Esileht Pereelu ja suhted Kuidas mees normaalselt maha jätta

Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )

Teema: Kuidas mees normaalselt maha jätta

Postitas:

Lugesin just Epp Petrone mälestusi umbes 10 aasta tagusest ajast tema elus. Oli ka abielus turvalise ja rahuliku mehega, Väljaots nimi, kõik oli justkui igati OK. Ja kui igav hakkas sõitis üksi Kanaari saartele, niisama seiklema. Polnud tal plaanis oma meest maha jätta ega midagi. Seiklus aga jätkus sellega, et lõi seal suhteid mitme mehega, oli mingi kohaliku rikkuri armuke. Armastus oli nii suur, et tõi aastaid hiljem isegi Justini sellele kohalikule kunnile hindamiseks vaadata.
Nii et ärge tulge rääkima, et mine aga niisama seiklema. Oleme ausad — niikuinii lõpeb see uue mehe leidmisega. Epp Petrone on mõistlik naine, kes naljalt rumalusi ei tee aga isegi tema ei jätnud üleaisa löömata.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.05 13:16; 08.05 13:53; 08.05 13:57; 08.05 14:53; 14.05 12:37; 14.05 12:58; 14.05 16:53; 14.05 16:55; 16.05 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

\”Kas süda on ümmargune\” on see raamat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.05 13:16; 08.05 13:53; 08.05 13:57; 08.05 14:53; 14.05 12:37; 14.05 12:58; 14.05 16:53; 14.05 16:55; 16.05 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oleme koos olnud üle 10 aasta, paar last ka. Aga mul on nö siiber. Tahan sellest perekonnast välja saada ja midagi muud elust ka saada. See Eesti keskmise linna keskmine elu ühe keskmise mehega on mind lihtsalt ära tüüdanud.
Probleem on selles, et mees on normaalne, hea südamega ja otsest põhjust lahkuminekuks ei anna. Ei taha teda ka kuidagi solvata või haiget teha ka, sest mingit viha ma ei pea. Ta omamoodi huvitav tegelane, otseselt igavust ma ei tunne, seks on ka seni OK olnud aga lihtsalt ma tahan ÄRA. Mitu aastat juba. Nüüd on otsus lõplik ja edasikaebamisele ei kuulu.

Olen proovinud ka näiteks seksi ärajätmisega aga tal on viimasel ajal nii palju tööd, et jääb õhtul enne magama, kui ma oma ükskõiksust demonstreerida saan.

Te kindlasti soovitate temaga rääkida aga mis ma talle ütlen? \”Kuule, ma nüüd otsustasin ära minna, ära pea pikka viha.\” Või mis?[/tsitaat]

Normaalne oleks see jutt, millega sisse juhatad, mehele ümber rääkida. Mida meie selle infoga peale nüüd hakkame? Meie seda meest ei tunne ju. Kui ta on suur inimene, siis saab aru, kui räägid neutraalselt ja ei vahuta emotsioonidest. Elu on selline. Ega vägisi armsaks ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lugesin just Epp Petrone mälestusi umbes 10 aasta tagusest ajast tema elus. Oli ka abielus turvalise ja rahuliku mehega, Väljaots nimi, kõik oli justkui igati OK. Ja kui igav hakkas sõitis üksi Kanaari saartele, niisama seiklema. Polnud tal plaanis oma meest maha jätta ega midagi. Seiklus aga jätkus sellega, et lõi seal suhteid mitme mehega, oli mingi kohaliku rikkuri armuke. Armastus oli nii suur, et tõi aastaid hiljem isegi Justini sellele kohalikule kunnile hindamiseks vaadata.
Nii et ärge tulge rääkima, et mine aga niisama seiklema. Oleme ausad — niikuinii lõpeb see uue mehe leidmisega. Epp Petrone on mõistlik naine, kes naljalt rumalusi ei tee aga isegi tema ei jätnud üleaisa löömata. [/tsitaat]
Epul polnud lapsi. Laste pärast tasub alati pingutada pere koos hoidmiseks. Kuni pole tekkinud ükskõiksus, on veel lootust. Teraapia proovimine ei tapa kedagi, niipalju oled oma lastele vähemalt võlgu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, muidugi, lapsed on alati argument, et emale aeglane surm peale suruda.
Mul on tutvusringkond täis lahutatud vanemate järeltulijaid, täiesti normaalsed inimesed, isegi õnnelikumad kui need, kes peavad siiamaani vaatama üksteist vihkavaid aga vägisi koos elavaid vanemaid.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.05 13:16; 08.05 13:53; 08.05 13:57; 08.05 14:53; 14.05 12:37; 14.05 12:58; 14.05 16:53; 14.05 16:55; 16.05 21:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas mees normaalselt maha jätta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.