Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas majandate lapsega kui käite…

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kuidas majandate lapsega kui käite…

Postitas:

Tere,

Mul on 8-kuune laps.Kuidas te käite oma lastega külas, kohvikus või kasvõi spas. Kuidas söödate? Kus soendate toitu? ok, külas on arusaadav aga mujal? Ikka on tegemisi, mis viivad eemale kodust ja alati ei saa järgida söömisaegu.

Aitäh kõigile, kes jagavad oma kogemust.
ps. ostukeskustes ei käi, need saab lapseta käidud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.03 15:06; 13.03 20:30; 14.03 07:30; 14.03 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

rinnad ja soojendamist mittevajav puuviljapüreepurk on kaasas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kamapallid, banaan või õun, mingi magus püree, veepudel on kotis igaks juhuks. Kui väga kriitiliseks asi läheb siis rp tavaliselt aitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama nagu Kägu 15:10 kirjutab: rinnad ja soojendamist mittevajav puuviljapüreepurk

Külas käime päevasel ajal, tavaliselt külastame mõnda teist titega peret, nii et pikalt ei ole, ühe unevahe. Pikemaid äraolemisi koos lapsega ei olegi seni olnud (va nädalavahetus vanaema-vanaisa juures, aga see on hoopis teine asi, kodune värk). Ujumas käime ka, aga siis saab pärast ujumist rinda ja kodus muud sööki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt on igas kohvikus/söögikohas või spas võimalik paluda kas siis tassitäis kuuma vett kuhu sisse toit soojenema panna või siis paluda mikrolaine ahjus toit soojaks lasta.
8-kuune laps peaks suutma nälga ka kannatada natuke aega, et päris nii ei pea olema, et punkt – kell kukkus kohe peab söök laual olema. Seega on aega sättida ja vaadata, kuidas ja kus mugavam on.
Kuna nii vanalt sai laps mul RPAd siis oli mul väike termos paraja veega ning lutipudel piimapulbriga kotis olemas alati. Ka pikemal reisil olid purgitoidud ja pudrud kohvris kaasas ning vesi termosega kotis alati, et vajadusel siis kas piima või putru sellest valmis meisterdada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma k2in ikka tihti kylas ja kohvikus..ei viitsi kodus passida….kohvikus kysime kuuma vett pudeli soojendamiseks,,,ja rpa pulber on eraldi topsikus kaasas,,et sis kui vesi soe saab kokku segada:) pyree v6ib olla jah selline, mida ei pea soojendama,,,aga ka selle olen tavaliselt kuuma vee sees kohvikus soojaks lasnud:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

käime samuti tihti väljas. kaasas püree, mis ei vaja soendamist, banaan või beebiküpsised. asendamatuks on osutunud beebivesi. muidu rp.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.03 15:06; 13.03 20:30; 14.03 07:30; 14.03 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli sageli külas ja reisil kasutuses beebitoidusoojendaja, ja autos voolumuundur (sigaretüsüütajast tavaliseks pistikuks). Vajadusel sai autos 5 minutiks soojendamas käidud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

8k peaks ju ikka rp peal veel olema. Seda on kõige lihtsam üldse kaasa võtta, pole mingit soojendamist ega mökerdamist 🙂

Aga jah, pisike püreepurgike või karbis näputoitu ka kaasa ja kui rpa laps, siis pakiga valmispiim (ja tühi pudel), mida ei pea kokku segama ega soojendama. Igal pool saab käidud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 22:16; 13.03 22:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka RPA-d sööva lapsega kuskil käimine pole mingi probleem. Mina panen termosesse kodus sobiva temperatuuriga vee, siis termos, pulbripurk, mõõtelusikas ja lutipudel seljakotti kaasa ning kõik käigud saavadki käidud. i pea üldse valmispiim olema, mida kaasa võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ka RPA-d sööva lapsega kuskil käimine pole mingi probleem. Mina panen termosesse kodus sobiva temperatuuriga vee, siis termos, pulbripurk, mõõtelusikas ja lutipudel seljakotti kaasa ning kõik käigud saavadki käidud. i pea üldse valmispiim olema, mida kaasa võtta. [/tsitaat]

Muidugi ei pea 🙂 Lihtsalt valmispiima ei pea millegagi kokku segama ega soojendama, termost kaasa tassima jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 22:16; 13.03 22:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Muidugi ei pea 🙂 Lihtsalt valmispiima ei pea millegagi kokku segama ega soojendama, termost kaasa tassima jne.[/tsitaat]

Minul kumbki laps pole külma (st soojendamata) valmispiima joonud.

Mul on kaasas pudel, väike termos sooja veega ning avent topsiga valmismõõdetud pulber. Kui söögiaeg on üsna peale kodust väljaminekut (nii tunni pärast), olen juba kodus tulikuuma vee pudelisse valanud, siis söömise ajaks on parajaks jahtunud. Minu jaoks oleks valmispiima soojendamine kordi aeganõudvam ja tülikam kui pulbri ja vee kokku valamine. Püreed söövad soojendamata otse purgist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kõigile, ma ei tea miks ma soojendamata püreede peale ei tulnud. RPA- pole kordagi kasutanud.
Mis asi see beebivesi on? Vett joob ta küll ja lutipudeliga on meil probleeme tulnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.03 15:06; 13.03 20:30; 14.03 07:30; 14.03 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis asi see beebivesi on? Vett joob ta küll ja lutipudeliga on meil probleeme tulnud.[/tsitaat]
Beebivesi on tootjate poolt välja mõeldud toode, et emadelt raha kätte saada. Tegemist on tavalise veega lihtsalt silt on teine. Vaata ka võluvesi jne.

Ma alguses andsin keedetud vett, aga nüüd annan kraanivett. Enamus kohtades on kraanivesi Eestis ikka väga hea ja kui ei ole, siis on põhjuseks torude kehv kvaliteet mitte vesi iseenesest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Killy kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Beebivesi on tootjate poolt välja mõeldud toode, et emadelt raha kätte saada. Tegemist on tavalise veega lihtsalt silt on teine. Vaata ka võluvesi jne.

Ma alguses andsin keedetud vett, aga nüüd annan kraanivett. Enamus kohtades on kraanivesi Eestis ikka väga hea ja kui ei ole, siis on põhjuseks torude kehv kvaliteet mitte vesi iseenesest[/tsitaat]

Noh, nagu enamus tooted beebidele on lihtsalt n.ö. mugavustooted ega neid vaja ei ole. Sama on purgitoitudega aga ikka müügil on ja ostetakse. Meile näiteks väga meeldib mingi itaalia vesi, mida müüakse Prismades. Mugav pudel ja beebile meeldib. Samuti joob seda suurem venna, kellel see pudel siis öösel voodi kõrval.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.03 15:06; 13.03 20:30; 14.03 07:30; 14.03 14:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kuidas majandate lapsega kui käite…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.