Esileht Väikelaps kuidas määrate jalanõude hinda?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: kuidas määrate jalanõude hinda?

Postitas:

Ehk siis küsimus pealkirjas 🙂
No niisugune kiusatus on panna kuulutuse alla lause : paku oma hind…aga kuna mul endal ajab juhtme kokku selliseid kuulutusi lapates, siis tahaks ikkagi oma lapse jalanõudele ise hinna panna. Kasvõi sellise, millelt tingima hakata.
Nimelt olen alles hoidnud oma lapse parema tootjamärgi jalanõud (peamiselt eccod, mõni üksik timberland ja viking sekka), kuna aga teine laps sündis tüdruk, siis mehega just arutasime, et talle tahaks ikka väheke teist värvi jalanõusid muretseda (mitte ainults sinised ja pruunid).
Aga ma olen täieliku dilemma ees. Eccod ju head ja vastupidavad ja nii mõnigi paar näeb välja täiesti kulumisjälgedeta. Kas pool hinnast oleks väga nöörimine? Või 1/3?? Mõned sandaalid annaks, jah tasuta ära, mida laps terve hooaja lasteaias kandnud ja nende eest süda ei luba mingit hinda küsida (minu jaoks liiga trööbatud).

Ette tänades!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 21:48; 14.01 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitan hoopis osta.ee s myya, siis voidki kasvoi 1 eur hinnaks panna, lõpphind aga kujuneb suht õiglaseks turuhinnaks vastavalt nõudlusele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on sellised täiesti okeid, siis minu reegel on -50% alghinnast. Siiani asju nii müünud ja ostjad rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pole reeglit, vaatan kulumise astet, brändi nime ja kasutan kõhutunnet.
See, mis hinnaga mina ostsin, ei puutu asjasse, ehk siis ei ole süsteemi \”50% alghinnast\”.
Ma ei osta (olen vaid müüja), aga ma ei vaataks neid kuulutusi, kus on all kiri \”paku oma hind!\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paku hind on paha asi jah. Mina panen ka alati osta.ee asjad üles, võid ju siina perekooli müügi all ka teada anda et sellised ja sellised asjad ostas müügis. kel huvi see vaatab. Mina panen tavaliselt 0,10 euriga müüki ja hinnad on väga norm tulnud. Kusjuures isegi on nii olnud et olen sin perekoolis albumis müüa püüdnud, mitte keegi ei tundnud huvi. Seal läks aga rabelemiseks ja asjad läksid kolmekordse hinnaga kui siin üldse küsisin. Ise olen rahul 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ostas küll mõnikord lapanud asju, kuid minu arvates küll hinnad mingid üüratud ei ole. Ikka alla 10ne jäävad üldjuhul esemete eest, mille eest ma pakuks kõvasti rohkem. Kas siis hinnad tõusevadki lõputundidel? Tulekski panna pikk müügiperiood?
Ja kas ostas on võimalik poole müügiperioodi pealt ese müügist maha ka võtta, kui ma ntx mujalt ostja leian?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 21:48; 14.01 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma olen ostas küll mõnikord lapanud asju, kuid minu arvates küll hinnad mingid üüratud ei ole. Ikka alla 10ne jäävad üldjuhul esemete eest, mille eest ma pakuks kõvasti rohkem. Kas siis hinnad tõusevadki lõputundidel? Tulekski panna pikk müügiperiood?
Ja kas ostas on võimalik poole müügiperioodi pealt ese müügist maha ka võtta, kui ma ntx mujalt ostja leian?[/tsitaat]Poole müügiperioodi pealt oksjonit enam tühistada ei saa. Loe reeglid läbi, seal kõik kenasti lihtsas keeles ära seletatud. Hinnad hakkavad jah kerkima just lõputundidel, isegi lõpuminutitel. Oluline on teha head pildid ja oksjoni kirjelduses väga täpselt kõik puudused (kui neid on) välja tuua, mitte asja ilustada. (Olen ostnud lapsele jope, mille kirjelduses oli kirjas \”puhas ja korralik\”, kätte sain sellise plekilise ja narmendava kaltsu, et see lendas otsejoones prügikasti.)
Mina isiklikult väga pika müügiperioodiga asju ei viitsi väga vaadata. Mõned on seal 45 päeva isegi, no mu lapsele jääb asi enne väikeseks kui ma selle kätte saan :)Ise olen pannud seitsmepäevased oksjonid, see on minu arust paras aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei soovita vastupidiselt teistele osta.ee-d.

Uurisin ka asja kui lapsed teatud asjadest välja kasvasid ja ka soovitati siin aga…
Mul olid samuti sellised korralikud vähekantud asjad: Viking,Babybjörn,Reima.
Näiteks Babybjörni ühe lapse kasutatud lamamistooli hind kerkis lõpuks ehk 25% ostuhinnast,lootsin ikka poolt sumat saada,sest ülikorralik oli.
Õnneks proovisin esmakordselt ja panin ka piirihinna,nii et müümata see seal jäigi.
Panin siis buduaari ja päevaga oli õiglase hinnag müüdud.
Minu jaoks moraal:kallimate/korralike asjade puhul seal see reegel ei kehti,et hind kerkib normaalseks.
Kui seal neid oksjonite lõpphindu vaadata(google otsing näitab ka lõppenud oksjoneid tooteotsinguga), siis tundub et suvalisel viledaks kulunud rämpsul tõuseb seal vahest hind taevasse.Vist inimestel tekib hasart?
Selle järgi aga järeldusi teha on ennatlik.
Korraliku asja eest seal head (asjale vastavat) hinda ei maksta.

Lihtsalt minu tähelepanek.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen siinses ost-müügis näinud kasutatud Ecco sandaale müügis täpselt sama hinnaga millega mina müün uusi Eccosid. Nii et hinnad on ikka väga laest-lakke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ei soovita vastupidiselt teistele osta.ee-d.

Uurisin ka asja kui lapsed teatud asjadest välja kasvasid ja ka soovitati siin aga…
Mul olid samuti sellised korralikud vähekantud asjad: Viking,Babybjörn,Reima.
Näiteks Babybjörni ühe lapse kasutatud lamamistooli hind kerkis lõpuks ehk 25% ostuhinnast,lootsin ikka poolt sumat saada,sest ülikorralik oli.
Õnneks proovisin esmakordselt ja panin ka piirihinna,nii et müümata see seal jäigi.
Panin siis buduaari ja päevaga oli õiglase hinnag müüdud.
Minu jaoks moraal:kallimate/korralike asjade puhul seal see reegel ei kehti,et hind kerkib normaalseks.
Kui seal neid oksjonite lõpphindu vaadata(google otsing näitab ka lõppenud oksjoneid tooteotsinguga), siis tundub et suvalisel viledaks kulunud rämpsul tõuseb seal vahest hind taevasse.Vist inimestel tekib hasart?
Selle järgi aga järeldusi teha on ennatlik.
Korraliku asja eest seal head (asjale vastavat) hinda ei maksta.

Lihtsalt minu tähelepanek.[/tsitaat]
beebitarvete, eriti ühe lapse poolt kasutatute puhul on ülepakkumine turul.suuremate laste asjad lähevad paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panin ecco saapad 2 euroga osta.ee-s müüki ja sain ka 2.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siin müünud väga korralikke Viking saapaid (3 korda), olen pannud -50% ostuhinnast (saapad olen ostnud Hulludelt Päevadelt) ja olen päevaga müüdud saanud. Tihtipeale tähtis ka ajastus, talvesaapaid hea müüa augusti lõpus, septembris. Pane ikka oma hind, kui kaubaks ei lähe, saad hinda ju järgmine kord langetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pool hinnast kehtib ale ajal saadava eseme hinnast.
Kuna ostan lapsele samu brände ja palju, siis müünud olen-kasutatud puhul ecco talvesaapad 25.-; sandaalid, k/s kingad-saapad, peokingad max 20.-

Uute esemete puhul: sandaalid , kingad 25-30, viking ja ecco saapad 35-40

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Väikelaps kuidas määrate jalanõude hinda?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.