Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas me abiellume teadmata oma varasuhteid?

Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )

Teema: Kuidas me abiellume teadmata oma varasuhteid?

Postitas:
Kägu

Ei ole okei, et teise naise elutöö maandub võõras suguvõsas.

See on jälle mingi Riisalude teema, w? Mille väärtuslikuga see punt on üldse silma paistnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis on nii! Mina ühisvara ei võtnud, põhjusel suur pärandvara. Lisaks võtsin vastu abikaasa lapsepõlve kodu, mis on nüüd reaalselt täiesti võõra, minu vere käes. Kuna teil on ühisvara, siis minu eelpool tood jutt teie puhul ei kehti.

Huvi pärast küsin, et miks mees ei tohi su vara pärida või milles küsimus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvi pärast küsin, et miks mees ei tohi su vara pärida või milles küsimus?

Ma pole küll see, kellele sa küsimuse esitasid, aga millest sa sellist asja ometi järeldasid, et mees pärida ei tohi? Ta ei kirjutanud ju sellest sõnagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvi pärast küsin, et miks mees ei tohi su vara pärida või milles küsimus?

Jah muidugi saab küsida. Kogu elu koos tegutsenud, elutöö, ühised lapsed. Testamendiga tegin lastele. Kui abikaasal katus sõitma hakkab, siis tema valikud ei puuduta ei mind ega meie lapsi. Soovi korral võib uue eluga nende elutöö teha.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole küll see, kellele sa küsimuse esitasid, aga millest sa sellist asja ometi järeldasid, et mees pärida ei tohi? Ta ei kirjutanud ju sellest sõnagi.

Surma juhul olen jätnud abikaasale elukindlustusrahast osa, millega katta vajalikud, tulevad laenud. Summa on ok suurusega. Seda raha ta ei saa enda kätte, ülejäänud osa lastele. Minu soov:  kodud, suvilad säiliksid nii kaua kui lapsed saavad iseseisvaid tehinguid teha. Kõikidele lastele olen peale pannud tehingupiirangu, vanust peab olema 25+

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuidas me abiellume teadmata oma varasuhteid?