Esileht Pereelu ja suhted Kuidas meesterahvale läheneda?

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Kuidas meesterahvale läheneda?

Postitas:
Kägu

Mul on mõtted otsas… Sooviksin lähemalt tutvuda ühe noormehega aga ei tea kuidas ühendust võtta. Jälgime,laigime üksteist juba pikemat aega sotsiaalmeedias ja olen ka paljudel tema kontsertidel käinud ja üksteisele pilke heitnud ja lehvitanud. Mis oleks hea vürstikas ja samas ka naljakas viis haarata muusiku tähelepanu?

+2
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lähed juurde ja teed juttu. Kui pole atraktiivne, ei hakka olema pärast pikka pilkude mängu.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lähed ligi ja ütled tere.
Pole lihtsamat asja. Tema ju teeb järgmise käigu. Kui on möku ja ei tee, siis aitad ise teda mingu smalltalkiga.

Kui siis kah noormehel suu perekoolikat täis on ja sõna suust ei saa, otsid asjalikuma.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellise pika sja peale oleks iga huvitatud noormees ise lähenenud.

Sa ei paku talle sellist huvi.

+14
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsi otse, mis sul ikka muud teha. Kui tegu mingi mitte väga tuntud bändi tüübiga, siis ei ole ju raske ligi astuda ja tänada hea konstredi eest või midagi. Kuulsmate bändide muusikutele vist nii lihtsalt ligi ei pääse, paku läbi sotsiaalmeedia, et teed õhtusöögi välja.

Muidu ma nõustun nendega, et mees ei ole tõenäoliselt huvitatud. See “jälgime ja laigime” on tõenäoliselt sinu peas. Vaevalt, et nüüd muusik nii arg on, et ta teda huvitavale neiule läheneda ei julge. Aga proovi, saad eluga edasi minna.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas üldse viimase paari aasta jooksul on saanud kontserditel käia? Eriti sellistel, mis pole väikesed, intiimsed ja suht valitud rahvale, kus üksteisega mitte rääkimine tundub pigem ebaviisakas.

Flirtimise nippe on ju terve internet täis, aga ega keegi sind sunniviisiliselt vürtsikaks ja naljakaks ei tee. Ei tea, kas sellele noormehele üldse meeldib vürts ja nali ning oled sa üldse kindel, et see inimene on vaba?

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis oleks hea vürstikas ja samas ka naljakas viis haarata muusiku tähelepanu?

Lähed ligi ja ütled, et kaua me siin ikka laigime ja eemalt silmi teeme, jaht toimub või ei toimu.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sa oled pikemat aega ta silma all vibreerinud ja ei midagi… siis vbla asja  ei saagi. Aga vōib minna juurde ja öelda, et ta on su lemmikmuusik – julgelt ja enesekindlalt. Märt Avandi naine tegi nii ja Màrt armus sekundiga. Ega sellisel asjal garantiisid pole, kui midagi ei juhtu, peab edasi liikuma.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ründa selja tagant, hüppa selga ja karju: nõõ! Kohe paneb ajama ja sina hoia kõvasti kinni.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tuntud inimestel on neid ligilitsujaid palju. Laikimine võib olla lihtsalt viisakuse pärast, et oma fänne hoida ja ei pruugi tähendada, et ta sind konkreetselt üldse tähelegi on pannud.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viska rinnahoidja lavale.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lähed ligi ja ütled tere.

suu perekoolikat täis.

Hea väljend, peab kasutusele võtma! 🙂

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

suu perekoolikat täis

Hea väljend, peab kasutusele võtma! 🙂

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kindlasti anna endast märku, kirjuta kas sulle ka mõne loo pühendab või kas välja minna tahaks või kirjuta et super kontsert oli, kus veel esineb vms… 🙂 Midagi kaotada pole, kui miskit toimuma ei hakka siis saadki eluga sellekohapealt edasi liikuda.  Olen aru saanud, et mehed ikka pole väga julged 1käigu tegijad ja kui olen lõpuks ise selle esimese sammu ära teinud , siis on selgunud et pikalt-pikalt on meesterahvas mindki jälginud. 🙂 Aga ehk tal keegi olemas juba!? Igatahes edu sulle!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meestel on naistele lähenemise suhtes samad probleemid ja küsimused.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Toutakk

Meestel on lähenemise probleemid suuremad. On oht saada ahistamissüüdistus.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sa ahistamissüüdistuse pärast muretsed, siis järelikult sa ei oska naistega kui inimestega üldse suheldagi.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oh jumal küll, ei ole. Sulle on seda siin varem ka seletatud.
Korra välja kutsumine, komplimendi tegemine või meeldimise väljanäitamine ei ole ahistamine. Keegi sind ei süüdista milleski.
Ahistamine on, kui sa eitava vastuse korral oma meelitusi ja keelitusi jätkad ja jätkad. Ignoreerid meeldimisobjekti suhtumist ning punnitad ikka läheneda. Siis, jah, on ahistamine, aga oleks ka siis, kui ahistatav oleks mees ja ahistaja naine.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sina kargad ju esimesel kohtingul kohe selga, enne ei räägi ühtegi sõna juttugi. See muidugi kõigile ei sobi.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ahistamissüüdistuse võib saada lähenedes ja ka tõrjudes. Ettenägelik piirab kontakte ja suhtleb lakooniliselt.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei läheneks kuidagi. Mees teab juba su olemasolust ja kui samme pole olnud, pole huvi/pole vaba.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kutsu lõunale ja ütle, et sul oleks talle 1 jutt.
No jutt mõtle ise välja! Näit tahaksid teda oma vanaema juubelile kutsuda üllatusesinejaks vms.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kutsu lõunale ja ütle, et sul oleks talle 1 jutt.

No jutt mõtle ise välja! Näit tahaksid teda oma vanaema juubelile kutsuda üllatusesinejaks vms.

Veel parem, vedagu kihla millegi peale, nt kes võidab korvpalli/jalgpalli kohtumise, või kes võidavad KOV-i valimised. Kaotaja peab võitjale lõunasöögi välja tegema. Seega lõunasöögile saab igaljuhul, ainult kes maksab on veel lahtine.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oled ikka veendunud, et tegu on vaba mehega?

Kui jah, siis astu ise esimene samm. Tihtilugu ei ole muusikutel sebimiseks aega.

+1
0
Please wait...

Postitas:
rosinakypsis

Kuidas mehele läheneda? Minu kogemus ütleb, et vargsi ja allatuult 😉

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis oleks hea vürstikas ja samas ka naljakas viis haarata muusiku tähelepanu?

Üks nutikas tütarlaps tõmbas igegi Robbie Williamsi hoovi. Mitte meil muidugi. Neiul oli koht fännisektoris ja ta oli rinnale meie Kersti “vabast sõnast” suuremate tähtedega kirjutatud: VÕTA MIND, OLEN ARST!   Kargas neiuke, mis ta kargas kõik need laulud ja korraga Robbie pöördus otse lavalt tema poole. “Oled tõesti doktor?” “Jaa!”  “Ja tõesti tahad väikse minuga tutvust teha?”  “Jaa!”  No okei, siin on sulle minu number, pärast kontserti helista…

Muidugi tantsida peab ka oskama

+1
0
Please wait...

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Esileht Pereelu ja suhted Kuidas meesterahvale läheneda?