Esileht Pereelu ja suhted Kuidas mees kodust paha peale ei lähe

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Kuidas mees kodust paha peale ei lähe

Postitas:
Kägu

Ei, selleks ei pea kaalu langetama ega võimlema.  Kunstrindu ka ei ole vaja. Tuleb lihtsalt südamlikuks hakata. Väikstes asjades peitub ikka võlu.

Veenduge ise,  lugu Anne&Stiil: “Kui mu mees leidis toreda ja lahke sõbranna, oli minulgi viimane aeg toredaks ja lahkeks hakata”. Assamait kui lihtne!

 

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea naiivik oled. Ka kõige lahkemaid ja paremaid naisi petetakse, kui mees on petja loomuga.

+13
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea naiivik oled. Ka kõige lahkemaid ja paremaid naisi petetakse, kui mees on petja loomuga.

Irooniast ei saa aru?

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loogiline ju. Kui naine otsib tähelepanu ja armastust mujalt, siis ta seda oma kaasalt  ei saa. Kui mees tahab naist tagasi saada, peab ta seda, mis naine mujalt otsima läks, ise andma, rohkem andma.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alustuseks tuleks valida hea ja õige mees ja seejärel ise ka inimene olla.
Minu puhul on töötanud. Järgmisel suvel on hõbepulmad.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi pole ei mehes ega naises, kes petetakse. Asi on alati petises.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paha peale minema? Mis mees on mingi koer, kes küla peale pahandust tegema läheb?

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ajab samuti sõnastus naerma. Mees paha peale. Keegi päriselt ka usub, et mehed on monogaamsed?

+4
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees tõmbas ketist lahti?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ajab samuti sõnastus naerma. Mees paha peale. Keegi päriselt ka usub, et mehed on monogaamsed?

Mina tean õige mitut monogaamset meest. Moraali ja otsuse asi. Kui mees on nö sarved maha jooksnud, võib ta vabalt vägagi truu olla. On täitsa olemas mehed, kes ei reeda oma sõpru ega ka naist, eeldusel, et naine on ka sõber ja hea ning võrdväärne kaaslane.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ajab samuti sõnastus naerma. Mees paha peale. Keegi päriselt ka usub, et mehed on monogaamsed?

Mina tean õige mitut monogaamset meest. Moraali ja otsuse asi. Kui mees on nö sarved maha jooksnud, võib ta vabalt vägagi truu olla. On täitsa olemas mehed, kes ei reeda oma sõpru ega ka naist, eeldusel, et naine on ka sõber ja hea ning võrdväärne kaaslane.

OriginalTastele sa seda ei selgita. Ta ei saa sellest lihtsalt aru.

Mina saan. Tean ka mitut raudkindlalt monogaamset meest. Kohe päris raudkindlalt.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ajab samuti sõnastus naerma. Mees paha peale. Keegi päriselt ka usub, et mehed on monogaamsed?

Ma võiksin sellega päri olla… kui nad seda ise enne pere loomist tunnistaksid ja räägiksid oma soovidest, vaadetest. Aga kuni nad seda eitavad ise reaalis, ja soovivad peret ja püsisuhte ja lapsi ja räägivad truudusest ja kuidas nad litutamist ei seedi, jne, siis seni käib ka naistepoolne võitlus selle  – mehed pole u monogaamsed – vastu.
See lõpeb hetkel, kui mehed seda ise tunnistavad ja püsihuhteid pettusega ei loo. Sest sõnad ja teod peavad kokku käima.
Lihtsalt kuskilt artiklist või  lõõpiva tooniga vestlustes selle öeldu ei loe. Kas see aitaks, kui naine küsib suhte loomise hetkel mehelt, et kas sa oled monogaamne või mitte? Ja vastavalt vastusele saab isaks otsus ja käitumismuster ka.
Muidu on see lihtsalt manipuleerimine ja täielik demagoogia. Et kes peaks aru saama inimese jutust ja seda vaimselt terve inimese jutu pähe võtma, kui jutt on üks, aga teod on teised?
Kui ei ole mongaam, siis ei peaks seda ka rääkima, et oled. Ega sellega manipuleerima oma elukaaslasi ka seda olema. Mitte monogaamne inimene peab saama kaaslaseks samasuguse, muidu tekivadki probleemid, nagu tülid kooselus, erinevad vaated, petmisejama ja lahkhelid.
Nii et ärge ise ajage asja keeruliseks ja siis vaja haliseda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alguses muidugi ütleb, et on monogaamne, ja kui petmisega on vahele jäänud, siis ütleb, et ise oled süüdi, et ma petma läksin, sest sa ei olnud selline ja selline ja ei andnud seda ja toda jne. Üldiselt tahavad mehed väga monogaamsed olla oma jutu järgi, aga meie naised, oleme nii nõmedad, et nad peavadki meid petma suures pettumuses ja südamevalus.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ajab samuti sõnastus naerma. Mees paha peale. Keegi päriselt ka usub, et mehed on monogaamsed?

Oleneb mehest. Mina tegin mehele selgeks enne kui meil asi päris tõsiseks läks, et mina kujutan suhet ette sellisena, kus ainult juhuseks teise inimesega ei ole mingi surmapatt juhul kui see igakuisels harjumuseks ei saa, tegu on ainult seksiga, kasutatakse kaitsevahendeid ja hiljem ei salatseta. Mina olen meie suhte jooksul seda võimalust kasutanud ühe korra, mees mitte kordagi. Koos oleme natuke üle 20a. Ei saaks ka öelda, et meie suhte ajal voodieluga alati korras oleks olnud. Peale laste sündi olen magamatuse ja hormoonide tõttu teda ikka julgelt pool aastat kuival hoidnud. Ise julgustanud, et mine ja kasuta mõnd kallimat eskortteenust vms, aga talle tõesti ei paku huvi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb mehest. Mina tegin mehele selgeks enne kui meil asi päris tõsiseks läks, et mina kujutan suhet ette sellisena, kus ainult juhuseks teise inimesega ei ole mingi surmapatt juhul kui see igakuisels harjumuseks ei saa, tegu on ainult seksiga, kasutatakse kaitsevahendeid ja hiljem ei salatseta. Mina olen meie suhte jooksul seda võimalust kasutanud ühe korra, mees mitte kordagi. Koos oleme natuke üle 20a. Ei saaks ka öelda, et meie suhte ajal voodieluga alati korras oleks olnud. Peale laste sündi olen magamatuse ja hormoonide tõttu teda ikka julgelt pool aastat kuival hoidnud. Ise julgustanud, et mine ja kasuta mõnd kallimat eskortteenust vms, aga talle tõesti ei paku huvi.

Tegid mehele selgeks, et sind erutab kui mees teistega magab ja hiljem sellest kogemusest sulle räägib? Naersin seda lugu laginal!

Sina ei jätnud oma võimalust kasutamata? Jälle naeran!  Lapsed on ikka koduse mehe omad või võimaluse omad?

Mees kuival pool aastat? Jälle naeran!

Sina julgustad meest teenust ostma ja teda ei huvita. Tark mees,hoiab silmi lahti, et omale lõpuks korralik naine majapidamisse saada. Hästi on sind lollitada suutnud.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahke ja tore olemine on omal koha. Ka endal on meeldivam elada, kui kodune õhkkond ei ole tige ja närviline.

Kuid et tore ja lahke olemist saaks käsitleda kui mingit kontrolli vahendit teise üle, seda ei usu.

Tuleb aru saada, et teist inimest ei saa kontrollida nagu iseennast. Teine inimene on teine inimene ja võimalus, et ta teeb midagi, mis sulle ei meeldi (ükskõik, kui lahke ja tore sa omalt poolt ka ei ole),  jääb ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea naiivik oled. Ka kõige lahkemaid ja paremaid naisi petetakse, kui mees on petja loomuga.

Aga miks siis ikkagi petetakse või miks naised oma super toredaid mehi petavad? Kui mees või naine ei ole petja loomuga, kas ta siis momentaalselt on suhtega rahul? Või läheb ka minema kui talle tegelikult suhe ei meeldi?

Põhjuseid lahkuminekuks on miljoneid, aga koos hoiab ainult koosolemise väärtus, kui seda pole siis pole midagi teha. Need naised kes väidavad nagu ole sa kui tahes lahke, petetakse nagunii, siis te tegelikult ei teegi oma mehe heaks midagi. Te polegi kunagi oma mehele ihaldusväärne olnud, kui mees tutvub naisega kes seda on, siis soovib temaga suhet luua.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ajab samuti sõnastus naerma. Mees paha peale. Keegi päriselt ka usub, et mehed on monogaamsed?

Muide, aastasadu kestnud moraalin0rmid ja seadused on ju eranditult kõik meeste endi loodud! Kõige hullemini vaadati abielurikkumisele keskajal, mis on tüüpiliselt just meeste ülemvõimu kõrgaeg. Nii et… 🙂

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks siis ikkagi petetakse või miks naised oma super toredaid mehi petavad?

Ehk peitub vastus selles artiklis.

https://www.err.ee/1608766495/pealtnagija-kes-ostab-eestis-seksi-ja-miks

Sealt on välja nopitud tublide eesti meeste Henno ja Kalmeri jutukatked.

Kui sa oled juba seitse-kaheksa aastat abielus olnud, siis see särts pidi hakkama natukene vähemaks jääma ja mees on ju looduses ka sellisena, et kui sa tänava peal näed ilusat naist, sa mõtled ohohohoo, see oleks päris tore. Vähemalt mõte käib selline läbi. Ja kindlasti on peredes, kus enam sellist naudingut ei pakuta ja nii tihti ei ole, nagu siin piltlikult öeldakse, naine ütleb, et mul pea valutab, ja siis käivadki. Ja paljudel meestel on ilmselt looduse poolt antud kaasa, et ta tahab olla paljude naistega vahekorras,” rääkis Henno.

Selgus, et tegelikult seksi ostmise protsess omakorda pakub rahuldust – see, kuidas valitakse võimalikku partnerit, kuidas otsitakse, et see on seal üsna rahuldust pakkuv tegevus. Kusjuures see seks, mida osteti, ei pruugi ise veel rahuldust pakkuda, ei pruugigi hea olla ja sellega seoses võivad olla ka negatiivsed emotsioonid,” selgitas Mölder.

Henno ja Kalmer ei plaani seksi ostmisest loobuda.

“Ei ole (mõelnud seda teha). Teiseks on see ju nagu sport ka veel takkaotsa, kuna mul vanust on nii palju, mul on tervis korras, ma ei tea, mida tähendab haige olla,” rääkis Henno.

 

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ajab samuti sõnastus naerma. Mees paha peale. Keegi päriselt ka usub, et mehed on monogaamsed?

Muide, aastasadu kestnud moraalin0rmid ja seadused on ju eranditult kõik meeste endi loodud! Kõige hullemini vaadati abielurikkumisele keskajal, mis on tüüpiliselt just meeste ülemvõimu kõrgaeg. Nii et… ????

Kõiges on süüdi mehed, lõputu süüdistamine

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks siis ikkagi petetakse või miks naised oma super toredaid mehi petavad?

Ehk peitub vastus selles artiklis.

https://www.err.ee/1608766495/pealtnagija-kes-ostab-eestis-seksi-ja-miks

Sealt on välja nopitud tublide eesti meeste Henno ja Kalmeri jutukatked.

Kui sa oled juba seitse-kaheksa aastat abielus olnud, siis see särts pidi hakkama natukene vähemaks jääma ja mees on ju looduses ka sellisena, et kui sa tänava peal näed ilusat naist, sa mõtled ohohohoo, see oleks päris tore. Vähemalt mõte käib selline läbi. Ja kindlasti on peredes, kus enam sellist naudingut ei pakuta ja nii tihti ei ole, nagu siin piltlikult öeldakse, naine ütleb, et mul pea valutab, ja siis käivadki. Ja paljudel meestel on ilmselt looduse poolt antud kaasa, et ta tahab olla paljude naistega vahekorras,” rääkis Henno.

Selgus, et tegelikult seksi ostmise protsess omakorda pakub rahuldust – see, kuidas valitakse võimalikku partnerit, kuidas otsitakse, et see on seal üsna rahuldust pakkuv tegevus. Kusjuures see seks, mida osteti, ei pruugi ise veel rahuldust pakkuda, ei pruugigi hea olla ja sellega seoses võivad olla ka negatiivsed emotsioonid,” selgitas Mölder.

Henno ja Kalmer ei plaani seksi ostmisest loobuda.

“Ei ole (mõelnud seda teha). Teiseks on see ju nagu sport ka veel takkaotsa, kuna mul vanust on nii palju, mul on tervis korras, ma ei tea, mida tähendab haige olla,” rääkis Henno.

Mis nende jutus siis veidrat on? Ühed tahavad, teised tahavad pakkuda. Kodus oma naisel pea valutab, oled ju naine, miks teil siis pea valutab? Lõputu kana ja muna vaidlus. Lihtsalt need inimesed kes seisavad oma vajaduste eest, tegutsevad, teised on flegmad, aga nad pole seepärast õigemad inimesed.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk peitub vastus selles artiklis.  Teiseks on see ju nagu sport .

Ega psüühikahäirete diagnoosimine ongi omaette teema. Täiesti idioodi vabandused ja õigustustamised oma tegudele.  Ja mis sport see raha eest ostetud teenus nüüd siis ikka nii väga on. Noor inimene tahab raha saada, ei huvita teda vana mehe rahuldamine. Kui raha eest saab erutavamat burgerit, siis andku minna, kedagi ei huvita tegelikult vanainimese nühkimised. Noor inimene tahab ainult raha.

Järgmiseks võiks toimuda allkirjade kogumine: hiv ravi tasuliseks. Hääletaksin.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kodus oma naisel pea valutab, oled ju naine, miks teil siis pea valutab?

Ega see poolpehmega nühkimine ei ole naise jaoks ju mingi nauding.Lihtsam on öelda, kuule pea jälle valutab.  Saunas ikka räägitakse, ega eesti mees ennast pesta ka ei armasta. Must higine põrsas ähib sul peal, ei ole ju erutav. Eks see suu jookseb ju naisel ka korraliku, kõva ja rahulduspakkuma peale vett ju tegelikult. Sellest lihtsalt ei räägita ja naine nii lihtsalt mehel küla peale haiget tegema ei lähe. Võtab elu rohkem mõistusega,  ei sure ära ega hüppa kuskilt alla kui kohe ei saa.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kodus oma naisel pea valutab, oled ju naine, miks teil siis pea valutab?

Ega see poolpehmega nühkimine ei ole naise jaoks ju mingi nauding.Lihtsam on öelda, kuule pea jälle valutab. Saunas ikka räägitakse, ega eesti mees ennast pesta ka ei armasta. Must higine põrsas ähib sul peal, ei ole ju erutav. Eks see suu jookseb ju naisel ka korraliku, kõva ja rahulduspakkuma peale vett ju tegelikult. Sellest lihtsalt ei räägita ja naine nii lihtsalt mehel küla peale haiget tegema ei lähe. Võtab elu rohkem mõistusega, ei sure ära ega hüppa kuskilt alla kui kohe ei saa.

Appi, mis meestega te koos elate. Pole ime, et ei seksita, ma ei tahaks sellise kõrval magadagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi, mis meestega te koos elate. Pole ime, et ei seksita, ma ei tahaks sellise kõrval magadagi.

Mehed ju ka vananevad, nad ei saa sellest ise arugi. Isegi siis ei saada aru, kui seksi ja vajaduste eest peab maksma hakkama. Mees jääb ka vanaks, noku ju ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk peitub vastus selles artiklis. Teiseks on see ju nagu sport .

Ega psüühikahäirete diagnoosimine ongi omaette teema. Täiesti idioodi vabandused ja õigustustamised oma tegudele. Ja mis sport see raha eest ostetud teenus nüüd siis ikka nii väga on. Noor inimene tahab raha saada, ei huvita teda vana mehe rahuldamine. Kui raha eest saab erutavamat burgerit, siis andku minna, kedagi ei huvita tegelikult vanainimese nühkimised. Noor inimene tahab ainult raha.

Järgmiseks võiks toimuda allkirjade kogumine: hiv ravi tasuliseks. Hääletaksin.

Küll sina oskad kritiseerida, aga nemad on rahul. Rahulolematu oled sina, sest sa ei oska õnnelik olla ja end sinna viia. Kas noor inimene tahab raha või hoopis naine tahab raha?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kodus oma naisel pea valutab, oled ju naine, miks teil siis pea valutab?

Ega see poolpehmega nühkimine ei ole naise jaoks ju mingi nauding.Lihtsam on öelda, kuule pea jälle valutab. Saunas ikka räägitakse, ega eesti mees ennast pesta ka ei armasta. Must higine põrsas ähib sul peal, ei ole ju erutav. Eks see suu jookseb ju naisel ka korraliku, kõva ja rahulduspakkuma peale vett ju tegelikult. Sellest lihtsalt ei räägita ja naine nii lihtsalt mehel küla peale haiget tegema ei lähe. Võtab elu rohkem mõistusega, ei sure ära ega hüppa kuskilt alla kui kohe ei saa.

Kas oled jälle purjus? Nii labast mula on tülgastav lugeda.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi, mis meestega te koos elate. Pole ime, et ei seksita, ma ei tahaks sellise kõrval magadagi.

Mehed ju ka vananevad, nad ei saa sellest ise arugi. Isegi siis ei saada aru, kui seksi ja vajaduste eest peab maksma hakkama. Mees jääb ka vanaks, noku ju ka.

Noku? Laps oled või?

Mis vanuses mehed enam ennast ei pese?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll sina oskad kritiseerida, aga nemad on rahul. Rahulolematu oled sina, sest sa ei oska õnnelik olla ja end sinna viia. Kas noor inimene tahab raha või hoopis naine tahab raha?

Jaa las nad olla rahul. Ise teavad mis auku oma raha topivad. Aga et tulla mulle rääkima,et see ongi tõde ja normaalsus- sõida s.tale oma lugudega.  Õnnelik ikka, raha eest seksimas ei pea käima.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas oled jälle purjus? Nii labast mula on tülgastav lugeda.

Kas sina oled jälle purjus siis? Tegelikult see mind ei huvitaga. Too mulle 2 head põhjust, mis vananeva noku juures erutavat on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas mees kodust paha peale ei lähe