Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas meeldib Eesti laulu 2012 poolfinalist

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kuidas meeldib Eesti laulu 2012 poolfinalist

Postitas:
Kägu

Bon Voyage – Mia feat I.M.T.B

http://eestilaul.err.ee/poolfinalistid2012/0d432329-d661-4c32-81f9-271678c23c14

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Kuidas meeldib Eesti laulu 2012 poolfinalist

Täiesti mittemidagiütlev laul. Kahjuks selle aasta kandidaadid on enamik minu meelest väga nigelad, eelmisel paaril aastal oli justkui rohkem meeldivat muusikat. Sel korral on selline näotu tüüpdisko.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole absull jälginud, mis sel aastal toimub? Kas Uku Suviste kandideerib? Tema oleks vist ainus, keda oleks mõtet eurokarusellile võistlema saata, kes ka mingi koha tooks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma kõiki pole kuulanud, paari olen kuulama sattunud, ma võin liiga teha (kuna 6 laulu kindlasti ei tea), aga Bon Voyage lugu oli kohe väga igav, vabandust, aga ma ei usu, et ta kaugele purjetab, aga õnnitlused, et sai üldse pildile!
Lenna lugu meeldib, Oti ballaad on ka hea
aga kas nad Bakuus ka midagi teha suudaks– ei tea, sest nii eklektiliseks on muutunud see võistlus. lool ja esitusel peab olema Xfaktor, mis korraga mõjuks nii Islandil kui Türgis. Kas on- iial ei tea
Eelmise aasta võidulugu nt, et selline keskmine läheb peale. See võib muutuda, kui mingi maa teeb tõesti sellise erilise loo, mis lööb pahviks, aga eelmisel aastal nii ei olnud
Aserite võidulugu oli väga läbi mõeldud, loo kirjutas neile ka keegi mujalt ( hetkel ei meenu, aga vist Rootsist)
nad panid eesmärgiks suure edu. tundub kerge teostus, aga kindlasti väga läbi komponeeritud ja esinejad ka väga paigas, suuri üllatusi ei tohiks olla- euroopa keskmine :), igav, aga midagi ette heota ka ei saa. aga neil vedas ka, sest eelmisel aastal mingit sellist VAUlugu ei tulnudki

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma kõiki pole kuulanud, paari olen kuulama sattunud, ma võin liiga teha (kuna 6 laulu kindlasti ei tea), aga Bon Voyage lugu oli kohe väga igav, vabandust, aga ma ei usu, et ta kaugele purjetab, aga õnnitlused, et sai üldse pildile!
Lenna lugu meeldib, Oti ballaad on ka hea
aga kas nad Bakuus ka midagi teha suudaks– ei tea, sest nii eklektiliseks on muutunud see võistlus. lool ja esitusel peab olema Xfaktor, mis korraga mõjuks nii Islandil kui Türgis. Kas on- iial ei tea
Eelmise aasta võidulugu nt, et selline keskmine läheb peale. See võib muutuda, kui mingi maa teeb tõesti sellise erilise loo, mis lööb pahviks, aga eelmisel aastal nii ei olnud
Aserite võidulugu oli väga läbi mõeldud, loo kirjutas neile ka keegi mujalt ( hetkel ei meenu, aga vist Rootsist)
nad panid eesmärgiks suure edu. tundub kerge teostus, aga kindlasti väga läbi komponeeritud ja esinejad ka väga paigas, suuri üllatusi ei tohiks olla- euroopa keskmine :), igav, aga midagi ette heita ka ei saa. aga neil vedas ka, sest eelmisel aastal mingit sellist VAUlugu ei tulnudki. tundub, et mida aasta edasi, siis hakkavadki võitma sellised keskmise maitse lood, eks tihti on võitnud ka, aga nüüd on see Euroopa väga laiaks paisunud

Please wait...
Postitas:
Kägu

No kui nüüdsed laulud eelmise aasta eesti laulu konkursil osalenud kolemuusikast halvemad on, siis ma keeran vist telekal üldse hääle maha (eks uudishimu ikka sunnib seda võistlust jälgima). Aga ma pole viitsinud neid uusi eesti lugusid veel kuulata.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuidas meeldib Eesti laulu 2012 poolfinalist

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.