Esileht Pereelu ja suhted Kuidas meest välja meelitada?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kuidas meest välja meelitada?

Postitas:

N 30, M 35. Koos olnud veidi alla 2 aasta.
Enne kooselu ehk meie suhte alguses käis ta pidevat väljas. Kontserditel, klubides, teatris, kinos jne..jne..
Nüüd on aga olukord nii nutune, et hakka või mees-sõpra otsima kes välja tuulutama ja tantsima viiks. Oma mees laisk ja telekas kinni. Kinno veel tuleks.. aga siis kohe koju ja tuttu minek :S
Kuna meil on ka laps (minu eelmisest kooselust) siis seda võimalust, kus me mehega kahekesi välja saaks minna, juhtub harva. Täna on jälle selline võimalus üle pika aja (laps vanaema juures) aga mees on täiesti passiivne. Vahib telekast suusatamist ja elu lill.

Nii tahaks minna .. ja ta teab, et ma tahan.. aga absoluutselt ei pinguta ka selle nimel, et ma veidigi õnnelikum oleks.

Nii solvunud ja pettunud.. 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 17:20; 08.02 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled iseenesest mõistetavaks tema jaoks muutunud. Nagu tugitool või köögilaud korteris.
Eks pead ise väljas käima hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei küsigi, panen ise restorani kinni, ostan piletid jne. Panen fakti ette, pean küll vaatama et jalka päeva peale ei satu või siis nüüd Olümpia ajal( las teisel ka oma lõbud).
Muidu tuleb ilusti kaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oled iseenesest mõistetavaks tema jaoks muutunud. Nagu tugitool või köögilaud korteris.
Eks pead ise väljas käima hakkama.[/tsitaat]

Saime nüüd sel teemal veidi vesteldud ja tema selge sõnum oli see, et ta on sellest ajast välja kasvanud. Küsisin otse, et kas selline saabki minu ülejäänud elu tema kõrval olema ja selle peale ta vastas \” sa võid ju üksi minna \” Ja just seda ma nüüd teha kavatsengi. Ma ei taha vanaks elada nelja seina vahel ja nutta hiljem oma noorust taga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 17:20; 08.02 22:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas meest välja meelitada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.