Esileht Pereelu ja suhted Kuidas mees normaalselt maha jätta

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )

Teema: Kuidas mees normaalselt maha jätta

Postitas:

Oleme koos olnud üle 10 aasta, paar last ka. Aga mul on nö siiber. Tahan sellest perekonnast välja saada ja midagi muud elust ka saada. See Eesti keskmise linna keskmine elu ühe keskmise mehega on mind lihtsalt ära tüüdanud.
Probleem on selles, et mees on normaalne, hea südamega ja otsest põhjust lahkuminekuks ei anna. Ei taha teda ka kuidagi solvata või haiget teha ka, sest mingit viha ma ei pea. Ta omamoodi huvitav tegelane, otseselt igavust ma ei tunne, seks on ka seni OK olnud aga lihtsalt ma tahan ÄRA. Mitu aastat juba. Nüüd on otsus lõplik ja edasikaebamisele ei kuulu.

Olen proovinud ka näiteks seksi ärajätmisega aga tal on viimasel ajal nii palju tööd, et jääb õhtul enne magama, kui ma oma ükskõiksust demonstreerida saan.

Te kindlasti soovitate temaga rääkida aga mis ma talle ütlen? \”Kuule, ma nüüd otsustasin ära minna, ära pea pikka viha.\” Või mis?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.05 13:16; 08.05 13:53; 08.05 13:57; 08.05 14:53; 14.05 12:37; 14.05 12:58; 14.05 16:53; 14.05 16:55; 16.05 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühtegi normaalset viisi nii pika suhte lõpetamiseks ei ole minu meelest, aga kui soov on kindel ja edasikaebamisele ei kuulu, siis tuleb asi võimalikult kiiresti ja valutult ära teha. Ühesõnaga mitte nö kummi venitada. Täna õhtul räägid, kuidas sinu arvates asjad on ja ütledki ausalt, et sa ei saa enam ja oled tüdinenud ja tahad midagi muud ning lõpetad suhte täpselt sama konkreetselt, kui väljendasid end siin foorumis. Mehed üldiselt hindavad sirgjoonelisust ja ei taha mingit nämmutamist. Laste osas lase mehel teha ise ettepanek. Andku teada, kui palju ta nendega koos tahaks olla edaspidi ja milline graafik talle sobiks (las teeb lausa kalendergraafiku) – siis ei tekita sa ehk temas trotsi ja ta ei hakka sinu uuele elule kätt ette panema. Siis räägite asjad lastega ka läbi. Peale jutuajamist ja mehele mõtlemisaine andmist, hiljemalt järgmise päeva õhtuks oled välja kolinud. Punkt.

Kui sina oled see, kes pere juurest lahkub tiibu sirutama, siis ole valmis ka kompromissideks näiteks laste osas ja tule mehele vastu täpselt sellise graafikuga nagu tema soovib ja ole valmis ka selleks, et lapsed soovivad tema juurde jääda ning sina hakkad elatist maksma. Võib olla lapsed ei ole sellest sugugi huvitatud, et nende keskpärane isa sulle enam ei sobi ja sooviksid just temaga edasi elada omas kodus. Rahalist poolt ei oska teile soovitada kuna ei tea, kas teil üldse mingeid rahalisi suhteid on omavahel. Mõnevõrra keerukamaks teeks asja see, kui elamine teil kahepeale – siis on mõistlik ilmselt maha müüa ja kumbki oma osta, kui mees ei taha just sinu osa elamisest välja osta. Sest ma saan aru, et tahad ära kolida ja see elukoht/asukoht sind nii ehk naa edaspidi ei rahuldaks….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 13:33; 08.05 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhtalt huvi pärast. Et mida sa siis tahad? Ja kuidas 10 a oled suutnud \”omamoodi huvitava tegelasega\” elada ja \”paar\” last saada? Ma usun, et lõppkokkuvõtteks teed mehele ilmselt teene, kui ta maha jätad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks jäta lapsed mehele ja mine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kokku läksime, kui olin 25, nüüd olen 35, vaks vahet ikka. Siis olin naiivne neiu, nüüd omajagu ja targem maailma näinud naine, kes ei näe kõike läbi roosade prillide. Lastesaamine oli kõige lihtsam, eriti kui igalt poolt survet avaldatakse.

Jama ongi selles, et mul pole mehega vastuolusid, me saame hästi läbi, lihtsalt ma ei taha enam senist elu elada. Tahan minna kuhugi mujale, leida parem mees (kuigi see pole kõige tähtsam) ja elada ise targemini. 10 aastat tagasi tegin vea, kahjuks sain sellest alles aastaid hiljem aru.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.05 13:16; 08.05 13:53; 08.05 13:57; 08.05 14:53; 14.05 12:37; 14.05 12:58; 14.05 16:53; 14.05 16:55; 16.05 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuulnud, et liiga järks ja konkreetne lähenemine võib mõne mehe viia enesetapuni.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.05 13:16; 08.05 13:53; 08.05 13:57; 08.05 14:53; 14.05 12:37; 14.05 12:58; 14.05 16:53; 14.05 16:55; 16.05 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tõlge: ei tea ise ka mida tahab, aga natuke põnevust võiks olla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt uudishimust, mida sa siis tahad? Kõik tundub peres ok olevat, aga sina tahad lihtsalt midagi uut ja huvitavat. Siis võta oma seitse asja ja astu minema. Aga vaata et sa seda kunagi kahetsema ei hakka. Sest seda, mis sul praegu on, sa enam kunagi endisel moel tagasi ei saa. Mees saab haiget nii või naa, ükskõik kuidas sa seda talle serveerid. Minu jaoks tundud sa natuke imelik.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.05 14:05; 08.05 14:31; 08.05 15:05; 09.05 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kokku läksime, kui olin 25, nüüd olen 35, vaks vahet ikka. Siis olin naiivne neiu, nüüd omajagu ja targem maailma näinud naine, kes ei näe kõike läbi roosade prillide. Lastesaamine oli kõige lihtsam, eriti kui igalt poolt survet avaldatakse.

Jama ongi selles, et mul pole mehega vastuolusid, me saame hästi läbi, lihtsalt ma ei taha enam senist elu elada. Tahan minna kuhugi mujale, leida parem mees (kuigi see pole kõige tähtsam) ja elada ise targemini. 10 aastat tagasi tegin vea, kahjuks sain sellest alles aastaid hiljem aru. [/tsitaat]

Elu on ikka huvitav…:) Tutvusin 32-sena endast 7 a. vanema mehega, kellest vist enam-vähem sama moodi \”tüdineti\” ja vasakule pandi. Väga hea ja suhtele keskendunud mees on.
Muidugi ei teinud ma nüüd mingeid etteheiteid, ära saa valesti aru. Meil alles kõik värske, pealegi pole mul lapsi jne. Muide sellest \”survest\” laps saada ma su jutus absoluutselt aru ei saanud. Kuidas saab seda üldse survestada? Sa ikka ise tahtsid last onju? Mina näiteks tean, et ei soovi. (mehel laps olemas, juba suht suur, seega kõik õnnelikud).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 14:14; 09.05 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mismoodi see seksi ära jätmine asjasse puutub? et kui enam ei seksi, et siis oled nagu mujal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kokku läksime, kui olin 25, nüüd olen 35, vaks vahet ikka. Siis olin naiivne neiu, nüüd omajagu ja targem maailma näinud naine, kes ei näe kõike läbi roosade prillide. Lastesaamine oli kõige lihtsam, eriti kui igalt poolt survet avaldatakse.

Jama ongi selles, et mul pole mehega vastuolusid, me saame hästi läbi, lihtsalt ma ei taha enam senist elu elada. Tahan minna kuhugi mujale, leida parem mees (kuigi see pole kõige tähtsam) ja elada ise targemini. 10 aastat tagasi tegin vea, kahjuks sain sellest alles aastaid hiljem aru. [/tsitaat]
miks te koos ei võiks kuskile mujale minna ja mingit uutmoodi elu elada? Targemini elada?
Miks targemini elamine sisaldab sinu jaoks tingimata \”heast vanast mehest\” loobumist?
Väheke nagu ebaratsionaalne mõtteviis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lihtsalt uudishimust, mida sa siis tahad? Kõik tundub peres ok olevat, aga sina tahad lihtsalt midagi uut ja huvitavat. Siis võta oma seitse asja ja astu minema. Aga vaata et sa seda kunagi kahetsema ei hakka. Sest seda, mis sul praegu on, sa enam kunagi endisel moel tagasi ei saa. Mees saab haiget nii või naa, ükskõik kuidas sa seda talle serveerid. Minu jaoks tundud sa natuke imelik.[/tsitaat]
enamus sinu tekstidest hakkavad:lihtsalt uudishimust. aga miks sa oled nii uudishimulik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

enamus sinu tekstidest hakkavad:lihtsalt uudishimust. aga miks sa oled nii uudishimulik?[/tsitaat]

Millised tekstid? Ausalt öeldes kasutasin seda sõna esmakordselt. Aga too siis näited välja… Nüüd olen küll uudishimulik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.05 14:05; 08.05 14:31; 08.05 15:05; 09.05 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel oma korter ja kindel töökoht, kuhu ta läheb? Tean teda, ei lähe ta kuhugi. Ta on alalhoidlik inimene, sellepärast nii igav ongi.

Mees ongi selle tüdimise oluline aspekt. Kogu aeg ärka sama tüübi kõrval, kogu aeg kuula tema häält, kogu aeg kannata tema kombeid jne. Ja väljapääsu pole mingit!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.05 13:16; 08.05 13:53; 08.05 13:57; 08.05 14:53; 14.05 12:37; 14.05 12:58; 14.05 16:53; 14.05 16:55; 16.05 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mehel oma korter ja kindel töökoht, kuhu ta läheb? Tean teda, ei lähe ta kuhugi. Ta on alalhoidlik inimene, sellepärast nii igav ongi.

Mees ongi selle tüdimise oluline aspekt. Kogu aeg ärka sama tüübi kõrval, kogu aeg kuula tema häält, kogu aeg kannata tema kombeid jne. Ja väljapääsu pole mingit![/tsitaat]

minge puhkuse ajal jalgsimatkale. Lapsed vanaema juurde (kooliealised võib ka kaasa võtta). Või hääletama (35 ei ole veel mingi vanus:)). Või rattamatkale.
St oma elu saab huvitavaks teha ka muud moodi kui saba seljas minema tormates. Eelkõige pead ikka ise teadma, MIDA sa tahad.

Aga tean ka inimest, kes 45 aastaselt jättis maha oma töö, mehe ja lapse, tegi juustesse rastapatsid ning põrutas Kuubale.:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem on sinus. Siis võta omale veel kuus armukest ja hollallaa, igal hommikul ärgates erinev nägu kõrval, häältest ja kommetest ei maksa rääkidagi. Iga nädalapäeva peale siis uus kuju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.05 14:05; 08.05 14:31; 08.05 15:05; 09.05 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ühtegi normaalset viisi nii pika suhte lõpetamiseks ei ole minu meelest, aga kui soov on kindel ja edasikaebamisele ei kuulu, siis tuleb asi võimalikult kiiresti ja valutult ära teha. Ühesõnaga mitte nö kummi venitada. Täna õhtul räägid, kuidas sinu arvates asjad on ja ütledki ausalt, et sa ei saa enam ja oled tüdinenud ja tahad midagi muud ning lõpetad suhte täpselt sama konkreetselt, kui väljendasid end siin foorumis. Mehed üldiselt hindavad sirgjoonelisust ja ei taha mingit nämmutamist. Laste osas lase mehel teha ise ettepanek. Andku teada, kui palju ta nendega koos tahaks olla edaspidi ja milline graafik talle sobiks (las teeb lausa kalendergraafiku) – siis ei tekita sa ehk temas trotsi ja ta ei hakka sinu uuele elule kätt ette panema. Siis räägite asjad lastega ka läbi. Peale jutuajamist ja mehele mõtlemisaine andmist, hiljemalt järgmise päeva õhtuks oled välja kolinud. Punkt.

Kui sina oled see, kes pere juurest lahkub tiibu sirutama, siis ole valmis ka kompromissideks näiteks laste osas ja tule mehele vastu täpselt sellise graafikuga nagu tema soovib ja ole valmis ka selleks, et lapsed soovivad tema juurde jääda ning sina hakkad elatist maksma. Võib olla lapsed ei ole sellest sugugi huvitatud, et nende keskpärane isa sulle enam ei sobi ja sooviksid just temaga edasi elada omas kodus. Rahalist poolt ei oska teile soovitada kuna ei tea, kas teil üldse mingeid rahalisi suhteid on omavahel. Mõnevõrra keerukamaks teeks asja see, kui elamine teil kahepeale – siis on mõistlik ilmselt maha müüa ja kumbki oma osta, kui mees ei taha just sinu osa elamisest välja osta. Sest ma saan aru, et tahad ära kolida ja see elukoht/asukoht sind nii ehk naa edaspidi ei rahuldaks…. [/tsitaat]

Oot, mis graafik? Miks peaks lapsed naisega kaasa minema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 15:20; 10.05 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See peab küll liba olema, aga kui ei, siis ära tulevikus igatse pisarsilmi taga oma head minevikku.

Tean ühte sellist naist, kellel hakkas igav. Mees kasvatas lisaks oma lapsele ka võõrast last. Kasvatas nii vaimselt kui ka materiaalselt. Naisel oli kõik olemas. Uus ja värskelt remonditud korter, normaalne auto jne. Aga liiga hea ja tavaline oli see pereelu. Liiga normaalne, khm. Võttis 20kg alla ja läks lahti. Tussu hakkas sügelema. Nüüd nutab taga oma normaalset elu ja käib tööl, et oma kahte last üksinda toita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nojah väikelinn, seega armukese võtmisega on ka kehvad lood, mehel pärast häbi maani.
siin polegi midagi head soovitada, sebi teiste meestega/naistega ennem ja vaata kas see põnevus on ikkagi sinu jaoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varsti hakkad siis nuputama, kuidas lastest lahti saada, need ka ju kogu aeg ühesugused ja igavad ja sama häälega…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oi milline rumal naine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oot, mis graafik? Miks peaks lapsed naisega kaasa minema?[/tsitaat]

Graafik võib olla ka selline, et lapsed külastavad ema näiteks 2 korda kuus vms ja põhiliselt ongi isaga. Graafiku alusel ütleb isa, et nii nüüd sina eksnaine maksad mulle elatist, sest lapsed elavad minuga ja käivad sinul ainult külas. Ja kui graafikut ei tule, siis peab ainuhooldusõigus minema isale. Aga see ei ole minu meelest mõistlik, sest olgu see laste ema milline tahes, laste jaoks jääb ta ikkagi emaks ja armsaks ning paar korda kuus teda näha on ikka parem, kui üldse mitte. Või vähemalt minu meelest…

Seda ma ei öeldnudki, et lapsed peaksid emaga kaasa minema. Kust sa selle välja lugesid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 13:33; 08.05 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen ja naeran. Olen ise 25. \”Kogenematu neiu\” nagu teemaalgataja ütleb. Samas teemaalgataja tundub siinkohal oluliselt kogenematum.
Siin siis minu pöördumine ja olgu see kui naiivne tahes, paratamatult on see nii: kui Sa ei soovi näha oma elukaaslase nägu ja kuulda tema häält, kui ta tundub Sulle tüütu ja igav, siis usu, teed teene endale ja ka talle, kui ära lähed.
Inimesed on koos, kui neid ühendab armastus, usaldus ja austus. Sinu suhtumises oma mehesse tundub nii (seda postituse põhjal), et pole ühtki neist esindatud, kooselu jätkamiseks ei näe ma mingit põjust.
Vastus Sinu küsimusele on väga lihtne: ole aus. Nii palju Sa oma 10aastasele suhtele võlgned. Või ei?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kokku läksime, kui olin 25, nüüd olen 35, vaks vahet ikka. Siis olin naiivne neiu, nüüd omajagu ja targem maailma näinud naine, kes ei näe kõike läbi roosade prillide. [/tsitaat] 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nagu siin ühes tekstis ütlesid et mees on muidu ok, aga 10 aastat oled tema häält kuuland, tema kombeid taluma pidanud jne , et sul siiber. Mis nüüd otsid uut ja huvitavmat meest ja iga 10 a tagant jälle vahetad välja, kuna sulle tundub et liiga igav jälle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks pahandate?
Tegelikult on täiesti loogiline, et kui suur armumine on möödunud, siis tekib kas armastus või lihtsalt sõprus. Inimesed kipuvad armastust, armumist ja lihtsalt sõprust segi ajama ja seetõttu on päris palju selliseid suhteid, kus tegelikult mehe ja naise vahel on ainsaks sidemeks ainult lapsed, kohustused või hirm üksioleku ees.

Mina ei imesta üldse, miks teemaalgataja alles nüüd, 10 aastat hiljem julgeb vastu võtta otsuse lahku minna. Kujutage ise ette, et oli suur armumine ja kirg, siis tehti järjest mitu last ja naine pidi mitu aastat jutti tegelema laste kasvatusega, ega saanud enda tunnete peale eriti mõelda. Nüüd kui lapsed \”kannavad kaela\”, on naine saanud järgi mõelda ja aru saanud, et tegelikult armastust ei olegi. Kahjuks tuttav tunne.

Ega muud ei olegi, kui teil omavahel vähegi hea läbisaamine on, siis tuleks tegelikult maha istuda ja asjad sirgeks rääkida. Kui sina oled lahkuja, siis pead asjad enne väga hoolikalt läbi mõtlema, kasvõi selle, kuhu sa kolid, kas lapsed tulevad sinuga (kuigi ilmselt võiksid siiski jääda isaga), kuidas lepite omavahel laste hooldusõiguse kokku, mis teie ühisest varast saab jne.

Mees saab kindlasti sul haiget, sinna pole paraku midagi teha. Aga oluline on aus olemine nii enda, kui mehe vastu.

Edu sulle, olen mõttes sinuga, sest elan hetkel ka seda etappi üle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 20:23; 14.05 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on keskeakriis. Aga eks siis mine, lastele ainult jäta nende kodu ja isa, kui ise ilma õnne otsima lähed.

Üks variant oleks sul ajutiselt kuskile ära minna, vaheta töökohta. No mine näitkes suurele lõunamere kruiisilaevale neljaks kuuks toateenijana tööle. Töö on raske, koju vahepeal ei saa, kodusest rutiinist ja kohustustest oled vaba. Kui 4 kuud möödas, eks siis saad otsustada, kas tahad ikka veel oma turvalisest kodust ära või muutub äkki kõik see kojujääv armsaks tagasi. 🙂

Aga üldiselt meenutad sa mulle kuidagi seda laulu: http://www.youtube.com/watch?v=Pb8u856ZwNY

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kokku läksime, kui olin 25, nüüd olen 35, vaks vahet ikka. Siis olin naiivne neiu, nüüd omajagu ja targem maailma näinud naine, kes ei näe kõike läbi roosade prillide. Lastesaamine oli kõige lihtsam, eriti kui igalt poolt survet avaldatakse.

Jama ongi selles, et mul pole mehega vastuolusid, me saame hästi läbi, lihtsalt ma ei taha enam senist elu elada. Tahan minna kuhugi mujale, leida parem mees (kuigi see pole kõige tähtsam) ja elada ise targemini. 10 aastat tagasi tegin vea, kahjuks sain sellest alles aastaid hiljem aru. [/tsitaat]

Jälle üks kana on \”söö, palveta,….\” lugenud. Esiteks on sul lapsed, kelle ees on vastutus ja teiseks ei ole rohi teisel heinamaal sugugi rohelisem. Sinu keskeakriisi tõttu ei tohi teised kannatada. Tean, mida ütlen, sest olen ise selle läbi elanud umbes sama vanalt. Jäin, sest sain aru, et õhkan mingi x-dreami peale ja võtsin end kätte, muutsin ennast ja enda suhtumist ja nüüd ei jõua taevast tänatud, et pere lõhkumata jätsin. Lastelt terve kodu võtmine maksab sulle valusalt kätte. Tänapäeva \”tahan olla õnnelik iga hinnaga\” mentaliteet ajab inimesed lihtsalt lolliks, selle asemel, et oma suhte nimel vaeva näha, minnakse aga ennast leidma… ahh ma ei viitsi, lihtsalt kahju, kuidas inimesed ennast pettes paljude elu lõhuvad…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.05 23:16; 09.05 08:29; 09.05 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

seksiga pirtsutamine nüüd küll normaalne viis mahajätmiseks ei ole. mis sõnumit sa sellega enda arvates edastad?
tundud väheke… lihtne olevat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, see on libateema. Aga noh, arutleda võib igasuguste asjade üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas mees normaalselt maha jätta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.