Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Pereelu ja suhted Kuidas ma tean,kas andestamine on veel seda väärt ??

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Kuidas ma tean,kas andestamine on veel seda väärt ??

[small]GuapaMorena kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Lihtne öelda: elagu eraldi. Aga mille eest mina eraldi elan? see raha mis ma tänu lapsele saama hakkan pole nii suur et maksta üüri,kommunaale,osta lapsele asju ja süüa ka. [/tsitaat]

Mis mõttes? Ma tõesti ei saa aru naistest, kes on valmis pere looma kui endal pole jalad maaski. Kui oleksin mees, siis läheksin samuti selle peale jooma ja enne nädala möödumist koju ei tuleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]GuapaMorena kirjutas:[/small]

Mis mõttes? Ma tõesti ei saa aru naistest, kes on valmis pere looma kui endal pole jalad maaski. Kui oleksin mees, siis läheksin samuti selle peale jooma ja enne nädala möödumist koju ei tuleks.[/tsitaat]

Lõpetasin kooli ja jäin rasedaks , ma ei leia ,et selles midagi halba oleks !

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 19.05 13:07; 19.05 13:25; 19.05 13:38; 19.05 13:58; 19.05 14:05; 19.05 15:01; 19.05 17:22; 23.05 19:58; 23.05 20:04;
Postitas:

Ja kui inimene on enamuse ajast super abikaasa ,igati abivalmis ja toetav . ei ole ju mingi padujoodik kes iga päev või nädal jooks ja ära kaoks, siis mina leian ,et tasub veel erinevaid võimalusi proovida,enne kui abielule käega lüüa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 19.05 13:07; 19.05 13:25; 19.05 13:38; 19.05 13:58; 19.05 14:05; 19.05 15:01; 19.05 17:22; 23.05 19:58; 23.05 20:04;
Postitas:

Mul oli selline kogemus kunagi ühe tüübiga, pärast 2-3 korda saatsin pikalt, kuna inimene tundus lihtsalt nii katki, et kellegi teise armastus seda parandada ei suuda…
Tõenäoliselt see jätkub – hea mees, joomatuur, kahetsus, suur armastus, hea mees, joomatuur, kahetsus jne.

0
0
Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Esileht Pereelu ja suhted Kuidas ma tean,kas andestamine on veel seda väärt ??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.