Esileht Pereelu ja suhted Kuidas ma mehele sain

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kuidas ma mehele sain

Postitas:

Minu abikaasa on siis üks nendest, kelle arust abielu oli mõttetu igand. Mina jälle olen veendunud abielupooldaja. Andsin siis teda, et ma olen üks kahest: kas vallaline või abielus. Ja et oma lastega hakkan ma ühte nime kandma.
Järgnes abieluettepanek, nüüd 7a abielus, siiani õnnelikult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 14:28; 04.04 20:56; 04.04 21:18; 05.04 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ilus lugu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ahah

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siis küll vedas jah

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore, kui üks inimene saab olla mõlemapoolselt õnnelik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siin ilusat on?
Väljapressitud abielu ju

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

awwww:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis me nüüd tegema peame siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sul vist ikka veitsa kripeldab, et nõnda ultimaatumiga mehele said

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 19:46; 04.04 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kripelda, ja väljapressimisega ka tegu pole. Andsin lihtsalt oma soovidest ja põhimõtetest teada. Mehel oli võimalus võtta või jätta.
Minu arust ei ole ka õige aastaid oodata, lapsed saada ja lõpuks ikkagi õnnetu olla, et mees pole abieluettepanekut teinud.
Mu kirjutis oli suunatud vast neile, kellel ka mees ei pea abielu oluliseks, aga kes ise seda soovivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 14:28; 04.04 20:56; 04.04 21:18; 05.04 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mitte minna ja teha mehele, lastele, koerale, autole pai selle asemel, et välja mõelda mida perekoolis teemaks võtta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kasutusel kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks mitte minna ja teha mehele, lastele, koerale, autole pai selle asemel, et välja mõelda mida perekoolis teemaks võtta?
[/tsitaat]

Sest olen haige ja suurt muud teha ei suuda. Kuna haigus nakkab, siis pere on kodust ära saadetud.
Ka siin on muidu mingi tsensuur, mida tohib teemaks võtta ja mida mitte?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 14:28; 04.04 20:56; 04.04 21:18; 05.04 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oi, hea võimalus nüüd otse küsida! mul tutvusringkonnas ka selliseid peresid kus pereisa komandeeritakse vanemate juurde kui tal nohu peaks olema või suurem laps tädi juurde et väiksem ei nakatuks jne. miks nii tehakse??? pere on pere, viirus on kõigest viirus.

endal pole igav ja kurb seal üksi olla?

ma ei tuleks selle peale et pereelu peapeale pöörata mingi haigue tõttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei maksa arvata, et enamus ootab aastaid, saab vabaabielust lapsed ja on õnnetu? Minu sugulaste ja tuttavate seas on enamus tükk aega enne abielus olnud kui lapsed tulnud.

Haiguste eest me ei põgene. Mees just oli kolm päeva 40 palavikuga pikali. Ei jäta ma teda üksi, hullemasti kui gripp koos üle saadud.

Minul juhtus nii, et mees palus mu kätt, kui olime 19. Põhjendas sellega, et ei riskinud oodata, äkki keegi teine jõuab ette. Juhtus see 20a tagasi, olin ikka ootamatusest täiesti sõnatu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 19:46; 04.04 22:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]oi, hea võimalus nüüd otse küsida! mul tutvusringkonnas ka selliseid peresid kus pereisa komandeeritakse vanemate juurde kui tal nohu peaks olema või suurem laps tädi juurde et väiksem ei nakatuks jne. miks nii tehakse??? pere on pere, viirus on kõigest viirus.

endal pole igav ja kurb seal üksi olla?

ma ei tuleks selle peale et pereelu peapeale pöörata mingi haigue tõttu. [/tsitaat]

Tõesti:) Ja see on okei kui haigestuvad mehe vanemad või lapse tädi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]oi, hea võimalus nüüd otse küsida! mul tutvusringkonnas ka selliseid peresid kus pereisa komandeeritakse vanemate juurde kui tal nohu peaks olema või suurem laps tädi juurde et väiksem ei nakatuks jne. miks nii tehakse??? pere on pere, viirus on kõigest viirus.

endal pole igav ja kurb seal üksi olla?

ma ei tuleks selle peale et pereelu peapeale pöörata mingi haigue tõttu. [/tsitaat]

Kaks kolmeaastast ei mõista kahjuks, et emme tahab pisut rahu. Ja tõesti ei taha neid grippi (sellesse ehtsasse), nakatada. Igav ja kurb ei ole, üritan ellu jääda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 14:28; 04.04 20:56; 04.04 21:18; 05.04 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui mees ei taha abielluda, siis tihti selleparast, et ta tunneb et naine kellega elab pole paris see oige. Yksi olla ka ei taha, nii siis hoitaksegi tagauks lahti.
Nahtud kui palju.
Oma elukaaslasega elasime 7aastat. Raakisin ka abielust. Igasugu pohjendusi oli tal, et mitte abielluda. Ja mitte lapsi saada. Ma nagin tema naiseelistusi ja need olid minust vaga erinevad tyybid. Olin temasse pimesi klammerdunud. Suutsin lopuks ikka lahti lasta ja minema kondida.

Minu sobranna elas aastaid koos elukaaslasega. mees raakis, et abielu on igand ja mottetu paberilipakas. Aastad laksid, hakati juba lastki planeerima. Siis ilmus valja vana armastus, kes kunagi tollele mehele kinga oli andnud. Nyyd aga loi vana armastus lokkele ja minu sobranna jaeti paevapealt maha. Selle uue naisega abielluti ysna ruttu.

Neid naiteid oleks veel ja veel. Kui ikka naine tahab abielluda ja mees keeldub, siis on midagi mada. Kui naisel on selgroogu, siis votab ta siin ohjad enda katte. Muidu elabki aastaid oma mehe korval, okas hinges.
Vaga oige teemapystitus on. On mehi, kes toesti ise ei taipa. Aga kui nad leiavad, et naine on nende jaoks oige, ei hakka sellised mehed ka mottetuid ettekaandeid otsima, et abielust korvale hiilida

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas ma mehele sain

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.