Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas magavad teie beebid?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kuidas magavad teie beebid?

Postitas:
Kägu

Mõtlen just siinkohal, kas nad magavad käed üleval või all.
Teemat ajendas tegema üks vana ütlus, et kui lapsed magavad käed üleval, siis on terved,aga kui all siis on haiged vms.
Nüüd olengi viimasel ajal vaatanud et mu 1,5 kuune magab selili olles käed täitsa sirgelt all.
Kas sellel ütlusel on ka tõepõhi all või lihtsalt vanarahva ütlus? Ja kas on üldse vaja muretseda? Muidu igati rõõmus laps, aga just magades on käed nii pulksirged, et enam sirgemaks ei anna neid panna.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Kuidas magavad teie beebid?

Mu lapsel ei püsi magades üldse käed paigal. Pean ta teki sisse pambuks kokku keerama ja paratamatult käed alla panema. Ei usu, et ta sellest haigemaks muutub.

Please wait...
Postitas:
enjoy

Üldiselt ikka käed üleval om mõlemad lapsed maganud, nüüd pisipoja magab hoopis ainult kõhuli, sellest ajast kui ise keerama hakkas.
Usun et lapsed erinevad, olen ka seda ütlust vanaemalt kuulnud kuid ei arva et selle põhjal peaks järeldusi tegema 🙂 Ära muretse, kui lapse kätes üle- või alatoonust ei ole siis las magab nii kuidas sobib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu kahe kuune magab üldiselt öösel kõhuli, kuid olen ka täheldanud, et selili magades on tihti käed all. Kuid on ka üleval olnud. Nii ja naa 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul magas laps kuni umbes 2 kuuni käed all siis aga sirutas üles ja nii magab ta praegugi(kohe kohe 6 kuud).Mina tahask hoopis teada kuidas lapsed kõhuli magades käsi hoiavad ? Meil küll magab laps selili aga tihti sätib ennast kõhuli ja tegeleb uinumisega kuni käed siplema hakakvad ja siis on pirin lahti.Tõenäoliselt need väsivad,keeran lapse selili ja kohe uinubki.
Vabandan siinkohal algataja ees , et ka siinkohal teema püstitasin.
Päikest Teile kõigile.

Please wait...
Postitas:
notsuke

Minu 5 kuune,kui sügavalt magama jääb,on käed üleval niimoodi silmade peal.Siis tean,et magab sügavalt.Magab nii juba mitu kuud,enne olid käed all.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Magab käed üleval.

Ma olen ka mõelnud, et kas selle ütlemise taga on mingi põhjendus ka või lihtsalt liikvele läinud arusaam, et nii on. Mu ema ütleb ikka, et \”magab ilusti käed üleval, siis on terve laps\”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu lapsed maganud ka käed üleval. Aga usun, et tegu pigem lihtsalt ütlusega. Minu vanaema alati öelnud, et kui lapsmagab käed üleval siis tuleb lahke inimene:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

kõhuli magab enamasti, käed ülespoole kolmnurka kõverdatult kahel pool pead. Vahel magab ka külili, käed ees keskel, mis see siis tähendab? 😀

Vankris magab selili, käed püsti ees

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas magavad teie beebid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.