Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas me abiellume teadmata oma varasuhteid?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )

Teema: Kuidas me abiellume teadmata oma varasuhteid?

Postitas:
Kägu

Miks sa meietad? Jätab lolli mulje.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaadates teemaalgataja vaimset taset, siis üldse ei imestaks.

Mis sul minu vaimse tasemega pistmist peaks olema! Ennast ja enda tegemisi ja tegemata jätmisi pead vaatama ja hindama.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vaadates teemaalgataja vaimset taset, siis üldse ei imestaks.

Mis sul minu vaimse tasemega pistmist peaks olema! Ennast ja enda tegemisi ja tegemata jätmisi pead vaatama ja hindama.

Aga miks sa ei vaata ja hinda siis oma tegemisi ja teadmisi vaid jagad oma nägemusi tõe pähe?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks sa ei vaata ja hinda siis oma tegemisi ja teadmisi vaid jagad oma nägemusi tõe pähe?

Nutulaulud tekivad ikka sellest kui paberid on joonde ajamata. Ise muidu jurist jah? kaotasid rahas?

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis sul minu vaimse tasemega pistmist peaks olema! Ennast ja enda tegemisi ja tegemata jätmisi pead vaatama ja hindama.

Kuna teemaks on “Kuidas me abiellume…”, siis ilmselt mõtled ennast ja oma kaasat. Teised siia ei puutu.

Minu asjad on minu asjad ja  teen nii või naa või jätan üldse tegemata.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna teemaks on “Kuidas me abiellume…”, siis ilmselt mõtled ennast ja oma kaasat. Teised siia ei puutu. Minu asjad on minu asjad ja  teen nii või naa või jätan üldse tegemata.

Eestlane on nii laisk, et ta ei viitsi isegi reisikindlustust omale teha. Pigem hiljem ulub kontonumbri taustal. Kohtumaja kubiseb vara jagamistest. Nutumusid laiutavad käsi, ei teadnud.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Eestlane on nii laisk, et ta ei viitsi isegi reisikindlustust omale teha. Pigem hiljem ulub kontonumbri taustal. Kohtumaja kubiseb vara jagamistest. Nutumusid laiutavad käsi, ei teadnud.

Reisikindlustus on automaatselt paremate pangakaartidega. Mingit vara ei kavatse jagada, seetõttu ei abiellu. Lihtne elu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks sa ei vaata ja hinda siis oma tegemisi ja teadmisi vaid jagad oma nägemusi tõe pähe?

Nutulaulud tekivad ikka sellest kui paberid on joonde ajamata. Ise muidu jurist jah? kaotasid rahas?

Ei ole kombeks nutulaule laulda. Mingeid pabereid ei tee ja vara saatusest on jumala suva. Õnneks ei ole ka saada midagi, elu on väga rahulik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jälle hull sonib

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jälle hull sonib

ja titt paneb suu kinni, lutt suhu tagasi ja magama. ÖÖ on.

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

lõpetage ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja titt paneb suu kinni, lutt suhu tagasi ja magama. ÖÖ on.

Pool Perekooli ära lagastanud oma lollustega. Mine tööle ja tee midagi kasulikku. Jagad tõe pähe mingeid lollusi ning olematuid teadmisi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja titt paneb suu kinni, lutt suhu tagasi ja magama. ÖÖ on.

Pool Perekooli ära lagastanud oma lollustega. Mine tööle ja tee midagi kasulikku. Jagad tõe pähe mingeid lollusi ning olematuid teadmisi.

Ja mis sul viga, et ei suuda seda jauramist lõpetada selle isikuga?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis sul viga, et ei suuda seda jauramist lõpetada selle isikuga?

Ja mis sul viga on, et pead siin tänitama?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestlane on nii laisk, et ta ei viitsi isegi reisikindlustust omale teha. Pigem hiljem ulub kontonumbri taustal.

Olen nii laisk jah, tõesti ei viitsi iga reisi eraldi kindlustada. Seepärast mul pangakaardiga seostuv kindlustusleping ongi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga küündimatu jutt.  Kui laps loobub vanemate varast, siis pärib ka tema laps, kui seda ei ole läheb pärimisõigus teisele ringile ehk siis vanema vanemate või nende alanejatele sugulastele ehk õdedele-vendadele. Lapse abikaasa ei päri oma äia-ämma vara. Ja mingit lepingut ei ole varasuhte valimisel vaja sõlmida – selle tegi juba üks eelnev koos viitega seadusele selgeks.

On olemas rahvusvahelise eraõiguseseadus, seal on täpselt kirjas, millise riigi seadust rakendatakse.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga küündimatu jutt.  Kui laps loobub vanemate varast, siis pärib ka tema laps, kui seda ei ole läheb pärimisõigus teisele ringile ehk siis vanema vanemate või nende alanejatele sugulastele ehk õdedele-vendadele. Lapse abikaasa ei päri oma äia-ämma vara. Ja mingit lepingut ei ole varasuhte valimisel vaja sõlmida – selle tegi juba üks eelnev koos viitega seadusele selgeks. On olemas rahvusvahelise eraõiguseseadus, seal on täpselt kirjas, millise riigi seadust rakendatakse.

Vale! Võõra suguvõsa vara ei ole keeruline pärida. Jutt käib siis Eestist. Ära sõlmi jah lepinguid- sina hiljem üllatu! Rakendatakse selle riigi seadust kus surmahetkel elukoht paikneb. Sissekirjutus Aafrikas, siis Aafrika seadused. kui ei ole avaldatu kirjalikult soovi.

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vale! Võõra suguvõsa vara ei ole keeruline pärida. Jutt käib siis Eestist. Ära sõlmi jah lepinguid- sina hiljem üllatu! Rakendatakse selle riigi seadust kus surmahetkel elukoht paikneb. Sissekirjutus Aafrikas, siis Aafrika seadused. kui ei ole avaldatu kirjalikult soovi.

Mine maga välja ja kuula, mida targemad räägivad. Pole vaja oma lollust jagada.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vale! Eestis abiellutakse tavaliselt ilma varasuhet määramata.

Sa oled loll, Eestis ei saagi abielluda ilma enne varasuhet määramata. Ilma selleta ei saa isegi avaldust sissea anda. Juba 13 aastat.

A mis sul sellest, sinuga keegi ei abiellu isegi püstolit kuklas! Perekooli hull.

+3
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa oled loll, Eestis ei saagi abielluda ilma enne varasuhet määramata. Ilma selleta ei saa isegi avaldust sissea anda. Juba 13 aastat. A mis sul sellest, sinuga keegi ei abiellu isegi püstolit kuklas! Perekooli hull.

Sul mõni seadus ka on, kus on kirjas, et ilma varasuhte valikuta abielluda ei saa? Või viskad puusalt oma lolli? Inimesed on saanud vabalt abielluda ja varasuhtele ei ole mõeldud. Vaata nüüd oma segane kommentaar üle, sina ei tule mulle püstalt kukklase panema! Sa ei saagi AD iialgi lahti kui nii jatkad!

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul mõni seadus ka on, kus on kirjas, et ilma varasuhte valikuta abielluda ei saa?

Võta guuglist abiellumisavalduse vorm lahti ja näed ise, et  varasuhte lahtrid tuleb  täita.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võta guuglist abiellumisavalduse vorm lahti ja näed ise, et  varasuhte lahtrid tuleb  täita.

On võimalus, aga ei ole kohustuslik! Teed vahet??

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Võta guuglist abiellumisavalduse vorm lahti ja näed ise, et  varasuhte lahtrid tuleb  täita.

Seadus:  Kui abiellujad oma valikut ei avalda, loetakse nende poolt valituks varaühisuse regulatsioon. 

Tule maa peale,  olgu sul häbi lolle suust välja lasta!!!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On võimalus, aga ei ole kohustuslik!

Loomulikult on kohustuslik. Või ma ei tea, kui vana vormi sina vaatad. Praegu kehtiv on leitav sisemin.-i lehelt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult on kohustuslik. Või ma ei tea, kui vana vormi sina vaatad. Praegu kehtiv on leitav sisemin.-i lehelt.

Lugemisoskus peab olema. https://www.eesti.ee/et/perekond/abielu/abielu-solmimine Varalised õigused: Kui soovi ei avaldata-> loe ise edasi! mis siis juhtub!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult on kohustuslik. Või ma ei tea, kui vana vormi sina vaatad. Praegu kehtiv on leitav sisemin.-i lehelt.

Lugemisoskus peab olema. https://www.eesti.ee/et/perekond/abielu/abielu-solmimine Varalised õigused: Kui soovi ei avaldata-> loe ise edasi! mis siis juhtub!

Mis lugemisoskus? Midagi ei juhtu – siis ongi valitud varaühisus. Täiesti legaalne ja teadlik valik. Varalisi suhteid  selgitatakse kõigile põhjalikult.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis lugemisoskus? Midagi ei juhtu – siis ongi valitud varaühisus. Täiesti legaalne ja teadlik valik. Varalisi suhteid  selgitatakse kõigile põhjalikult.

Ohhh issand. Neil kõikidel on suur vahe! Ei viitsi, maksa raha ja mine kuula ja imesta!!!

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

#4152315: Mis lugemisoskus? Midagi ei juhtu – siis ongi valitud varaühisus. Täiesti legaalne ja teadlik valik. Varalisi suhteid  selgitatakse kõigile põhjalikult.

Ohhh issand. Neil kõikidel on suur vahe! Ei viitsi, maksa raha ja mine kuula ja imesta!!!

Kes vahet eitab? Loomulikult varalistel vormidel on vahe. Jutt on sellest, et kui sa ise valikut ei tee, oledki valinud varaühisuse. Meie tegime valiku ja valisime ise ühisvara.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes vahet eitab? Loomulikult varalistel vormidel on vahe. Jutt on sellest, et kui sa ise valikut ei tee, oledki valinud varaühisuse. Meie tegime valiku ja valisime ise ühisvara.

Siis on nii! Mina ühisvara ei võtnud, põhjusel suur pärandvara. Lisaks võtsin vastu abikaasa lapsepõlve kodu, mis on nüüd reaalselt täiesti võõra, minu vere käes.  Kuna teil on ühisvara, siis minu eelpool tood jutt teie puhul ei kehti.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga meietav teema saab minu poolt rasvase miinuse. Palun – ➖

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas me abiellume teadmata oma varasuhteid?