Esileht Pereelu ja suhted Kuidas mehe kallal vähem vinguda?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Kuidas mehe kallal vähem vinguda?

Postitas:

Kuidas mehe kallal vähem vinguda – ikka leian pisiasju, mis häirivad (nt mingi asi vedelema jäänud või käitumises pisiasi, mis ei meeldi).
Ise saan ka lõpuks aru, et see on tobe ja see vingumine pole väärt, aga ikka vahel see ununeb ja siis süveneb see vigisemine üsna suureks.
Mis reaalselt aitab, et olla selles osas laitmatu?

Sarkastilised kommentaarid ei ole oodatud.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea seks piisavas koguses. Päriselt.

+6
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.07 00:58; 27.07 11:43; 27.07 19:06; 01.08 10:44; 01.08 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea seks piisavas koguses. Päriselt.

Kuidas see muidu aitab, kui virisemise põhjuseks on näiteks lubadustest mittekinnipidamine, vajalike asjade tegematajätmine vms. Samas pole need asjad ka nii suured, et kohe lahutama joosta, häirivad aga ikkagi. Minu mees,kes muide harrastab väga head seksi, on juba pikemat aega ühe kokkulepitud ehitustöö lõpule viimata jätnud. Teda ei sega, kuna mina aga kasutan seda ruumi igapäevaselt oluliselt rohkem, siis mind küll. Mõne meelest peaks olukorra lahendama, kui ma korra orgasmi saan. Ahsoo. Mul on hea meel, et mõni nii kergelt kõik oma probleemid seljatab – raha pole, teeme kep.pi – korras; ei jõudnud hoolimata lubatust lastele õigel ajal järele – veel rohkem seksi – korras jne. Aga vot ei ole korras. Hoopis tekib olukord, kus seda seksi lõpuks nähagi ei taha.
Teemaalgatajale soovitan rahumeeli edasi viriseda. Eeldusel, et virisemise tulemus on saavutatav. Kui näiteks virised selle üle, et mehel on nina kõver või ta armastab grillkana moosiga, siis need pole virinat väärt. Eriti juhul, kui mõlemad omadused eksisteerisid juba enne kooselu.

+22
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 07:08; 27.07 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütle mehele, et see teeb sulle haiget, et ta ei arvesta sellega, et sulle on selle asja lõpuni tegemine tähtis, ning lõpuks on see ajanud sind vihaseks. Katsu oma laused meeste keelde panna. Meestel on vaja probleeme lahendada. Tee talle sellest probleem, et sa hakkad usaldust kaotama ja oled solvunud. Aga ära tänita, see jookseb tal läbi kõrvade.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea seks piisavas koguses. Päriselt.

Kuidas see muidu aitab, kui virisemise põhjuseks on näiteks lubadustest mittekinnipidamine, vajalike asjade tegematajätmine vms. Samas pole need asjad ka nii suured, et kohe lahutama joosta, häirivad aga ikkagi. Minu mees,kes muide harrastab väga head seksi, on juba pikemat aega ühe kokkulepitud ehitustöö lõpule viimata jätnud. Teda ei sega, kuna mina aga kasutan seda ruumi igapäevaselt oluliselt rohkem, siis mind küll. Mõne meelest peaks olukorra lahendama, kui ma korra orgasmi saan. Ahsoo. Mul on hea meel, et mõni nii kergelt kõik oma probleemid seljatab – raha pole, teeme kep.pi – korras; ei jõudnud hoolimata lubatust lastele õigel ajal järele – veel rohkem seksi – korras jne. Aga vot ei ole korras. Hoopis tekib olukord, kus seda seksi lõpuks nähagi ei taha.

Teemaalgatajale soovitan rahumeeli edasi viriseda. Eeldusel, et virisemise tulemus on saavutatav. Kui näiteks virised selle üle, et mehel on nina kõver või ta armastab grillkana moosiga, siis need pole virinat väärt. Eriti juhul, kui mõlemad omadused eksisteerisid juba enne kooselu.

Mina olen jõudnud sellise lahenduseni, et kui mind ikka väga häirib ja on näha, et mees selleks tegevuseks end sundida ei viitsi, siis teen ise või ostan teenuse sisse.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehitustöö lõpule viimiseks palkadki vastava eriala spetsialisti. Isegi, kui sinu mees on ehitaja, ei pea ta kodus sama tööd tegema. Võib, kuid ei pea. See, kes soovib, võib olla kodus kokk, massöör või remonditööline, kuid see ei ole kohustuslik. Kui inimene pole juba pikalt oma lubadust täitnud, pole muud parata. Järgmine kord tead juba ette, et ei arvesta sellistes asjades mehega. Kui raha pole töölise palkamiseks, siis ei tee ka remonti. Mis teha, aga nii on.

No päris nii need asjad küll ei käi. Kui on soov perekonda pidada, siis kaasnevad sõltumata tahtmisest ka teatud kohustused. Ma ei kavatsegi laste toiduraha arvelt hakata remonttöid tellima ja härra siis vaatab pealt ja ei tee midagi. Samuti ei kavatse ma leppida sellega, et remont on pooleli. Vabandust, aga mina ka ei viitsi tihtipeale koristada, süüa teha, lastega õppida ja palju muud kodumajapidamises vajalikku. Mis saab siis? Tellime sisse koka, koristaja ja koduõpetaja teenuse? Võiks ju ka, aga siis peaks see laisk mees oluliselt rohkem raha teenima. Niikaua kui ta on väiksepalgaline, tuleb endal kodutöödes jalad per.se alt välja ajada. Eriti kui on antud lubadus töö ära teha, leian mina, et mul on õigus eeldada selle lubaduse täitmist. Täitsa pekkis ikka, et lapsed on juba kogu ühiskonnas kõik tööpõlguritest lumehelbekesteks kasvatatud, nüüd tuleb laisku mehi ka ninnunännutama hakata. WTF!

+21
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 07:08; 27.07 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keskendu mehe positiivsetele omadustele. On tal neid? Hea seegi siis.
Kui sinul on vaja ja tahad köögiremonti ja mees pidurdab, siis teed kas ise või tellid töömehelt. Lihtne. Tubase remondi juures pole midagi, mis naisel üle jõu käiks. Ja on mitmeid lehti nt töömeeste kuulutustega,kes mida pakub. Käib mehele au pihta, nojah, aga kui tema ei tee ja tehtud peab saama, siis…iga kell eelistaks siis juba tehtud tööd kui mehe kallal saagimist. Mõnele tundub talumatu vingumine ju seegi, kui kord poolaastas remonti meelde tuletada.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vingud vähem või lahutad.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas mehe kallal vähem vinguda – ikka leian pisiasju, mis häirivad (nt mingi asi vedelema jäänud või käitumises pisiasi, mis ei meeldi).

Ise saan ka lõpuks aru, et see on tobe ja see vingumine pole väärt, aga ikka vahel see ununeb ja siis süveneb see vigisemine üsna suureks.

Mis reaalselt aitab, et olla selles osas laitmatu?

Sarkastilised kommentaarid ei ole oodatud.

Kujutad korraks ette, et homme sul seda mees pole. Näiteks osadel pidevalt väsinud meestel võib hetkega süda seiskuda, muud moodi kui väsimus ( mõne meelest laiskus) ta enne tunda ei annagi. Nii et kui tahad näägutama hakata, mõtle korraks, et homsest oled samas olukorras täiesti üksi ja puudub see, kellega üldse midagi saaks kokku leppida. Mida sa siis teeks? Ja hakkad tegema siis mehe olemasolu korral seda, mida teeksid siis kui ta homme sureks. Mitu suht noort mees, väikeste laste kõrvalt, tutvusringkonnas jalapealt läinud. Naised nutavad kui hullud pärast, sest näevad süüd enda norimises ja ootustes, mis aitasid mehe tervist lõhkuda. Nii et kui ta ei taha homme nutta, kui meest enam pole, siis ära tee täna neid tegusid, mida homme kahetseksid. Jah on vaja, et ta asjad lõpuni teeks. Aga kui homme tuleks sul ise kõige sellega hakkama saada, millest alustagi. Ja suuna oma energia sellele, mida teeksid siis kui meest homme enam poleks ?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea seks piisavas koguses. Päriselt.

Kuidas see muidu aitab, kui virisemise põhjuseks on näiteks lubadustest mittekinnipidamine, vajalike asjade tegematajätmine vms. Samas pole need asjad ka nii suured, et kohe lahutama joosta, häirivad aga ikkagi. Minu mees,kes muide harrastab väga head seksi, on juba pikemat aega ühe kokkulepitud ehitustöö lõpule viimata jätnud. Teda ei sega, kuna mina aga kasutan seda ruumi igapäevaselt oluliselt rohkem, siis mind küll. Mõne meelest peaks olukorra lahendama, kui ma korra orgasmi saan. Ahsoo. Mul on hea meel, et mõni nii kergelt kõik oma probleemid seljatab – raha pole, teeme kep.pi – korras; ei jõudnud hoolimata lubatust lastele õigel ajal järele – veel rohkem seksi – korras jne. Aga vot ei ole korras. Hoopis tekib olukord, kus seda seksi lõpuks nähagi ei taha.

Teemaalgatajale soovitan rahumeeli edasi viriseda. Eeldusel, et virisemise tulemus on saavutatav. Kui näiteks virised selle üle, et mehel on nina kõver või ta armastab grillkana moosiga, siis need pole virinat väärt. Eriti juhul, kui mõlemad omadused eksisteerisid juba enne kooselu.

Siin on point selles, et ta peaks seda väga head seksi sinuga harrastama.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Härra võib ise maksta remondi eest. Pere ju. Koristamine ja söögitegemine tuleb perekonnas ära jagada. Mõni asi on mõttekas ja mõni mitte. Ei teegi sellisele mehele süüa. Nagu tema ei tee remonti. Pole ju kohustust. Ei ole mõtet sellise inimese lubadustega ehk arvestada?

Probleemid peredes tekivad tihti ka majapidamistööde jaotamise ja ebavõrdsuse pärast, kui üks tunneb, et enamus kohustusi on tema õlgadel. Palju on Eestis mehi, kes ütlevad naisele, kui sulle ei meeldi süüa teha, koristada, pesu pesta, siis ära muretse, palkame abilise või kui vaja on vahetada kuuri katusel mõni plaat, värvida seinu, niita muru, lükata lund, kaevata maad ja teha teisi sarnaseid töid, siis pole probleemi, võtame töömehe, maksan kinni, sest mul endal pole aega või tahtmist teha? Ollakse harjunud, et naine teeb teatud majapidamistöid ja meestel käib lubaduste andmine ja ümmargune jutt, lükkame praegu edasi, varsti saab tehtud, pole mõtet raha raisata teenuse peale jne. Ükski naine ei viriseks mehe ja majapidamistööde kallal, kui need saavad mehe või töölise abil tehtud. Probleem tekib siis, kui tööd venivad ja venivad ja mees ei tee väljagi ja lükkab edasi, annab lubadusi või keeldub töömehele maksmast. Kui naine täidab oma kohustusi, ülesandeid ja peab üksi hakkama otsima abilist ja maksma ka töölisele, siis mis on üldse mehe roll peres?

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 10:15; 27.07 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ei ole tänapäeval natuke piinlik pidevalt vinguda majapidamistööde pärast? Vett te juba ammu ämbritega ei vea, pesu käsitsi ei pese, isegi nõusid enam ei pese. Sülti ei keeda ja pasteeti ei valmista. Enamuse aega päevast möödub nutikas veetes või telekast saateid vahtides, aga ikka on nutt ja hala, et keegi ei aita majapidamistöödes. Millistes töödes, pesumasina nupu vajutamises või?!

+6
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea seks piisavas koguses. Päriselt.

Kuidas see muidu aitab, kui virisemise põhjuseks on näiteks lubadustest mittekinnipidamine, vajalike asjade tegematajätmine vms. Samas pole need asjad ka nii suured, et kohe lahutama joosta, häirivad aga ikkagi. Minu mees,kes muide harrastab väga head seksi, on juba pikemat aega ühe kokkulepitud ehitustöö lõpule viimata jätnud. Teda ei sega, kuna mina aga kasutan seda ruumi igapäevaselt oluliselt rohkem, siis mind küll. Mõne meelest peaks olukorra lahendama, kui ma korra orgasmi saan. Ahsoo. Mul on hea meel, et mõni nii kergelt kõik oma probleemid seljatab – raha pole, teeme kep.pi – korras; ei jõudnud hoolimata lubatust lastele õigel ajal järele – veel rohkem seksi – korras jne. Aga vot ei ole korras. Hoopis tekib olukord, kus seda seksi lõpuks nähagi ei taha.

Teemaalgatajale soovitan rahumeeli edasi viriseda. Eeldusel, et virisemise tulemus on saavutatav. Kui näiteks virised selle üle, et mehel on nina kõver või ta armastab grillkana moosiga, siis need pole virinat väärt. Eriti juhul, kui mõlemad omadused eksisteerisid juba enne kooselu.

Kuidas aitab? Aitab nii, et sulle tuleb sellises olukorras pähe mõni muu lahendus peale vingumise ning suust väljub ka normaalne tekst, mitte ving. Täpselt nii aitabki. Vinguma hakkavad närvilised, rahulolematud inimesed. Kui inimene on põhimõtteliselt õnnelik ja rahul, siis ta suudab probleemidest üle vaadata, kui need on ebaolulised – või neid konstruktiivselt lahendada, kui probleemid on olulised. Vingumine ei ole neist kumbagi, tulemust sa vingudes tegelikult ei saavuta.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.07 00:58; 27.07 11:43; 27.07 19:06; 01.08 10:44; 01.08 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ise oled rahul – hea seks on üks viis selleks – siis häirivad teiste iseloomud ja käitumine kordades vähem kui siis, kui oled sisemiselt rahulolematu. Ja kui rahulolematus kasvab (põhjused enamasti endas), siis käib kõik närvidele.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ei ole tänapäeval natuke piinlik pidevalt vinguda majapidamistööde pärast?

Keegi ei viriseks, kui peres leitakse üksmeelselt, kui ei viitsi, ei taha, pole aega teha, siis palgatakse töömees või abiline ja keegi ei tunne, et tema mehelikku au oleks riivatud ja liiga palju raha kuluks. Pole olemas masinat, mis ise kuuri katusel plaate vahetab, seinu värvib, lund lükkab, ummistust likvideerib, maad kaevab, aia äärtest heina rohib jne. Kui nüüd ütled, et neid töid ei peagi keegi tegema, las seisab ja ootab, midagi ei juhtu, siis ma küsiks vastu, kas peab ootama kuni vihm sisse sajab, katus sisse kukub, lumes sumpama, et välja pääseda? Osa töid kannatab oodata, teistega läheb olukord oodates hullemaks. Miks valdavav osa mehi Eestis ei palka abilisi ja annavad katteta lubadusi, isegi kui palk pole väike? Kas rahulik pereelu ja mitte ülekurnatud naine pole raha väärt?

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 10:15; 27.07 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on meespool just algusest peale see suurem
Mu sugulasel samuti mees viriseja. Peamiselt ka oma naise kallal, ja isegi külas olles ei jäta.
Siis tean mehe sugulaste seas ühte paari, kus esimesed umbes 10 a näägutas naine mehe kallal, küik teadsid seda. Jubedalt kohe, nii et mees nuttis käes teinekord, näris ja näris, pigem alandamine oli see. Nüüd, kui nad eakad on 65.aastased, on vastupidi olnud juba pikemat aega – mees viriseb rohkem. Ühesõnaga neil balansis.
Kuid jah, on ka päris palju mehi, kes näägutavad ja oma tujud naise ja pere peal välja elavad. Mitte vaid naised.
Olen inimene, kes sellepärast petma ei jookse ega ole jooksnud. (perekoolist lähtuvalt)

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ise oled rahul – hea seks on üks viis selleks – siis häirivad teiste iseloomud ja käitumine kordades vähem kui siis, kui oled sisemiselt rahulolematu. Ja kui rahulolematus kasvab (põhjused enamasti endas), siis käib kõik närvidele.

Justnimelt. Vingumine viitab tõesti rohkem vinguja enda vaimsele ebastabiilsusele, sest stabiilne inimene ei lähene probleemidele vingudes.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.07 00:58; 27.07 11:43; 27.07 19:06; 01.08 10:44; 01.08 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole head lahendust, kui miski tegevus või tegevusetus teise juures häirib. Ütled-õiendad, vingud, pressid peale või käsutad, sest nii see teisele tundub. ei ütle-kannatad ja teed ise.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, aga mina ka ei viitsi tihtipeale koristada, süüa teha, lastega õppida ja palju muud kodumajapidamises vajalikku. Mis saab siis? Tellime sisse koka, koristaja ja koduõpetaja teenuse?

Mis siis juhtub kui need asjad tegemata jäävad? Mul praegu täielik laiskus peal ja no ei viitsi koristada teades et mõne h pärast suht sama (3 last). Nädal aega pole koristanud. Ja täna hakkasid lapsed ja mees ise koristama! Täiesti mõttetult aastaid selle koristamisega tõmmelnud 🙂 Ei iirise ka mehe kallal, täiskasvanud inimene ja ise teab kuna midagi teeb. Imelik oleks ta kallal iriseda.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vit ei tea

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas mehe kallal vähem vinguda – ikka leian pisiasju, mis häirivad (nt mingi asi vedelema jäänud või käitumises pisiasi, mis ei meeldi).

Ise saan ka lõpuks aru, et see on tobe ja see vingumine pole väärt, aga ikka vahel see ununeb ja siis süveneb see vigisemine üsna suureks.

Mis reaalselt aitab, et olla selles osas laitmatu?

Sarkastilised kommentaarid ei ole oodatud.

Sul on lihtsalt teist väljundit vaja, ilmselt tuleneb sinu rahulolematus mitte ainult mehe tegudest, vaid mingitest enda puudujääkidest millepärast sa enda vastu liiga karm oled. Selgita välja põhjus ja likvideeri see, probleem lahendatud. Muidugi on enda mustrite murdmine raske aga see pole ometi ju võimatu, tahtmise küsimus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui vajalikud tööd on tegemata, siis ostad teenuse ja lased ära teha selle.
mina ei viitsi kellegi kallal saagida ja enda närve kulutada.
käitumise pisiasi, mis ei meeldi on küll selline asi, mille ma alla neelan. mina ei ole tema ema, et peaksin teda kasvatama hakkama ja kui juba emaroll võtta, siis ikka samamoodi nagu lapsega. pidevalt rahulikult tähelepanu juhtida veale. lapse kallal sa ju ei vingu ometi.
vedelevate asjadega täpselt sama. kui tahad ema mängida, siis tee seda ikka samamoodi nagu lastega.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõne meelest peaks olukorra lahendama, kui ma korra orgasmi saan. Ahsoo. Mul on hea meel, et mõni nii kergelt kõik oma probleemid seljatab – raha pole, teeme kep.pi – korras; ei jõudnud hoolimata lubatust lastele õigel ajal järele – veel rohkem seksi – korras jne. Aga vot ei ole korras. Hoopis tekib olukord, kus seda seksi lõpuks nähagi ei taha.

No räägime ikka heast seksist, mitte tavalisest. Naised ei vingu (vaid hoopis pakatavad õnnest) igast pättide ja luuseritega, kui ainult voodielu vapustav on. Ja siis on mees, kes on objektiivselt võttes jumalast hea mees võrreldes kõigi täisluuseritega, aga kelle naine pole iial millegagi rahul, mida mees teeb või ei tee. Hea seks toodab õnnehormoone, armunud naine on nagu pilves, nii õnnelik. See pole ju laest võetud jutt, vaid täiesti teadusliku põhjaga: endorfiine ja oksütotsiini täislaaditud inimest ei nähta vingumas. Adekvaatne soovitus on suurendada enda õnnehormoone siis, peale seksi veel teisi võimalusi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me oleme mehega sõbrad. See ei tähenda, et ei oleks midagi, mis võiks ühe või teise arvates teistmoodi olla, aga lahendamegi asju nii, nagu neid lahendaks sõbraga. Kui remont venib, siis ühelt maalt istume maha ja arutame, mida sellega teha – kas võtame teadlikult pausi ja lepime kokku, millal seda edasi teha, palkame kellegi (mõtleme tasumise selle eest ka läbi) või võtame end kokku ja teeme lõpuni. Kui mina ei viitsi parajasti süüa teha, siis nii mehele ütlengi ja sööme kas väljas või teeb ta ise midagi. Eks nipet-näpet etteheiteid on meil ka teisele, mees jätab vahel mõne nõu pikalt pesemata, selle eest mina unustan tihti peldikus tule kustutamata. Aga sellest pikka vingumist ei tule, lihtsalt mõni naeruga märkus vahel. Üldiselt vingume vähe.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hästi aitab koos remonttööde tegemine. Täiesti tõsiselt mõtlen seda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vingumine ei ole neist kumbagi, tulemust sa vingudes tegelikult ei saavuta.

Oi, sa oleks üllatunud, kui teaks, kui palju tulemusi on vingudes saavutatud. Aga rõve on see ikka. Samas, need, kes siin soovitasid, et naine olgu rahul hea seksiga ja tehku ise kõik tööd, kokaku, koristagu, remontigu- no ei oleks minust enam siis voodikaaslast mehele, kui mina pean niimoodi üksi rabama. Ehk muidugi, lõhun ise puud, mees vahib jalgpalli, panen ise liistud ja ühendan masinad, mees ikka keerutab õlleklaasi kõrval pöidlaid, jne aga siis on juba parem lahku minna, sest ma olen selle meheraisa peale nii vihane, et mina kõik ise pean tegema ja korraldama, et seda vingumist oleks elu lõpuni tal, et tema neid asju tehtud või korraldatud ei saanud ja polegi enam võimalik koos edasi elada.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.08 10:35; 01.08 10:57; 01.08 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vingumine ei ole neist kumbagi, tulemust sa vingudes tegelikult ei saavuta.

Oi, sa oleks üllatunud, kui teaks, kui palju tulemusi on vingudes saavutatud.

Oleneb, mida sa tulemuseks nimetad. Tööd saavad ehk tehtud, aga seda tegelikku soovitavat tulemust – et enam vinguma ei ajaks – küll mitte.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.07 00:58; 27.07 11:43; 27.07 19:06; 01.08 10:44; 01.08 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, mida sa tulemuseks nimetad. Tööd saavad ehk tehtud, aga seda tegelikku soovitavat tulemust – et enam vinguma ei ajaks – küll mitte.

Muidugi nimetan ma tulemuseks seda, kui vingumise tulemusel tööd tehtud saavad. Oleks muidugi veel parem, kui tulevikus samas olukorras oleks vana ving meeles ja saaks seekord vingumata, aga see on juba boonus. Kui aga olukord kujuneb hoopis selliseks, et lisaks vingumisele pean ka kõik ise tegema, siis see mitte ei vähendaks mu vingumist, vaid suurendaks seda, sest nüüd poleks ju mehel ka midagi võimalik teha, ongi igavesti võimalik öelda, et näe, sa ei saanud liistegi pandud ja mina pidin kõik üksi siin majas tegema, sina ei tee üldse midagi jne- siis on juba õigem lahku minna, mingit seksi sellise supilontrusega ma ei tahaks.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.08 10:35; 01.08 10:57; 01.08 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi nimetan ma tulemuseks seda, kui vingumise tulemusel tööd tehtud saavad.

Meenutan, et teemaks oli, kuidas saaks vingumata, mitte et kuidas tööd tehtud saaks. Ja pikaajaliselt ei saa ka su tööd tehtud vingumise peale enam. Mitte sina pole see, kes ära läheb, vaid see, kelle kallal sa lõputult vingud, läheb minema.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.07 00:58; 27.07 11:43; 27.07 19:06; 01.08 10:44; 01.08 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sarkastilised kommentaarid ei ole oodatud.

Miks mitte? Sina ju võid mehe kallal vinguda (usun, et vägagi sarkastiliselt), aga ise ei kannata ära? Pole midagi, küll kannatad!
Vingumisest iseenesest ei saa kui see on su tegelik minapilt. Mehest võid küll lahti saada.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 11:19; 03.08 04:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas mehe kallal vähem vinguda?