kuidagi välja, et teemaalgataja soovis meeleheitlikult veel ühte last saada. Pigem seda, et tal on suured kogemused raseduste katkemistega. Sellest tulenevalt ka minu arvamus selle olukorra kohta.
Ma ei taha mitte kuidagi solvata teemaalgataja ega ka teiste naiste tundeid, kellel on probleeme lapse saamisega. Palun siiralt vabandust, kui minu postitusest on selline eksitav mulje jäänud.
Tahtsin vaid öelda, et selline raseduse katkestamine on ebainimlik nii lapse, kui ema suhtes. [/tsitaat]
ja kust sa välja loed, et tegemist oli soovimatu rasedusega? või mis on sinu mõttetutena tunduvate postituste mõte? lihtsalt kaagutamine?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 10:09; 05.08 09:32; 05.08 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läksin Norras sünnitama ning vastu ei võetud, kuna neil vaba ruumi pole, et mine jaluta linna peal ja tule tagasi 4 tunni pärast, siis vaatame. No läksin 4 tunni pärast tagasi ja siis küsiti, et mida ma siin üldse teen ja neil kõik personal kinni ja mine koju, tule paari päeva pärast tagasi. Paari tunni pärast olin siiski nö roomates tagasi ja ära ei läinud, sest polnud lihtsalt võimalik. Leidsid ka toa ja varsti oligi laps ilmal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]naineolen kirjutas:[/small]

ja kust sa välja loed, et tegemist oli soovimatu rasedusega? või mis on sinu mõttetutena tunduvate postituste mõte? lihtsalt kaagutamine?[/tsitaat]

Mina ei kaaguta. Sina, Kägu, kaagutad siin praegu. Mina avaldan teema kohta oma arvamust enda nime all. Ja mis on sinu selle postituse mõte? Ja mille alusel sina loed välja, et see rasedus oli soovitud ja oodatud? Inimene esitas küsimuse, kas tema olukord on normaalne või ei ja mina avaldasin teemakohaselt oma arvamust. Nii lihtne see ongi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka Norras aborti teinud ja mul on täiesti erinev kogemus teemaalgataja omast. Võibolla on siin tõesti nii suured erinevused, võibolla teema-algatajal mingi keelebarjäär või suhtlemisprobleem, ei tea.
Endal oli sarnane olukord ca 2 aastat tagasi ning tundsin, et minu eest kanti väga hästi hoolt. Käisin Oslo äärel asuvas AHUS-i haiglas.
Tehti UH ja kinnitati olukorda, siis võtsin tableti medõde juuresolekul. See oli minu jaoks väga traagiline ning kurb hetk, õde lohutas mind kuidas jaksas ning oli väga osavõtliku suhtumisega. Siis sõitsin mehega koju ja sain ka mingid medikamendid kaasa, ei mäleta täpselt mida, kuid haiglas öeldi, et mulle helistatakse haiglast järgmisel hommikul, et kontrollida, kuidas läheb. Seda ka tehti. Sel hetkel kui helistati, oli mul suurem veritsus möödas ja ütlesin telefonis, et kõik oli normaalne.
Lisaks, mind poleks koju saadetud kui ma oleksin üksik ja kodus üksinda olnud, kuna mul mees ka, siis ise eelistasin kodus olla. See, et keegi täiskasvanu on koos naisega kodus, oli koduse abordi tingimuseks. Minul oli suurem veritsus 4-6 tunni pärast, aga kuna paar nädalat hiljem oli ootamatu uus veritsus, siis helistasin haiglasse ja öeldi, et tulge kohe ja teeme igaks juhuks UH ning vaatame, kõik oli siiski korras õnneks.

Lisaks on Norras igas kommuunis valvearstid, avatud siis kui tavalised perearstikontorid on suletud.
Nii et ma ei saa teema-algatajast aru, kirjuta kus sa elad ja ma võin sinu eest valvearstile helistada, ausalt. Tundub, et sul on suhtlemisprobleem. Norra keelt oskad ikka?
Paberitel, mille haiglast kaasa said, peaks olema rasvaselt trükitud telefoninumber, millele võid mure korral helista. Oled seda teinud?

Ma olen lisaks sellele õnnetule abordikogemusele Norras ka kaks last sünnitanud ja abi ning jälgimine on olnud esmaklassilised. Väikseimagi kahtluse korral saadetakse kohe haigla UH-sse kui on tegemist rasedusega seonduvaga ja ootamise hinnaks võib olla elu. Ühe rasedusega saadeti mind UH-sse siis kui ma ämmaemandale lihtsalt mainisin, et tundub nagu laps liigutaks vähem. Ise arvasin, et see lõpus normaalne, aga mind saadeti siis kohe automaatselt UH-sse, sain aru, et neil on selline reeglistik, et vähese liigutamise kaebuse peale kohe UH.
Ma tõesti ei tea, kuhu teema-algataja sattunud on, et sellise elamuse osaks on saanud. Minu kogemused annavad Norra arstiabile hindeks 5+ .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]naineolen kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Inimene esitas küsimuse, kas tema olukord on normaalne või ei ja mina avaldasin teemakohaselt oma arvamust. Nii lihtne see ongi. [/tsitaat]
sinu teemakohane arvamus on, et ta peaks lapsesoovi asemel kasutama rasestumisvastaseid vahendeid? nojah siis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 10:09; 05.08 09:32; 05.08 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]naineolen kirjutas:[/small]

sinu teemakohane arvamus on, et ta peaks lapsesoovi asemel kasutama rasestumisvastaseid vahendeid? nojah siis.[/tsitaat]

Leian, et igaühel on õigus avaldada oma arvamust. Pole olemas õigeid ja valesid arvamusi. Aga see on siin Perekoolis nii tavaline, et kui julged lagedale tulla oma seisukohaga antud teemale, siis hakkab mingi suvaline Kägu sinu arvamust täiesti teemaväliselt materdama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]naineolen kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Leian, et igaühel on õigus avaldada oma arvamust. Pole olemas õigeid ja valesid arvamusi. Aga see on siin Perekoolis nii tavaline, et kui julged lagedale tulla oma seisukohaga antud teemale, siis hakkab mingi suvaline Kägu sinu arvamust täiesti teemaväliselt materdama.[/tsitaat]

Õpi lugema, teemaalgataja kirjutas selgelt, et kuna tegemist ei olnud normaalse rasedusega, pidi ta arsti ettekirjutuse järgi selle katkestama, kui sul on mingeid probleeme ja elu kehv, siis tegele nendega, see ei anna sulle õigust niigi mures inimesele nõmedaid ja alusetuid etteheiteid teha

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 11:45; 04.08 13:13; 05.08 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]naineolen kirjutas:[/small]

Õpi lugema, teemaalgataja kirjutas selgelt, et kuna tegemist ei olnud normaalse rasedusega, pidi ta arsti ettekirjutuse järgi selle katkestama, kui sul on mingeid probleeme ja elu kehv, siis tegele nendega, see ei anna sulle õigust niigi mures inimesele nõmedaid ja alusetuid etteheiteid teha[/tsitaat]
Millisest minu postitusest sa lugesid välja nõmeda ja alusetu etteheite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]naineolen kirjutas:[/small]

Õpi lugema, teemaalgataja kirjutas selgelt, et kuna tegemist ei olnud normaalse rasedusega, pidi ta arsti ettekirjutuse järgi selle katkestama, kui sul on mingeid probleeme ja elu kehv, siis tegele nendega, see ei anna sulle õigust niigi mures inimesele nõmedaid ja alusetuid etteheiteid teha[/tsitaat]
Millisest minu postitusest sa lugesid välja nõmeda ja alusetu etteheite? Sul pole julgust siin isegi oma kasutajanime all sõna võtta, nii et ära plõksi siin. Oled millegipärast jube tundlik sel teemal. Minu kaastunne, kui sa ei saa mingi terviserikke tõttu lapsi. Parem tegele oma probleemidega ja lase inimestel oma arvamust ausalt avaldada siin. Soovitasin vaid sellistest valusatest kogemustest hoidumiseks kasutada rasestumisvastaseid vahendeid. Millest sa aru ei saa?
Teemaalgatajale aga veelkord vabandused, ma ei soovinud sind mitte kuidagi solvata. Loodan, et oled korras nüüdseks ja tulevikus saad korda oma tervise ning sünnitad toredaid soovitud lapsi.
Rohkem ma ei risusta sinu teemat selle anonüümse Käoga vaidlemisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandan ka, et küsin, aga mis avastati nii varakult, et kästi rasedus lõpetada? Mina käisin arsti juures 5 pluss nädalal, siis polnud loodet veel üldse näha ja tagasi kutsuti 6pluss 6 päeva ja siis oli südametöö näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastan vaikselt tekkinud arutelule. Tõesti, põhjuseid miks aborti tegema peab, on palju. Vahel on laps oodatud kuid teinekord võib juhtuda et elu teeb mingisuguse olulise muudatuse või on tegemist õnnetu juhusega või veab alt rasestusvastane vahend. Ka oma esimest last jäin ootama ajal mil mul oli sees spiraal. Minul lihtsalt seekord HCG kahe nädala jooksul põhimõtteliselt ei tõusnudki, 144 pealt vaikselt kerkis nädalaga kuid jäi pidama ikka alla 300 ja sealt ei midagi. Nii et nii UH leidude kui analüüside põhjal oli see arsti sõnul parim variant hetkel. Ja milline naine teeb aborti silmagi pilgutamata ja hea enesetundega?

Aastaid proovisin teist last saada kuid no ei õnnestunud, laporaskoopiagi sai tehtud et uurida munajuhade olukorda. Mõne aasta eest sain kurja diagnoosi ja peale operatsiooni ja võitlust ühe paha haigusega arvasin siiralt et enam mina lapsi ei saa. Nii et praegune olukord ei olnud küll planeeritud ja tuli suure üllatusena kuid ka abort ei olnud planeeritud. Nii lihtsalt läks ja nagu arstki ütles, oleks see tõenäoliselt olnud minu viimane võimalus. Ju polnud seda ette nähtud ja elul on midagi paremat ootamas paremal ajal.

Käisin samuti AHUSi (Oslo külje all) haiglas. Ju on nende protseduuride standardid muutunud. Keelebarjääri ei ole ja saan nii arstide kui personaliga väga vabalt suheldud. Käisin täna uuesti seal lihtsalt kohal nõu küsimas. Tegelikult peaks kogu protseduur uuesti hakkama käima läbi perearsti (kes on mul veel 2 nädalat puhkusel) või esmaabi punkti kes haiglasse suunaks. Aga uuriti asja ja lubati silm kinni pigistada ja mind homme jätku-ravi korras ikkagi vastu võtta. Ehk siis saab selgust. Kuna peale operatsiooni on mul põletikud väga kerged tulema ja niigi ravin neid standardkorras iga 6 kuu tagant, siis see ongi minu suurim mure et midagi \”hapuks\” ei lähe.

Nüüd, kaks ööpäeva peale rohtude võtmist, poleks mul nagu mitte midagi olnud – puhas, ei valusid ei midagi. Muidugi olekski tore kui nii lihtsalt läks, aga kõige loogika juures, ikka midagi oleks pidanud välja tulema.

Ja Norra meditsiinisüsteemist on mul kahjuks ainult negatiivsed kogemused. Eestis on kõik super selle kõrval 🙂 !!! Ehk homme saab ikkagi lõpuks asjasse selgust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutage rasestumisvastaseid vahendeid ja ärge ronige Norra!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.08 14:43; 07.08 13:37; 07.08 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan, Kägu, asjalike soovituste eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]naineolen kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Leian, et igaühel on õigus avaldada oma arvamust. Pole olemas õigeid ja valesid arvamusi. Aga see on siin Perekoolis nii tavaline, et kui julged lagedale tulla oma seisukohaga antud teemale, siis hakkab mingi suvaline Kägu sinu arvamust täiesti teemaväliselt materdama.[/tsitaat]

Inimene küsis nõu ja sina olidki see esimene materdaja ju platsis.

Jaksu teemaalgatajale!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oehh… tänane arstikäik ei läinud hästi… 🙁

Selgus et eelmine arst tegi vea, ravis valet asja… tegemist on hoopis emakavälise rasedusega ja kuna enam rohtudega väidetavalt ravida ei saa nüüd, siis on ees operatsioon ja jään ilma ühest munajuhast.

Mul kohe oli tunne et midagi ei ole hästi ja hea meel et usaldasin oma sisetunnet ja ei andnud järgi… 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Troll123 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oehh… tänane arstikäik ei läinud hästi… 🙁

Selgus et eelmine arst tegi vea, ravis valet asja… tegemist on hoopis emakavälise rasedusega ja kuna enam rohtudega väidetavalt ravida ei saa nüüd, siis on ees operatsioon ja jään ilma ühest munajuhast.

Mul kohe oli tunne et midagi ei ole hästi ja hea meel et usaldasin oma sisetunnet ja ei andnud järgi… :([/tsitaat]

Oeh. Hea, et niigi läks, s.t. et suht varakult õiget ravi saad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )


Esileht Ilu ja tervis Kuidas ma ise endale aborti tegin…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.