Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas meeldib Billeneeve?

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Kuidas meeldib Billeneeve?

Postitas:
KĂ€gu

http://www.elu24.ee/709826/pildid-kunstnik-billeneeve-valgutas-maardunud-kannikaid/

Kas teie vĂ€lgutaksite sellist inetut tagumikku? 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
sÔnatu

RE: Kuidas meeldib Billeneeve?

Kaameramees vĂ€lgutas oma kaamerat seal, kus poleks pidanud. Seega kui ĂŒldse keegi peaks piinlikust tundma siis tema.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

PÀrnu rannas nÀeb suvel hullemaidki

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Seda tagumikku lahati siin pĂ”hjalikult mitmes teemas, kas ei aita juba? Igatahes jĂ€ttis Billeneeve tunduvalt sĂŒmpaatsema mulje kui mĂ”ni teine \”staar\” seal saates.

Please wait...
Postitas:
Jarka

Ei vĂ€lgutaks, aga kui keegi mulle seeliku alla poeks, kĂŒll ma siis alles vĂ€lgutaks.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

[small]sÔnatu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kaameramees vĂ€lgutas oma kaamerat seal, kus poleks pidanud. Seega kui ĂŒldse keegi peaks piinlikust tundma siis tema. [/tsitaat]
No see seelik oli ikka liiga lĂŒhike. Naisterahval vĂ”iks olla ikka nii palju vÀÀrikust, et oma taguotsa igalpool ei vĂ€lgutaks. Kui inimene on korralikult riides, siis temast selliseid fotosid naljalt teha ei saa.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

NĂ€en teda PĂ€rnus tihti. Ma ei tea, mis tal viga on aga ontlikuse raamidesse ei mahu jah mitte kohe.

Please wait...
Postitas:
Rabakana

\”Saatest «Õhtusöök viiele» laiemale avalikkusele tuntuks saanud …\”

No nii totra avalduse peale ei hakka kirjatĂŒki autorist suuremat pidamagi.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

[small]sÔnatu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kaameramees vĂ€lgutas oma kaamerat seal, kus poleks pidanud. Seega kui ĂŒldse keegi peaks piinlikust tundma siis tema. [/tsitaat]

Pekid tuleks ikka kinni katta kui neid varjata tahad. Aga temal on haiglane vajadus ennast alasti nÀidata.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Nii rĂ”vedat artiklit ei ole ikka kaua silma hakanud. Ootan pikisilmi, millal ajakirjandusse ilmub vĂ€himgi tsensuur, nii et ikka igasugust paska avalikus ruumis ei ĂŒllitata. Ja tundub, et inimestel hakkab ka villand saama, ohkiva ja silmi pööritava pööbli kĂ”rval on juba tunduvalt rohkem inimesi, kellel on sellest ajakirjanduses inimestele Ă€ra panemisest, maha tegemisest, solvamisest ja maksa nokkimisest kĂ”rini.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mulle meeldib, mitte tagumik vaid inimene ise. JÀttis mÔistliku mulje endast seal söögisaates. Las olla.

Please wait...
Postitas:
Jaagular

Rohkem, kui pildid tema tagumikust, lĂ€heb mulle korda tema tĂ€itsa mĂ”nus ĂŒtlemine ‘Tapa oma sisemine kana!’
TÀnu sellele hakkas ta mulle tÀitsa meeldima.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

aga misk paks ei tohi kanni nĂ€idata? tavaline paksu tagumik:). ainult saledad tohivad? no ei:). mitte, et ma seal midagi eriti völuvat leidsin aga leian, et see tagumikuvĂ€lgutus ei olnud teps mitte taunitav. pealegi ta juba vist ongi selline eneseeksponeerija. seega veegli enam ei olnud seal midagi imelikku. oleks keegi ingrid ryytli paljast kanni nĂ€idanud, oleks vbl imelikuna möjunud. aga kunstniku kann – tĂ€iesti loomulik:). ka ei leidnud ma midagi halba selles vĂ€ikeses stripinyansis marko Ă”htusöögil. see oligi tiba selline temaatiline öhtusöök ja mind hĂ€mmastas kuidas teised kohe soiguma kukkusid. ise veel on enda vĂ€itel avatud inimesed. pĂ€hh:)

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

[small]Jaagular kirjutas:[/small]
[tsitaat]Rohkem, kui pildid tema tagumikust, lĂ€heb mulle korda tema tĂ€itsa mĂ”nus ĂŒtlemine ‘Tapa oma sisemine kana!’
TÀnu sellele hakkas ta mulle tÀitsa meeldima.[/tsitaat]

Kas see mĂ”ttevĂ€lgatus tĂ€hendab, et tapa argpĂŒks enda sees vĂ”i midagi enamat?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

kas te ka kallikesed ja kaasaarvatud artikli autor tead, kui osavalt ja hÀsti ning omapÀraselt see neiu maalib ja kui huvitav kuju ta on. Enamus sellise kehaga naisi meie linnatÀnavatel peidavad veel kordi hullemaid kanne NIke dressidesse ja kelle kÀevangust ei puudu ka vuffel Gucci kotike:) Kooslus mis sugune.
Soovitan Billel asi kohtusse anda..solvang on ikka karm. Oleks veel ise seelikusaba tÔstnud nagu Saagimile kombeks aga nÀe kurivaim ronis ise kanni kaema..odav

Please wait...
Postitas:
amatöör

meeldib, ausalt – vĂ€ga lahe tegelane. ega ega ta ei saagi perekoolis meeldida – siin öeldakse 58 kg kaaluva kohta ja – jube ĂŒlekaal…

Please wait...
Postitas:
RebaseMaie

Sellise asja eest vĂ”iks kĂŒll juba ajakirjaniku kohtusse kaevata ja valuraha nĂ”uda. Kui tuju on, vĂ”ib ju kohtuasjast ka performance’i teha.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

tagumik tal vĂ€hemalt kenam kui nĂ€gu! Aga sellised tĂŒhikargajad mind ei huvita.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Kui mul nii jube pee oleks, ei julgeks ma ĂŒksi olles ja pimedas ka seda vĂ€lgutada. Õudne mutt see Billeneeve, nii eest kui tagant.

Please wait...
Postitas:
GK973

Billeneevest on kordi parem mulje kui temast pasundavast sopaajakirjandusest ja j2lkidest kaamerameestest.
6htus66gi saates oli ta ok, olgu ta v2limus nagu on, aga minuarust ta oli meie iluspreili Margretist palju s6bralikum ja viisakam, ta ei salvanud kedagi ja ei teinud kedagi maha. Las teeb oma asja nii nagu tahab. Kui oleks valida p2ev Margreti, Tipi-T2pi v6i Billeneevega, siis veedaksin selle kindlasti viimasega, oleks vahemalt millestki r22kida.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

[small]KĂ€gu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas te ka kallikesed ja kaasaarvatud artikli autor tead, kui osavalt ja hÀsti ning omapÀraselt see neiu maalib ja kui huvitav kuju ta on. Enamus sellise kehaga naisi meie linnatÀnavatel peidavad veel kordi hullemaid kanne NIke dressidesse ja kelle kÀevangust ei puudu ka vuffel Gucci kotike:) Kooslus mis sugune.
Soovitan Billel asi kohtusse anda..solvang on ikka karm. Oleks veel ise seelikusaba tÔstnud nagu Saagimile kombeks aga nÀe kurivaim ronis ise kanni kaema..odav[/tsitaat]

neiu??? Kas 50+ vanuses on veel neiud. VĂ€hemalt nii vana paistab ta pildilt.

Please wait...
Postitas:
GK973

[tsitaat] [small]KĂ€gu kirjutas:[/small]

neiu??? Kas 50+ vanuses on veel neiud. VĂ€hemalt nii vana paistab ta pildilt.[/tsitaat]

me k6ik ju teame, et ta ei ole 50+. T2iesti tyhjalt kohalt solvata, nagu sina teed, on kah tobe.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

See tÀdi ei ole normaalne!

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ei meeldi. VĂ€ga kole pealegi.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kaamera seisi kindla koha peal paigal ja saates oslaejad teadisd tÀpselt kuskohas. Seega ronis tÀdi ikka ise kaamera ette oma tagumikuga.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

[small]GK973 kirjutas:[/small]

me k6ik ju teame, et ta ei ole 50+. T2iesti tyhjalt kohalt solvata, nagu sina teed, on kah tobe.[/tsitaat]

me k6ik ju teame, no halloo!!
mina ei tea sellest peletisest midagi ja ei huvita kah!
Hoopis mina olen solvunud, et minu inforuumi selline risustab.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

[tsitaat] [small]GK973 kirjutas:[/small]

[/tsitaat]

Ehk vahetad siis inforuumi, pisut informatiivsema vastu? Natuke rohkem teadmisi kulub sulle ilmselgelt Àra.
Aga teemaalgatuses mainitud isik mulle meeldib. Julgeb olla natuke teistmoodi ja pole loll ning sellega ajab kanad Àrevusse. Tubli.

Please wait...
Postitas:
rotsik

[/tsitaat]
Ma saan aru, et sinu maitse oleks hoopis Margret\”LasnamĂ€e venelased on mĂ”ttetud inimesed\” JĂ€rv. Olen kena inimene ja aitan kaunistada su inforuumi suure sisemise iluga, mille poolest see neiu silma paistab:
http://publik.delfi.ee/news/ohtusookviiele/margret-jarv-lasnamae-venelased-on-mottetud.d?id=63727644

http://www.elu24.ee/691616/margret-jarv-loomulikult-on-lasnamae-venelastel-elus-mote/

Naudi.

Please wait...
Postitas:
rotsik

[/tsitaat]
Ma saan aru, et sinu maitse oleks hoopis Margret\”LasnamĂ€e venelased on mĂ”ttetud inimesed\” JĂ€rv. Olen kena inimene ja aitan kaunistada su inforuumi suure sisemise iluga, mille poolest see neiu silma paistab:
http://publik.delfi.ee/news/ohtusookviiele/margret-jarv-lasnamae-venelased-on-mottetud.d?id=63727644

http://www.elu24.ee/691616/margret-jarv-loomulikult-on-lasnamae-venelastel-elus-mote/

http://www.elu24.ee/693828/margret-jarv-voltsis-opitulemusi-et-paaseda-keskkooli/
Naudi.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

[small]rotsik kirjutas:[/small]

http://www.elu24.ee/693828/margret-jarv-voltsis-opitulemusi-et-paaseda-keskkooli/
Naudi.
[/tsitaat]

pean sind kurvastama, ma ei ole ka sellest tĂŒhisusest huvitatud. Korraks ta uudistes vilksatas, ei viitsinud lugeda.

Please wait...
NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas meeldib Billeneeve?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.